یا دین اسلام یا دین سکولاریسم، کدامیک را می پذیری؟

یا دین اسلام یا دین سکولاریسم، کدامیک را می پذیری؟

به قلم: ابوعبدالله موکریانی

در برابر کفار سکولار و اشغالگر جهانی و دارودسته ی مرتدین تنها آهن و قدرت نظامی از کانال یکی از «۳ابزار» برتر[۱] است که از ما و عقاید و اندیشه های ما حمایت می کند . تنها قدرت نظامی است که حرف اول را می زند.

زمانی که دین اسلام به صورت کامل آن تبلیغ می گردد و حتی زمانی که حکومتی اسلامی تشکیل می شود بدون شک کفار سعی خواهند کرد با انواع روشهای نظامی و روانی و اقتصادی به جنگ با آن بیایند.

انواع شکنجه ها و محاصره  و تحریم اقتصادی – اجتماعی مسلمین در شعب ابی طالب قبل از تشکیل حکومت اسلامی و جنگهای احد و احزاب و دهها جنگ کوچک و بزرگ بعد از تشکیل حکومت اسلامی گواه روابط متقابل دین اسلام و دین مشرکین (سکولاریستها) است .  

در این صورت جنگ اسلام با مشرکین و برائت و بیزاری مسلمین از مشرکین(سکولاریستها) اصلی است انکار ناپذیر که نشان می دهد هیچ گونه سازشی بین این دو وجود ندارد و جنگی دائمی بین آنها حاکم است تا اینکه یکی تسلیم دیگری گردد.

مشرکین(سکولاریستها) یا واقعاً مسلمان می شوند و با منحصر کردن مفاهیم و محتوای چهار گانه ی دین[۲]  به دین اسلام، دین خود را برای الله خالص می کنند یا اینکه در قالب منافقین فرو می روند و تنها در ظاهر و به صورت اجباری محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین را به دین اسلام می دهند.

مسلمین هم یا مقاومت می کنند و دین خود را برای الله خالص می کنند (مُخلِصينَ لَهُ الدّينَ) یا اینکه به سبک دارودسته ی منافقین به میل خود یا اجباراً دست از محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین خود کشیده و تسلیم محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین سکولاریسم می گردند. الله تعالی در مورد این دسته می فرماید:

 وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ وَمَن یَرْتَدِدْ مِنکُمْ عَن دِینِهِ فَیَمُتْ وَهُوَ کَافِرٌ فَأُوْلَئِکَ حَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فِی الدُّنْیَا وَالآخِرَةِ وَأُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ ‏(بقره/۲۱۷) ( مشرکان ) پیوسته با شما خواهند جنگید تا اگر بتوانند شما را از آئینتان برگردانند، ولی کسی که از شما از آئین خود برگردد و در حال کفر بمیرد، چنین کسانی اعمالشان در دنیا و آخرت بر باد می‌رود، و ایشان یاران آتش ( دوزخ ) می‌باشند و در آن جاویدان می‌مانند .‏

پس، همه باید بدانیم که شخص یا دین اسلام را دارد یا دین مشرکین (سکولاریستها) را . شخص نمی تواند هم مسلمان باشد هم سکولار، هم مسلمان باشد هم دموکراسی خواه.

باید واضح و روشن و بدون کوچکترین ترس و تردیدی به این مشرکین (سکولاریستها) گفت: قُلْ یَا أَیُّهَا الْکَافِرُونَ ‏….. لَکُمْ دِینُکُمْ وَلِیَ دِینِ ‏ (سوره کافرون آیه ۱ و۶) بگو : ای کافران !‏…دین خودتان برای خودتان، و دین خودم برای خودم !‏


[۱]  قانون شریعت الله و سپس تاریخ مسلمین تنها قدرت نظامی ناشی از «۳ابزار» را به ما معرفی می کند که چهارمی ندارد . این سه ابزار عبارتند از : ۱- خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ که اولین و مهمترین ابزار و وسیله ست (مثل حکومت رسول الله صلی الله علیه وسلم و خلفای راشدین رضی الله عنهم) ۲- حکومت بدیل اضطراری اسلامی که در زمان نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ انجام وظیفه می کند (مثل حکومت امویها و عباسی ها و عثمانی ها) ۳- شورای واحد مجاهدین که در صورت نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ و حکومت بدیل اضطراری اسلامی انجام وظیفه می کند .

غیر از این «سه ابزار» که تنها و سیله و ابزارهای ضمانت حفظ وحدت و حتی ایجاد وحدت و شورای متخصصین هستند دیگر هیچ ابزار و وسیه ی دیگری برای مسلمین وجود ندارد که بتواند به پیروزی و نصرتی که الله وعده اش را داده دست پیدا کند، و هر چه بعد از این «سه ابزار» آگاهانه، هدفمند و حرکتی وجود دارد کلا تفرق و سستی و ذلیلی و هدر رفتن انرژی مسلمین است.

[۲] ۱- قدرت حاکمیت ۲- قانون و برنامه ۳- اطاعت از این قانون و حاکمیت ۳- مجازات کردن و پاداش دادن بر اساس این قوانین و توسط این حاکمیت

دیدگاهتان را بنویسید