پایبندی به فقه و منهج اسلامی خیرالقرون و وحدت اسلامی، عاملی در برابر اسلام آمریکائی – انگلیسی و خیانت به جبهه مسلمین

پایبندی به فقه و منهج اسلامی خیرالقرون و وحدت اسلامی، عاملی در برابر اسلام آمریکائی – انگلیسی و خیانت به جبهه مسلمین

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

مسلمین از همان ابتدا غیر از دفاع مشروع از خود علیه هیچ کشور خارجی اعلام جنگ نکرده اند، اما در برابر، عقیده و منهج جهادی خود را با صدای بلندی اعلام کرده اند. در برابر این منهج صحیح، اسلامی آلوده و متحجر درباری آل سعود به همراه اسلامی سکولار به اصطلاح مدرن در کنار تشیع انگلیسی همه با هم صف آرائی کرده اند.

مثلث اسلام درباری آل سعود به همراه اسلام سکولار و تشیع انگلیسی آشکارا هر کدام از طرفی در برابر منهج صحیح و وحدت گرای سایر مسلمین قرار گرفته اند و مسلمین نباید این مثلث شوم را با سایر مسلمین اشتباه بگیرند.

اسلامِ  وحدت گرا و صحیح، اسلامِ برادری اسلامی و پایبندی به منهج صحیح ائمه ی خیر القرون و اسلامِ صفا و معنویت و پرهیزکاری و فرقه ی ناجیه  و اسلامِ «اَشِدّاءُ عَلَی الکُفّار رُحَماءُ بَینَهُم» است. اما اسلامِ آمریکایی – انگلیسی، پوشاندن لباس اسلام بر نوکری اجانب و دشمنی با امت اسلامی است. اسلامی که آتش تفرقه میان مسلمین را دامن بزند، به جای اعتماد به وعده‌ی الهی، به دشمنان خدا اعتماد کند، به جای مبارزه با کفار سکولار جهانی و صهیونیستم منطقه ای با برادر مسلمان بجنگد، با آمریکا و انگیسی جنایتکار و اشغالگرعلیه ملت خود یا ملتهای دیگر متحد شود و در پوشش اسلام با اسلام مقابله کنند؛ و با طاغوتهای مزدور و رژیم صهیونیستی می سازدو در خدمت هدفهاى آمریکا و انگلیس قرار می گیرد، تنها ظاهر و اسم آن  اسلام است که بعضى از مراسمهای ریز شخصی اسلامى را هم انجام می دهند و در جهت کلّى قطعاً ۱۸۰ درجه در جهت مخالف اسلام حرکت می کنند همان کسانی هستند که  با دشمنان اشغالگر و طاغوتهای محلی خواسته یا ناخواسته در برابر مومنین مجاهد قرار گرفته اند و در راه طاغوت می جنگند که الله تعالی می فرماید: اَلَّذینَ ءامَنُوا یُقاتِلُونَ فى سَبیلِ‌الله وَ الَّذینَ کَفَرُوا یُقاتِلُونَ فى سَبیلِ الطّاغُوت؛

 حالا به خودت نگاه کن، اگر شما با نام اسلام، در راه طاغوتی چون آمریکا و انگلیس و ناتو و ترکیه و غیره حرکت می کنید، کشف بکنید که این اسلام، اسلام درست و حسابى‌اى نیست، اسلام واقعى نیست، یک‌جاى کار عیب دارد و دشمنان دارند برنامه های شما را صحنه‌گردانى می کنند.

اگر هر یک از اهل سنت با معارف قرآن  و فقه پویای مذهبی خود انس داشته باشد، و بیشتر با سایر مذاهب اسلامی آشنا باشد، این‌جور حوادث کمتر پیش مى‌آید. ارتباط و اتّصال دلها به خدا و فقه صحیح خیر القرون مانع می شود از اینکه دلها به راه خدا خیانت کنند؛ که امیدواریم این پیش بیاید.

دیدگاهتان را بنویسید