دارودسته ی منافقین، معنویتهای عوام فریبانه و تجربیاتی که باید از آنها درس گرفت

 دارودسته ی منافقین، معنویتهای عوام فریبانه و تجربیاتی که باید از آنها درس گرفت

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

قرنهاست که اسلام و حرکتهای شریعت گرای انقلابی مسلمین از علمای طواغیت و بخوصوص دارودسته ی منافقین که اسلامی سازشکار  با طاغوتها و ظالمین را تبلیغ می کردند بیشتر از کفار اصلی و کفر صریح آنان لطمه دیده است. امروز هم خطر اسلام آمریکائی که به عنوان خادم و مبلغی برای آمریکا و سایر کفار اصلی و نوکران محلی آن تبلیغ می شود از خطر ابزارهای نظامی و سیاسی امریکا کمتر که نیست بلکه بیشتر است.

اینها که در لباس عالم دینی و با داشتن شبکه های ماهواره ای و منبرهای سخنرانی و حتی مقامات اداری و سیاسی هم فعالیت دارند دشمنانی داخلی هستند که باید همچون یک بیماری واگیر از آنها برحذر بود و آنان را در سخن و اشاره و جهت گیریشان باید متهم کرد و هرگز درصدد جلب کمک آنان نباشیم.

بعضی از این آفتها ادعای معنویت و معنویت گرائی دارند اما باید گفت آدم معنوى‌یى که با ظلم مى‌سازد، با طاغوت مى‌سازد، با نظام ظالمانه و سلطه مى‌سازد، این چطور معنویتى است؟ این‌گونه معنویت های عوام فریبانه در اسلام جایگاهی ندارند.

مسلمین در برابر کارنامه ی سیاه این اشخاص چگونه می توانند چشم خود را ببندند؟ اینها تجربه است.  مسلمین با بررسی کارنامه ی اینها و چنگ زدن به وحدت اسلامی و دوری از تفرق و جنگهای داخلی در حال حرکت به سوی اسلام راستین است که از شرق تا غرب دنیای اسلام، همه جا را فراگرفته و این همان چیزی است که دشمنان اسلام را دستپاچه کرده است.

به هیاهوی تبلیغاتی کفار سکولار جهانی و جنجال و قدرت‌نمایی‌ای که می‌کنند، نگاه نکنید؛ آنها به همراه نوکران جنگ روانی و دست نشاندگان محلی شان از اسلام ترسیده‌اند و حرکت عظیم اسلامی، آنها را سراسیمه کرده است؛ به همین دلیل مجبورند به قدرت نظامی متوسّل شوند.

اما این قدرت نظامی هم به دردشان نمی خورد چون ایمان و عقیده ی جهادی مسلمین و حرکت وحدت گرای آنها با زور اسلحه از بین نمی رود. مسلمین در حال بیدار شدن و برخاستن هستند و دشمنان این موضوع را فهمیده‌اند. آینده‌ی مسلمین، آینده‌ای است که اسلام ترسیم کرده است. ما موظّفیم با این همه تجربیاتی که داریم از اشتباهات گذشته و خطاکاران کنونی درس بگیریم و آگاهانه ، هدفمند و حرکتی از کانال یکی از «۳ابزار» برتر این پیشرفت را تسریع و تسهیل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید