فقه اسلامی حکومتهای بدیل اضطراری ج.ا. ایران و ا.ا. طالبان یا دموکراسی آمریکا و ناتو

فقه اسلامی حکومتهای بدیل اضطراری ج.ا. ایران و ا.ا. طالبان یا دموکراسی آمریکا و ناتو

به قلم : ابوبکر الخراسانی

بحث از دموکراسی در واقع دفاع از دین سکولاریسم در برابر یکی از مذاهب اسلامی و پناه بردن به ضرر و شری است که بالاتر از آن شری وجود ندرد . چون سکولاریسم و سکولاریستها(مشرکین) طبق آیات قرآن و سنت رسول الله صلی الله علیه وسلم سرسخت ترین دشمنان مسلمین و دشمنان درجه یک مسلمین هستند . پس پناه بردن به آنها غیر از شر و ضرر هیچ نفعی دربر ندارد، چون خودش انتهای شر و ضرر است و همه ی ضررها پائین تر از آن هستند.

 با آنکه ما سخن را از شیطان هم قبول می کنیم و مثل رسول الله صلی الله علیه وسلم می گوئیم صدق و هو کذوب، اما به این معنی نیست که ما دست از مفاهیم چهارگانه ی دین خود (قدرت حکومتی، قانون و برنامه، اطاعت کردن، جزا و پاداش دادن) بکشیم و این مفاهیم چهار گانه را به دین سکولاریسم بدهیم و اسلامی توخالی و تهی داشته باشیم .

در برابر اینها ما ج.ا.ایران را داریم که بر اساس فقه شیعه ۱۲ امامی اداره می شود و ا.ا.طالبان هم بر اساس فقه حنفی .حکومت ایران حکومتی شیعی ۱۲ امامیه که به اتفاق تمام مسلمین فرقه ای اسلامیه  و جزو غلاة نیست یا به قول نجدی ها توسط روافض اداره نمی شود و کل قوانین حاکم بر ایران هم بر اساس همین مذهب اسلامیه . اگر کسی مخالف است لطفا از قانون اساسی ایران دلیل بیاورد و ادعایش را ثابت کند.

در مورد طالبان هم جای شکی نیست که این امارت اسلامی توسط فقه حنفی اداره می شود و آنهائی که کفار سکولار آمریکا و ناتو را در کنفرانسهائی چون بُن به اشغال خاک افغانستان دعوت کردند وخودشان مثل سگهای بوکش در جلو آنها در اشغال کشورشان سهیم بوده اند نیز می دانند که چه جنایاتی آفریده اند و چه خیانت بزرگی در حق دین و ملت افغان کرده اند .

برادران ما باید بدانند که :بین نقد کردن با تکفیر کردن و فتوای جنگ مسلحانه و ترور مخالفین فرق زیادی وجود دارد و هم اکنون در حکومتهای بدیل اضطراری ج.ا. ایران و ا.ا. طالبان تفکرات اسلامی به نسبتهای مختلفی  مثل یک کالا در بازار وجود دارد تنها کسانی از وجود این کالا می ترسند که قدرت رقابت با مخالفین را ندارند . حالا یا جنسشان تقلبیه یا کیفیت نداره یا ….

به همین دلیل زود پناه می برند به توهین و بد دهنی و تکفیر نابجا و حتی جنگ و درگیری و… و خواسته یا ناخواسته قصد دارند با ضعیف کردن مسلمین و مشغول کردن مسلمین به مسلمین زمینه برای تسلط دموکراسی کفار سکولار خارجی و مرتدین و منافقین محلی فراهم شود .

دیدگاهتان را بنویسید