سیاست آمریکا و متحدینش در تثبیت دین سکولاریسم و دموکراسی در میان مسلمین

سیاست آمریکا و متحدینش در تثبیت دین سکولاریسم و دموکراسی در میان مسلمین

به قلم : ابوعبدالله جاف جوانرو

آمریکا به عنوان پرچمدار فعلی مشرکین(سکولاریستها) هم اکنون در جایگاه قریش و امثال ابوجهل و ابولهب قرار گرفته است . مشرکین یا به تعبیر امروزین سکولاریستها ، دین خود را همیشه با زور اسلحه بر ما تحمیل کرده و می کنند و تا زمانی با ما می جنگند که ما دست از مفاهیم ۴ گانه ی  دین خود بکشیم . یعنی  دینی داشته باشیم که از:

  1. قدرت حاکمیت
  2. ۲-      قانون و برنامه
  3. ۳-     اطاعت کردن از این قانون و حاکمیت
  4. ۴-      پاداش دادن و مجازات کردن با این قوانین و توسط این حاکمیت اسلامی ؛

 خالی و تهی باشد و در این ۴ مورد تابع دین آنها شویم . 

خداوند در باره ی این سیاست همیشگی سکولاریستها(مشرکین) در برابر مسلمین می فرماید : وَلا یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّى یَرُدُّوکُمْ عَنْ دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا وَمَنْ یَرْتَدِدْ مِنْکُمْ عَنْ دِینِهِ فَیَمُتْ وَهُوَ کَافِرٌ فَأُوْلَئِکَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِی الدُّنْیَا وَالآخِرَهِ وَأُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ (البقره:۲۱۷ )

چنانچه مشاهده نمودیم الله تعالی می فرماید: «پیوسته و همیشه» با شما خواهند جنگید تا اگر بتوانند شما را از دینتان بربگردانند.  زمانی که محتوای دین را از ما گرفتند و محتوای دین خودشان را جایگزینش کردند در واقع ما را از دینمان برگردانده و تابع دین خودشان کرده اند . و هر کسی که ۱- آگاهانه ۲- عمدا ۳- به میل خودش  تابع دین آنها شود حکم مرتد را دارد . و لله المستعان

این سیاست مشرکین (سکولاریستها) قریش در برابر رسول الله صلی الله علیه وسلم و اصحابش بود چنانکه امام طبری می فرماید :  حدثنا أبو عاصم قال : حدثنا عیسى عن ابن أبی نجیح عن مجاهد فی قول الله عز وجل : ” ولا یزالون یقاتلونکم حتى یردوکم عن دینکم إن استطاعوا ” ، قال : کفار قریش . 

هم اکنون نیز آمریکا برای چند دهه است که پرچمدار مشرکین (سکولاریستها) جهان و جایگزین قریش شده است، و با زور اسلحه و به کارگیری انواع تهدیدات نظامی و استفاده از انواع اسلحه های اتمی و شیمیائی و فسفوری و… مستقیما به جنگ نظامی با مسلمین شریعت گرای تمام مذاهب اسلامی اقدام کرده است و در کنار این جنگ نظامی آشکار و گرم در بخش جنگ نرم و سرد نیز سرمایه گذاری هنگفتی کرده است .

آمریکا و متحدینش قصد دارند دین سکولاریسم را با جنگ روانی و نرم از کانال رسانه های خود و بخصوص از کانال منافقین (سکولار زده ها) و مزدورانشان به تدریج جایگزین مفاهیم و محتوای دین اسلام کنند و دین مسلمین را از آن چهار مفهوم و محتوای اصلیش خالی و تهی کنند .

در جنگ روانی ایمان مسلمین و عقیده ی مسلمین مورد تهاجم قرار می گرد و در واقع مسلمین با دور شدن از محتوا و مفاهیم اصلی دین خود،  تسلیم کامل دین سکولاریسم می شوند و خودشان داوطلبانه  در بازی های سیاسی سکولاریستها(مشرکین) و سکولار زده ها (منافقین) شرکت نموده و خواستار پیاده کردن اهداف دشمنان قانون شریعت الله می شوند .

ای مسلمان زمانی که می دانی الله تعالی در مورد مشرکین (سکولاریستها) فرموده :

وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىٰ يَرُدُّوكُمْ عَن دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا (بقرة /۲۱۷) و پیوسته با شما می جنگند، تا آنکه اگر بتوانند شما را از دینتان برگردانند،

پس غفلت و جهالت را رها کن و خود را از توهمات و دروغهای:

  •  مشرکین(سکولاریستها) [چون آمریکا و انگلیس و فرانسه و روسیه و… ]
  • –          و  مرتدین محلی [چون کومله ها و دموکراتها و پهلوی ها و پ.ک.ک ها و … ]
  • و منافقین (سکولار زده ها) [چون جبهه سنت و سهاب و شبکه های ماهواره ای چون کلمه و نور و …. ]

رها کن و هرگز به چیزی غیر از قانون شریعت الله راضی نشو و برای یاری چیزی غیر از تطبیق قانون شریعت الله از طریق یکی از «۳ابزار» حتی یک کلمه هم صحبت نکن .  

دیدگاهتان را بنویسید