سلفیون نجدی در بادینان کردستان عراق قرآن سوزاندند

سلفیون نجدی در بادینان کردستان عراق قرآن سوزاندند

به قلم: کیوان مریوانی

زمانی که علمای بزرگ ما می گویند : مرجئه ها یهود اهل قبله هستند، سخنی حکیمانه گفته اند . سلفیت نجدی که به چندین فرقه و گروه مختلف و ضد هم تقسیم می شوند هر کدام به نحوی جسم و احساسات و عقاید مسلمین را هدف قرار داده اند . شاخه ی مدخلی سلفی های نجدی در بادینان کردستان عراق این بار به بهانه های بی ارزش قرآن سوزاندند .  

عکسی که از این اتفاق گرفته شده است از سوی یکی از سلفیون نجدی نشر شده که خودش در این جرم آشکار حضور داشته است، به همین دلیل کسی نمی تواند بگوید این تهمت و بهتان است.

این اشخاص متاسفانه اقدام به سوزاندن قرآن و تفسیر آن نموده اند به این بهانه که مفسر آن سید قطب است و می دانیم که آثار سید قطب را در حکومت طاغوتی آل سعود هم از کتابخانه ها جمع نموده و آتش زده اند .

اینها از اینکه سید قطب رحمه الله در مورد جاهلیت و کفر به طاغوت و وحدت اسلامی و تشکیل حکومتی اسلامی و مبارزه با کفار اشغالگر خارجی و نوکران محلی آن دعوت می دهد هراسان شده اند. اینها تنها رباتی می خواهند که برنامه های کفار و طاغوتها را اجرا کنند .

قرآنها زمانی توسط این سلفی های نجدی سوزانده می شود که روزانه صدها و حتی هزاران بار روزنامه ها و کتابهائی بر علیه الله و پیامبرش و قانون شریعت الله در همین کردستان عراق نوشته می شود ، شما در تمام این سالها هرگز ندیده اید که سلفی های نجدی یکی از این روزنامه ها یا کتابها را بسوزانند؛ در حالی که متکبرانه همچون سایر کفار به قرآنها یورش برده و قرآنها را می سوزانند . پناه بر خدا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *