قتل عام و حذف رهبران مهاجرین مخالف جولانی توسط هواپیماهای ناتو

قتل عام و حذف رهبران مهاجرین مخالف جولانی توسط هواپیماهای ناتو

 به قلم: مجاهد مهاجر

در تاریخ ۲۶ خرداد امسال مطلبی تحت عنوان جنگ دارودسته ی جولانی و حراس الدین به بهانه ی عدم ولاء برای ترکیه را خدمت برادران ارسال نمودم که درادلب هیئت  تخریب شام وحراس با انصارالتوحید درگیرشدند.  علت درگیری قبول نداشتن اردوغان توسط انصارالتوحید بود .این جماعتهاهرکسی  که  حکومت سکولار و مرتد ترکیه را رد کند با او درگیر می شوند . الان معیار خوب و بد بودن ترکیه است . و لله المستعان

اما جالب اینجاست که ناتو و عضو فعال آن ترکیه بارها تاکید کرده که هدفش حذف تروریستها از ادلب و خاک سوریه است و حذف آنها – بخصوص مهاجرین- را حق خود و هم پیمانانش چون روسیه و آمریکا می داند . در همین راستا هواپیماهای ناتو از خاک ترکیه مواضع رهبران مهاجرین در غرب استان حلب که برای گروه جولانی مشخص است را دقیقا مورد هدف قرار دادند که طی آن چندین رهبر برجسته و باسابقه از«حراس الدین» از جمله «شیخ ابوذر مصری» و «شیخ ابویحیی جزائری» و چندین نفر از شاگردان برجسته ی آنها چون ابودجانه جزائری و ابوعمر تونسی را به قتل رساندند. یعنی دقیقا رهبران فکری و منهجی آنها را مورد هدف قرار دادند.

این دسته از شرعی های باسابقه و شاگردان آنها از جمله مخالفین حضور ترکیه و سیاستهای جولانی بودند که حتی قصد انشقاق از گروه اصلی را داشتند و اینبار به همین سادگی حذف شده و به قتل رسیدند . البته جنگنده های ناتو قبل از این نیز بسیاری از رهبران جهادی مخالف جولانی را به تدریج حذف کرده بودند از جمله می توان به ابوفراس سوری، ابوالفرج مصری و ابوعمر سراقب اشاره کرد .

این هم ثمره ی دل بستن به کفار سکولار و اشغالگر جهانی چون ناتو و حکومت سکولار و مرتد ترکیه .

این هم دستمزد ترکیه به نوکرانش که این نوکران موقتی دستشان به خون هزاران مجاهد مخالف ترکیه آلوده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید