هدف از انتخابات ( تحت نظارت سازمان ملل ) در سرزمینهای اسلامی

هدف از انتخابات ( تحت نظارت سازمان ملل ) در سرزمینهای اسلامی

نويسنده: قاری سفیان

مترجم : انجمن ” اطعمهم من جوع و آمنهم من خوف ” بيساران

 الحمدلله وحده، و الصلاة و السلام علی من لا نبی بعده.

 اما بعد…

 همه ی ما تابع حوادثی هستیم که در بحبوحه ی انتخابات پارلمانی، در مصر رخ داد، چیزی که اخوان المسلمین معتقدند خودشان، با گذشتن از مرحله ی ممنوعیت سیاسی که آن ها را تحت فشار قرار می داد، با وجود رنجی که از رویارویی با مقامات استبدادی حاکم می کشیدند و با وجود شعارهای دروغینی که امثال این حکومت ها بر آن تاکید می کنند، آن را محقق ساختند و به مرحله ی مشارکت سیاسی رسیدند.

  از جمله ی این رنج ها، تلاش این حکومت مستبد در گرفتن آزادی اخوان المسلمین، به زندان انداختن آن ها، بازداشت کردنشان، جلوگیری از گسترش حقوق دموکراتیک که این حکومت درباره اش یاوه می گوید، بستن کمیته های انتخاباتی طرفدار اخوان المسلمین و تلاش حزب حاکم در جلوگیری از دست یافتن افراد اخوان به صندلی های پارلمان است و همه ی این ها جدا از تلاش های قدیمی و مشخصی ست که حکومت در ایجاد ظلم و ستم داشته است.

  من اکنون در صدد توصیف حالات و درگیری هایی که همیشه بین نمایندگان حکومت و نمایندگان جماعات اسلامی وجود دارد و همچنین مناقشه درباره ی درست یا نادرست شیوه ای که گروه های اسلامی در این مورد درپیش گرفته اند، نیستم. چیزی که اکنون مورد نظر من است و دوست دارم به آن اشاره کنم، حوادث انتخاباتی ست که در مصر رخ داده است، حوادثی که دست های مخفی کفار سکولار جهانی آن را به وجود آورد تا دوره ی تاریخی جدیدی را در جهان عرب که احزاب اسلامی موسوم به “میانه رو” بر آن حکومت می کنند، ایجاد کند.

اسلام میانه رو، جریانی ست که شعارهایی از جمله تقریب با دین سکولاریسم و مذاهب مختلف آن سر می دهد، اسلامی که هدف آن زدودن  نشانه های عقیده ی تولی و تبری و جهاد است. در واقع، کفار سکولار جهانی همواره به دنبال مسائلی هستند که بر روابط بین مسلمانان با کفار حاکم است. آن ها در دنبال کردن این برنامه، چند هدف را مد نظر دارند که از جمله ی مهم ترین آن ها تبدیل مصر به الگویی برای سایر کشورهای عربی ست.

  نارضایتی ای که درملت عرب، به طور خاص و در سایر ملل مسلمان به طور عام، در برابر نظام های حاکم بر آن ها که متصف به انواع ظلم هستند به وجود آمده است، خواب کفار سکولار جهانی، از آمریکا گرفته تا هم پیمانانش را آشفته کرده  است. آن ها با مشاهده و دنبال کردن گرایشات مردم و بازگشت آن ها از میل کثیف و غیرعادی ملی گرایی به سوی جریان شریعت گرای جهادگر و انتشار عقید ه ی جهاد و استقبال از آن در جهان اسلام و افزایش چشمگیر تعداد مجاهدین و پیوستن روزانه ی آن ها به صف جهاد، آشفته تر شده اند.

کفار سکولار جهانی پیوسته تلاش می کنند تا مانع از سرکشی این گستره ی جهادی شوند، بالهایش را می برند و مانع از انتشار آن می شوند. رویارویی آن ها با مصیبت های پی در پی و فتنه ها و بلاهای بسیار، موجب شده است که در صدد یافتن جایگزینی برای بازگرداندن اعتماد ملت به حکام عربی باشند، مبادا که گروه شریعت گرای مجاهدی، بتواند زمانی بر یکی از سرزمین های عربی، حاکم شود.

 سیطره ی احزاب اسلامی میانه رو، در حقیقت منجر به وقوف بسیاری از افراد ناآگاه از اسلام، به آن می شود، مخصوصا سیطره ی این احزاب در زمان نارضایتی درونی امت در سیستم کنونی که نفس ها را تشنه ی این نوع اسلام و متمایل به آن نموده است و منجر به علاقه ی مردم به داعیان آن و تمسک به آن ها شده است.

و در نهایت، دشمنان خدا یعنی کفار سکولار واشغالگر جهانی ، می خواهند در مرحله ی گذار و به صورت موقت به دو چیز دست یابند:

۱٫         موفقیت در تحکیم دموکراسی در جهان عرب در عین پای بندی به نظام عربی، به طوری که در ظاهر تصور شود حاکمیت در دست احزاب اسلامی ست.

۲٫         کاستن از فشار جریان جهادی که بر آن ها فشار می آورد و نزدیک است سیطره ی خود بر آن را از دست بدهند.

  این طرحی ست که کفار سکولار جهانی تلاش می کنند آن را به واقعیتی که در آینده هویدا می شود، بدل کنند.[۱]

از خداوند می خواهم امیدشان را ناامید و تدبیرشان را نابود کند، چرا که او ولی و بر این کار قادر است.

والله متم نوره ولو كره الكافرون


[۱] مجله ی طلائع خراسان/ ذی القعده ۱۴۲۶ ه

دیدگاهتان را بنویسید