بی رحمی و شقاوت سلفیون خاص نجدی در تعامل با همدیگر پیامی آشکار به انصار آنها و سایر مسلمین

بی رحمی و شقاوت سلفیون خاص نجدی در تعامل با همدیگر پیامی آشکار به انصار آنها و سایر مسلمین

به قلم : آغسار تورکمن

سلفیت خاص نجدیت از زمان پیدایشش تا کنون به شهادت برادر محمد بن عبدالوهاب و سایر کتب تاریخی، با مشرک خواندن و تکفیر نابجای مسلمین، در چهار دور خود مسلمان کشی کرده اند، و ثابت کرده اند که کمترین رحم و شفقتی نسبت به مسلمین مخالف خود ندارند .

اما این سنگدلی و برچسب زنی را تنها به غیر سلفی های نجدی محدود نکرده اند، بلکه مثل یک فرهنگ و ادبیات خاص همه ی مخالفین خود را مشمول این پدیده ی ضد اسلامی کرده اند، حتی اگر مخالف آنها یکی از سلفی های نجدی هم باشد .

همه ی ما دیدیم که در جلو چشمان گروه سلفی نجدی جولانی و سایر گروههای سلفی نجدی موجود در ادلب و شمال سوریه آمریکا و کوردهای ملحد اوجالان روزانه صدها و بلکه هزاران زن و مرد و پیرو جوان از سلفیون نجدی موجود در باغوز را قتل عام نموده و با بمبهای فسفوری و.. سوزاندند، و هزاران خواهر مسلمان و کودک و مرد طرفدار دوله که همگی دارای مذهب سلفی نجدی بودند نیز خود را تحویل نیروهای آمریکائی و مزدوران آن تحویل دادند .

در واکنش به این فاجعه ی عظیم گروه سلفی نجدی جولانی گردانی برای جستجو و ذبح اعضای دوله تشکیل داد تا کسی جرئت آمدن به ادلب و مناطق تحت کنترل او را نداشته باشد و سلفیون نجدی ساکن در دارالکفرها نیز شروع به جنگ روانی و دادن فتواهای وحشیانه و سنگدلانه بر علیه این مسلمانان هم مذهب خود کردند .

طارق عبدالحلیم از سلفیون نجدی ساکن در کانادا گفت : ” (اعضای دوله) حکمشان کشتن و به قتل رساندن است در باغوز و غیر باغوز، زنانشان هم همینطور، و تمام کسانی از آن ها که در زندان هستند هم باید به قتل رسانده شوند … هیچگونه رحمی به آنها نکنید و زنانشان از خودشان بیشتر خارجی هستند … 👈 قسم به الله ملحدان  قسد (نیروهای کمونیست اوجالان)هزار مرتبه دینشان و اخلاقشان با فضیلت تر است از دین و اخلاق آن (مجاهد و زنان اعضای دوله)”.

این سلفی نجدی به جای اینکه به صلاح مسلمانان اسیر هم مذهب خود حرفی بزند و فکری برای زنان مسلمان اسیر بکند می گوید: “آنان در حکم یکی هستند، فرق نمی کند چه زن باشد و یا مرد، و بنظر من همه ی آنان باید کشته شوند حتی آن زنانی که نزد ملحدان قسد(نیروهای کمونیست اوجالان) اسیر اند”.

 البته لازم و ضروری است که بدانید سلفیون نجدی چون ابومحمد مقدسی و خالد الحایک و … تنها در برابر این سخن طارق واکنش نشان دادند که گفته بود دین ملحدین اوجالان بهتر از دین سلفی های نجدی دوله است که اسلام می باشد اما در برابر فتوای قتل عام و کشتن زنان و مردان دوله حتی اسرای آنها چیزی نگفته اند و سکوت کرده اند. حسبنا الله ونعم الوکیل، از اینهمه سنگدلی و کینه و نفرت و سیاه دلی سلفیون نجدی در برابر مسلمین مخالف خود شکایت خود را به الله تعالی می بریم .

ای سلفیون نجدی، همگی شماها را می گویم، حتی کسانی که در این سایت بنیان جهاد علیه سکولاریسم ممکن است مشغول فعالیت باشند، آیا وقت آن نرسیده است که کمی تاریخ این مذهب را بدون تعصب از زمان پیدایش آن توسط محمد بن عبدالوهاب بخوانید و به این واقعیت پی ببرید که این مذهب :

  • یعنی تنگ نظری،
  • یعنی ایجاد تفرق میان مسلمین،
  • یعنی تکفیر نابجای مسلمین با الفاظی چون مشرک و قبرپرست و…،
  • یعنی مشغول کردن مسلمین به مسلمینو رها کردن دشمنان اصلی،
  • –          یعنی اسبابی برای انهدام حکومت یکپارچه ی عثمانیها به بهانه های غیر شرعی و کمک به پارچه پارپه کردن مسلمین به دهها حکومت دست نشانده و ضعیف،
  • یعنی تقویت کفار اصلی چون انگلیس و آمریکا و فرانسه و …در سرزمینهای مسلمین،
  • یعنی سنگدلی و بی رحمی نسبت به مسلمین 
  • و در یک کلام یعنی علفی هرز در میان اهل جهاد که از زمان شیخ عبدالله عزام و شیخ اسامه بن لادن رحمهما الله در حال جان گرفتن دوباره بود تا اینکه در زمان ابومصعب زرقاوی تا کنون قدرتی به هم رسانده است .

👈 ای انصار سلفیت نوع سوم یا همان سلفیت نجدی آیا فکر نمی کنید؟ آیا الان هم مقلد این نوع علماها هستید؟ اگر به حرف آنان گوش می دهید ببینید که آن ها در مسیری غیر از مسیر اهل سنت و مسیری غیر از مسیر عزت و قدرت برای مسلمین در حرکت هستند  آیا شما هم با آنها هم مسیر می شوید و به خاطر کینه ای که در دلهای شما نسبت به مسلمین مخالف کاشته اند سخنان آنها را طوطی وار تکرار می کنید⁉️

آیا وقت آن فرا نرسیده است که به منهج صحیح اهل سنت برگردید؟  حتی اگر ادعای سلفیت دارید آیا وقت آن نرسیده که به سلفیت نوع اول و دوم  آن برگردید و دست از این سلفیت بی رحم و منجمد نوع سوم بردارید ؟

این را بدانید که اهل سنت همه ی شماها را خوب شناخته است ، چه آن دسته از سلفی های نجدی که در اختیار طاغوتهائی چون آل سعود و سیسی و حفتر و دهها طاغوت دیگر  قرار گرفته اند، چه آنهائی که شبکه های ماهواره ای چون کلمه و وصال و… زده اند، چه دهها گروه مسلح سلفی نجدی دیگری چون دوله و گروه جولانی و احرار الشام و …..را . پس به خود آئید و یکبار برای همیشه بگوئید ادامه دادن این مسیر ذلت بار و بی برحم بس است، و گرنه رو سیاه درگاه الله تعالی و تاریخ مسلمین می شوید .

اللهم هل بلغت ؟ اللهم فاشهد .

دیدگاهتان را بنویسید