دارودسته ی منافقین با تبلیغ دموکراسی و چنگ زدن به آراء شاذ به کجا رسیده اند؟

دارودسته ی منافقین با تبلیغ دموکراسی و چنگ زدن به آراء شاذ به کجا رسیده اند؟

به قلم: کارزان شکاک

دارودسته ی منافقین (سکولارزده ها) کسانی هستند که که در ظاهر ادعای اسلام دارند و مثل سایر مسلمین عباداتی را انجام می دهند اما در واقع : مُذَبْذَبِينَ بَيْنَ ذلِكَ لا إِلى‌ هؤُلاءِ وَ لا إِلى‌ هؤُلاءِ (نساء/۱۴۳) دو دل و مردّد هستند، نه به سوی مؤمنان یکدل می‌روند و نه به جانب کافران.

با آنکه این سکولار زده ها اعتباری نزد مومنین ندارند می خواهند نزد کفار چنین عزتی را پیدا کنند: الَّذِينَ يَتَّخِذُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنِينَ ۚ أَيَبْتَغُونَ عِنْدَهُمُ الْعِزَّةَ فَإِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا (نساء/۱۳۹) کافران را به عنوان اولیاء و دوست می گیرند و مؤمنان را ترک گویند، آیا نزد کافران عزّت می‌طلبند؟ عزّت همه نزد خداست.

دارودسته ی منافقین یا سکولارزده که مبلغ نوعی اسلام مسخ شده و فرومایه هستند با چنگ زدن به آراء شاذ گذشته یا تفسیرات من در اوردی خود قصد دارند به دنیای کفر و بخصوص به کفار سکولار جهانی و یهود چنین نشان دهند که اسلام واقعی همین اسلام ذلیل و سازشکار و رنگ عوض کن آنهاست و دنیا را پر از هیاهو کرده اند که اسلام همان دموکراسی و تسلیم شدن به سکولاریستها و بازی های رایج سکولاریستی است و… اما در برابر اینهمه تنازل و ذلیلی و به ساز دشمن رقصیدن و سالها بر درگاه سکولاریستها گریستن چه بدست آورده اند؟  

تنها خواری و ننگ مزدوری و خیانت به دین و ملت و رسوائی نزد مسلمین و تاریخ اسلامی.

شبکه های دموکراسی خواه کلمه و … سکولاریستهای مجازی چون سهاب و جبهه سنت و سایر مزدورانی که رسماً در خدمت دین سکولاریسم و دموکراسی سکولاریستها قرار گرفته اند و در پناه این کفار سکولار جهانی و طاغوتهای محلی بر علیه قانون شریعت الله و حکومت اسلامی و مجاهدین شریعت گرا در حال جنگ روانی هستند، در همین جاده ی خفت و خیانت در حرکتند.

اهل سنت به ماهیت این دشمنان قانون شریعت الله و خادمین کفار سکولار و دموکراسی پلید آنها پی برده اند و در همان مسیر قانون شریعت الله در حرکت هستند. پس بگذار تا می توانند از دور عوعو کنند چون: کاروان بیداری اسلامی در حرکت است و با پاس کردن اینها از حرکت نمی ایستد.

دیدگاهتان را بنویسید