گروههای درع الفرات و المرتدین دیروز برادران امروز جولانی و متحدینش

 گروههای درع الفرات و المرتدین دیروز برادران امروز جولانی و متحدینش

به قلم : مجاهد مهاجر

هرگز از یاد نمی بریم که شیوخ ساکن در دارالحربهای کانادا و انگلیس و اردن و… به همراه شیوخ اطراف گروه جولانی همگی حکم به ارتداد گروههای درع فرات دادند و علنا اعلام کردند که گروههای درع فرات در واقع درع مرتدین و مزدوران ترکیه ی سکولار و تحالف آمریکا بر علیه اهل سنت سوریه هستند و حق ندارند وارد ادلب و مناطق تحت کنترل دارودستهی جولانی شوند. در این مورد ما هم می گوئیم : صدق و هو کذوب . این دروغ گو ها راست گفتند .

 نکته ی قابل تامل این است که گروههای اطراف جولانی هم «عملا» مجری توافقات تحالف و ترکیه هستند اما آنچه بیشتر از همه برای ناظرین جای تعجب بود اینکه همین امروز گروههای همسو با جولانی معابر و ایستگاههای بازرسی را بر روی  گروههای درع فرات باز نموده و به شکل رسمی برای ورود به مناطق ادلب و حتی جبهات آن از آنها دعوت به عمل آورده و با نقل خاصة (على الرأس) !! آنها را جابجا کردند .

باور کنید والله زمانه ی عجایب و رنگ عوض کردنهاست، و پایبند بودن به منهج صحیح کار بسیار مشکلی شده است و اتفاقاتی توسط دارودسته ی جولانی و گروههای همسو با او رخ می دهد که سکوت در برابر آنها خیانت محسوب می گردد .

 پیام اهل سنت به دارودسته ی جولانی و گروههای کوچکی چون انصار و فتاحی و… این است :

‏ إِنَّا أَنزَلْنَا إِلَيْكَ الْكِتَابَ بِالْحَقِّ لِتَحْكُمَ بَيْنَ النَّاسِ بِمَا أَرَاكَ اللّهُ وَلاَ تَكُن لِّلْخَآئِنِينَ خَصِيماً ‏( سوره نساء آيه ۱۰۵)

‏ما كتاب به حق بر تو نازل كرده‌ايم تا ميان مردمان طبق آنچه خدا به تو نشان داده است حکم كني، و مدافع و جانبدار خائنان مباش .‏

دیدگاهتان را بنویسید