آغاز عملیات الفتح امارت اسلامی با عملیاتهای استشهادی در شیرزاد (ننگرهار) و دو مرکز مهم دشمن

خبر عاجل : حملات متعدد اسشتهادی در شیرزاد (ننگرهار) و دو مرکز مهم دشمن آغاز شد، ده ها عسکر کشته شده اند

با آغاز عملیات الفتح، حدود ساعت هفت شام امروز حملات استشهادی امارت اسلامی بر مرکز ولسوالی شیرزاد ولایت ننگرهار و بیس های مهم عساکر مزدور در نزدیکی آن، آغاز شد. نخست با استفاده از دو موتر لاری مملو از مواد منفجره مرکز ولسوالی شیرزاد و بیس های مهم عساکر مزدور آماج انفجارهای سنگین قرار گرفت و در نتیجه تمامی نظام قراول ها، اطاق های پهره داران و موانع پیش رو از بین رفت.
سپس شماری زیادی از مجاهدین استشهادی که با سلاح های سبک و سنگین، بمب افگن ها و وسایل آتش زنی و دیگر لوازم مجهز بودند داخل مرکز ولسوالی و بیس عسکرها شدند.
دران جا ضربات خود را بر عساکر و پولیس های نیم جان آغاز نمودند و ده ها تن عساکر و پولیس را از بین بردند.
تا اکنون دو تن استشهادی که موترها را رانندگی می کردند به شهادت رسیده اند و متباقی همه شان زنده هستند و به عملیات خود دوام می دهند.
این حملات از سوی قطعه ویژه امارت اسلامی در حالی صورت انجام می باید که امروز عملیات بهاری الفتح از سوی مجاهدین امارت اسلامی در سراسر کشور آغاز گردید و دشمن در ولایات مختلف مورد ده ها حملات خورد و بزرگ قرار گرفت و بیش از صد تن عسکر کشته و زخمی شده اند.
جزئیات بیشتر بعدا منتشر می شود.
ذبیح الله مجاهد سخنگوی امارت اسلامی
۷/۸/۱۴۴۰هـ ق
۲۳/۱/۱۳۹۸هـ ش ــ ۲۰۱۹/۴/۱۲م

بر مرکز ولسوالی شیرزاد و قرارګاه مهم دشمن مزدور حملات کوبنده استشهادی هنوز ادامه دارد.
مجاهدین قطعه خاص در داخل تعمیر ولسوالی و قرارگاه دشمن مزدور را در مغاره های پنهان خود تعقیب می کند و به کیفر اعمال اش می رساند.
ذبیح الله مجاهد
۴/۱۲ ۲۰۱۹

دیدگاهتان را بنویسید