به اسلام مطلوب آمریکائی – انگلیسی بدبین و از مبلغین آن دوری کنید

به اسلام مطلوب آمریکائی – انگلیسی بدبین و از مبلغین آن دوری کنید

به قلم : کیوان مریوانی

دینی که از محتوای چهار گانه ی آن یعنی ۱- قدرت حاکمیت ۲- قانون و برنامه ۳- اطاعت ۴- پاداش و جزا  خالی و تهی باشد در واقع تنها اسم دین را دارد. اسلامی که کفار سکولار جهانی با همکاری طاغوتهای محلی و علمای دین فروش به مردم عرضه داشته اند اسلامی است که از این مفاهیم اساسی خالی و تهی است .

پس باید به این اسلام مطلوب واشنگتن و لندن بدبین باشید؛ چه از نوع لائیک و غربگرا از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه، و چه از نوع متحجر و خشن آن از کانال طاغوتهای فاسد و مرتد آل سعود. به اسلامی که رژیم صهیونیستی را تحمل می کند، ولی با مذاهب اسلامیِ دیگر بیرحمانه مواجه می شود، دست آشتی به سوی آمریکا و ناتو دراز می کند، ولی در داخل به جنگهای قبیله‌ای و مذهبی دامن می زند و اشدّاء با مؤمنین و رحماء با کفار است، اعتماد نکنید. به اسلام آمریکائی و انگلیسی بدبین باشید، که شما را به دام سرمایه‌داری غرب و مصرف‌زدگی و انحطاط اخلاقی می کشانند.

این همان نکته ی حساس و مهمی است که بزرگانی چون سید قطب رحمه الله تحت عنوان اسلام آمریکائی مسلمین را به پرهیز از آن سفارش می کرد و ما هم اکنون در شبکه های ماهواره ای منتسب به تسنن و تشیع شاهدش هستیم .

دیدگاهتان را بنویسید