آنچه کفار سکولارجهانی را به خشم می آورد و آنان را نگران کرده به انتقام گرفتن وا می دارد

آنچه کفار سکولارجهانی را به خشم می آورد و آنان را نگران کرده به انتقام گرفتن وا می دارد

ارائه دهنده: کیوان مریوانی

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله و الصلاه و السلام علی من لا نبی بعده

ای برادر مسلمان ! آگاه باش و بدان زمانی که دین اسلام را پذیرفته ای یعنی در همان قدم اول هر چهار معنی و مفهوم و محتوای دین یعنی :

  1. قدرت حاکمیت
  2. قانون و برنامه
  3. اطاعت کردن
  4. مجازات کردن و پاداش دادن

را به دین الله مختص کرده و به این شکل دین را برای الله خالص کرده ای .

بعد از این با کفر به طاغوت و اقرار به شهادتین وارد یکی از بخشهای عقیده به نام ولاء و براء و  قدرت عزت بخشی به نام عقیده جهاد فی سبیل الله می شوی . این بخش یکی از همان بخشهائی است که ملتهای کفر و نفاق را به خشم می آورد و آنان را نگران می کند و آنان را به انتقام گرفتن وا می دارد.

بعد از اینکه دین را برای الله خالص کردی و محتوای چهارگانه ی دین را به دین الله مختص کردی ، از امور دین مسلمانان چیزی جز عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله  کفار سکولار و اشغالگر خارجی و مرتدین و دارودسته ی منافقین  را به ترس و هراس نمی اندازد. و در هر زمان و مکانی مسلمانان عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله را اهمال کنند و به آن عمل نکنند آنگاه اسلام آنان کاملا مورد رضایت ملتهای کافر است و آنگاه است که اسلام آنان را یک دین متمدن و آزاد اندیش می خوانند!!دینی که همزیستی با آن با سرور و آرامش امکان پذیر است! و هرگاه جماعت یا گروهی عقیده ولاءو براء و جهاد فی سبیل الله را ترک کند و آن را از خطاب ها و امورات خود استثنا کند ، این چنین جماعتی به درگاه این ملت های کفر و نفاق تقرب می یابد و در نزد آنان پذیرفته می شود و هدایا و امتیازات و آزادی های بسیاری به آنان اختصاص می یابدچرا که چنین گروهی ، کوچکترین مشکلی هم نخواهد داشت!

درواقع بزرگترین خواسته آنان از یک مسلمان این است:

-از شعائر اسلام هر چه را که می خواهی اظهارکن … هیچ کس حق ندارد به خاطر این از تو ایرادی بگیرد… و تو حقوق و آزادی کامل خود را دارا هستی … ولی خیلی خیلی مواظب باش که مبادا حرفی بزنی که موجب بازگرداندن محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین به دین اسلام و باعث زنده شدن عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله در میان امت اسلام شود.!!

-تو حقوق کامل خود را دارا هستی و حتی میتوانی در کشتی های جنگی آنان نمازت را بخوانی و یا اینکه لباس و عمامه اسلامی بپوشی … و یا اینکه ریشت را بلند نگه داری و آن را کوتاه نکنی و یا اینکه ماه رمضان را روزه بگیری ، بلکه آنان آمادگی کامل دارند برای اینکه غذایی که به طریقه اسلامی آماده شده است برایت آماده کنند!… اما به شرط اینکه تو نیز محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین و عقیده ولاء را به آنان عطا کنی و از عقیده جهاد فی سبیل الله حرفی به میان نیاوری!!

بله. تو دارای حقوق کامل خود هستی . بله . میتوانی در کشتی های جنگی آنان نمازت را بخوانی به شرط این که وقتی کشتی هایشان موشک های قاره پیما را برای قتل پیرمردان و زنان و اطفال مسلمان پرتاب می کند و خانه مسلمانانی را که با امن و امان در آن نشسته اند بر سرشان خراب می کند ،آنان را از این کار منع نکنی و حتی به آنان نه نگویی!!

بله! برایت غذایی آماده می کنند که گوشت آن از ذبح اسلامی تهیه شده باشد و با عبارت ذبح حلال و اسلامی بسته بندی شده باشد … .

به شرط اینکه به آنان نه نگویی …. وقتی برادر مسلمانت را ذبح می کنند ….[۱]

هرکس بخواهد دارای تابعیت چنین کشورهای کافری شود تنها یک شرط برای او مطرح می کنند که اگر آن را بپذیرد هرچه بخواهد به او می دهند و خواسته هایش را تامین می کنند و آن شرط نیز این است که محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین را به دین سکولاریسم بدهد و عقیده ولاء و براء را رها کند و بدون هیچ مقاومتی در موالات و نصرت آنان داخل شود یعنی تعهد دهد که آنان را بربرابر تمام دشمنانشان یاری و نصرت دهد ، در این صورت تمام حقوق خود را دارا خواهد شد.

این چنین اسلامی مورد رضایت آنان است: اسلام متمدن،اسلام شکوفا،اسلام میانه رو،اسلام آمریکایی و …… و منظور آنان اسلامی است که عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله از آن استثنا شده باشد.

هر سخنی را از تو خواهند شنید ، اما سخن گفتن از ولاء و براء یا جهاد فی سبیل الله را هرگز!

برای متهم کردن تو به تشدد و تعصب و تروریسم و تندروی و هرآنچه دشمنان اسلام آن را  به اسلام حقیقی نسبت می دهند، کافیست که در مورد عقیده ولاء و براء در اسلام و جهاد فی سبیل الله حرفی بزنی !!

اگر در حملاتی که ملتهای کفر و نفاق در طول تاریخ مکارانه برای تحریف و دگرگون کردن مفاهیم اسلام به آن پرداخته اند تاملی کنی ، خواهی دید که هیچ چیزی در دین اسلام به اندازه عقیده ولاء و براء و عقیده جهاد فی سبیل الله مورد این حملات کینه توزانه قرار نگرفته است.!!؟

و این زمانی روشن می شود که می بینیم چگونه در مورد ضرورت تعدیل و کنترل منابع درسی که در سرزمینهای اسلام و برای فرزندان مسلمانان تدریس می شود به گفتگو می پردازند.

در واقع هدفی ندارند جز اینکه عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله و هرآنچه را که به این دو عقیده مربوط است از امت اسلام جدا کنند تا این امت بدون عقیده و بدون ولاء و بدون براء و …. باقی بماند.!! و این مبارزه ی آشکاری که به گمان فریب خوردگان بر ضد تروریسم و ارهاب راه اندازی شده در حقیقت مبارزه ای است که هدفش تنها نابودی عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله است.!! و به همین دلیل است که با وقاحت تمام و از زبان بزرگانشان فریاد می زنند و می گویند: موقف خود را تعیین کنید.یا با ما باشید و یا بر ضد ما.و راهی غیر از این دو وجود ندارد و اگر با ما نباشید پس حتما تروریست هستید ، بنابراین شما نیز از اهداف این جنگی هستید که ما آن را علیه ارهاب و تروریسم به راه انداخته ایم.

این همه دشمن چرا؟؟ چرا ما را به واسطه عقیده و دینمان و عقیده ولاء و براء و عقیده جهاد فی سبیل الله مجازات می کنند؟؟ گویی ما حق این را نداریم که همان گونه عقیده سهل گیر و آراممان از ما می خواهد با هر کسی که بخواهیم دوستی کنیم و با هر کسی که بخواهیم دشمنی ورزیم؟!!

چرا همه از این حق برخوردارند که جهاد و مبارزه کنند و سپاهیان و سربازان خود را برای دفاع از اهواء و امیال و اطماع و نقشه های خود تجهیز کنند ولی ما به عنوان صاحبان عقیده اسلامی حق نداریم که برای حمایت از حقوق واضح و ثابت خود و دفاع از مقدساتمان و کلیاتی که دین حنیف اسلام به خاطر آن آمده است به جهاد و مبارزه بپردازیم؟!!

و چرا مبارزه های دیگران که باطل است و در راه شیطان صورت می گیرد ضروری و حق است و بلکه از نشانه های تمدن به حساب می آید ولی در مورد ما اینگونه نیست، بلکه حتی فکر کردن ما در مورد جهاد برای دفاع از حقوق غصب شده و مقدساتمان یک جرم سنگین و بلکه تروریسم و ارهابی محسوب می شود که لازم است با آن مبارزه شود و از بین برود؟!!

چرا این همه دشمنی ؟!

تنها به خاطر این که مقاومت امت ضعیف شود و قدرت خود را برای مصون و محفوظ ماندن از دست دهد تا نابود کردن سرزمین های اسلام و ساکنانشان و قبل از آن نابود کردن افکار و عقول و مبادی آنان برای ملت های کفر و نفاق آسان شود! و تا ملتهای کفر و نفاق بتوانند همراه با پایمال کردن حقوق مسلمانان در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ ناگواری و خطری و بدون کوچکترین اعتراضاتی در کنارشان زندگی کنند. و تا اینکه هیچ کس به آنان نه نگوید در حالی که مشغول نابود کردن و فساد و کشتار مردم در سرزمین های اسلام هستند ، وتا هیچ کس به آنان نه نگوید هنگامی که عقیده و اخلاق و ارزشهای امت اسلام را ذبح می کنند و آخرین قلعه از قلعه های منیع آن را تخریب می کنند. و تا هیچ کس به آنان نه نگوید هنگامی که به غارت و تاراج ثروتهای امت اسلام می پردازند و آن را در بانک ها و جیبهایشان انباشته می کنند. چرا که نابود کردن و محو کردن عقیده ولاء و براء در اسلام و عقیده جهاد فی سبیل الله در میدان احساسات و عقاید و واقعیت حیات مسلمانان ، زندگی آرامی را برای دشمنانشان تضمین می کند. زندگی با مسلمانانی که در حقیقت مردگانی هستند که جز برای سیر کردن شهوات و غرایز خود حرکتی نمی کنند . مانند چهارپایانی هستند و بلکه بدتر از آن !.

امتی بدون ولاء و بدون براء …. و بدون قوت و بدون جهاد … که به آسانی می توان بر آن دست درازی کرد … بزرگ و کوچک در آن طمع می کنند و نسبت به حرمتها و ثروتهایشان جسور و جری می شوند و آیا جز بعد از محو کردن عقیده ولاء و براء و جهاد فی سبیل الله از میدان احساس و وجدان و … و بلکه از عقیده مسلمانان ،این تفکر صلح با دزدان صهیونیزم یهودی و متجاوزان اشغالگر  سرزمین ها و قاتلان مردم بی گناه و ایده همزیستی با امنیت و آرامش در کنار آنان … و راضی شدن به ناچیزترین بهاء در برابر همه آنچه که غصب کرده اند… ، می توانست تا این حد در نزد امت اسلام عملا پذیرفته شود؟!

اگر در تاریخ تامل کنی  خواهی دید که هیچ ضربه ای بر پیکر امت اسلام وارد نشده است و وارد هم نخواهد شد مگر به علت این که عقیده ولاءو براء و جهاد فی سبیل الله را اهمال نموده است.

راست گفت پیامبر صلی الله علیه و سلم آن زمان که می فرمود : (اذا تبایعتم بالعینه و اخذتم اذناب البقر و رضیتم بالزرع و ترکتم الجهاد سلط الله علیکم ذلاً لا ینزعه حتی ترجعوا إلی دینکم)(زمانی که به دادوستد ربوی مشغول شدید و دم گاوها را برای شخم زمین گرفتید و به زراعت کردن راضی شدید و جهاد را ترک کردید خداوند ذلتی را بر شما مسلط می گرداند که تا به دینتان باز نگردید آن را بر نمی دارد).

پس وای بر زمانی که علاوه بر ترک جهاد ، عقیده ولاء و براء نیز ترک شود که در این هنگام ذلت مرکب و دوچندان نصیب امت خواهد شد که از هر سو آن را فرا گرفته است … ذلتی که حتی می توان آن را نتیجه کفر و نفاق و خروج از دین بخوانیم.!

و به کسانی که در وهم و خیال به سر می برند می گوییم : همان کسانی که می خواهند اسلام را دور از عقیده ولاء و براء نگه دارند و بدون اینکه عقیده جهاد فی سبیل الله را بپذیرند و از سختی ها و مسئولیت های آن چیزی را متحمل شوند و با این وجود گمان می کنند بر حق و هدایت هستند و اعمالشان نیکوکارانه است . بله‌ ، چنین افرادی را با کمال وضوح دلسوزانه و ناصحانه بر حذر می داریم و به آنان می گوییم : شما بر گمراهی و کفر هستید اگر چه خود را مسلمان دانسته و با اسم های اسلامی خود را می نامید و منتسب به سرزمین های اسلامی هستید ! عقیده ای بدون ولاء و براء و بدون جهاد فی سبیل الله … پس می خواهید با کدام یک از اعمالتان وارد بهشت شوید؟!

دوباره به دینتان مراجعه کنید و قرآن را بار دیگر از نو بخوانید و از خداوند بلند مرتبه هدایت و توفیق مسئلت کنید. خداوند می فرماید : ‏( لاَّ يَتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْكَافِرِينَ أَوْلِيَاء مِن دُوْنِ الْمُؤْمِنِينَ وَمَن يَفْعَلْ ذَلِكَ فَلَيْسَ مِنَ اللّهِ فِي شَيْءٍ ‏)آل عمران آیه ۲۸٫(مؤمنان نباید مؤمنان را رها کنند و کافران را به جای آنان به دوستی گیرند و هرکس چنین کند (رابطه او با خدا مقطوع است ) و بهرة او در چیزی از رحمت خدا نیست.)و نیز می فرماید 🙁 وَمَن يَتَوَلَّهُم مِّنكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ) مائده آیه ۵۱٫(و هر کس از شما با آنان دوستی ورزد پس از آنان شمرده می شود).

و به همین دلیل است که می بینیم ملتهای کفر و زندقه و نفاق ، پیوسته در تلاشند تا عقیده ولاء و براء اسلامی را به تعصبات جاهلی و متعفنی تبدیل کنند که خداوند هیچ دلیلی بر اثبات آن نازل نفرموده و تنها سبب تفرق و ضعف و سستی دو چندان مسلمانان می شود. مانند محدود ساختن عقیده ولاء و براء نسبت به مردم یک کشور و یک وطن یا یک جنسیت یا یک قوم و قبیله و یا یک گروه از انسانها یا نسبت به تفکر علم پرستی و یا نسبت به یک طاغوت حاکم و … . و بسیاری دیگر از روابط و وابستگی های جاهلی جدیدی که مسلمانان را از عقیده ولاء و براء اسلامی منحرف می سازد، و متاسفانه تا حد زیادی در تحقق این ماموریت مهم موفق شده اند که البته در راستای تحقق این هدف از هیچ راه و وسیله ای دریغ نورزیده اند بگونه ای که هر کس از راه تشویق یا گمراه ساختن و گاهی خریدن با آنان همراه نشود از راه تهدید و ترساندن سعی می کنند او را با خود همراه سازند و هیچ کسی جز کسی که خداوند نجاتش دهد و ثابتش گرداند ، نجات نمی یابد.


 ([1]  یکی از چیزهایی که توجه مرا به خود جلب می کند و مایه تعجب و تاسف است ، این که بساری از کسانی که در غرب زندگی می کنند خصوصا غیر عربهایی که در آنجا هستند ، اهتمام شدید و عجیبی به ذبح حلال می دهند چنان که گویی یکی از اصول مهم دین است که بقیه اصول نسبت به آن بسیار کم اهمیت هستند! تا جایی که بعضی از آنان(چنان که مطالب زیادی از این قبیل به دستمان رسیده است)بسیار آسان به مجالس شراب خواری می روند تا به نوشیدن شراب و فحشاء و منکر بپردازند، اما هنگامی که مهماندار برایشان غذا می آورد اولین چیزی که از او می پرسند این است که :آیا این طعام بر اساس ذبح اسلامی آماده شده است؟؟ …! در نزد آنان هیچ اشکالی ندارد که به سپاه کفر وارد شوند و به جنگ با اسلام و مسلمانان بپردازند فقط به شرط این که غذایشان را به طرز اسلامی تهیه کنند و گوشت آن ذبح حلال باشد.مسلمانان را به ناحق ذبح می کنند ، مشکلی نیست .مهم این است که غذای آنان بر اساس ذبح حلال تهیه شود.

در مورد اهمیت نماز و تمامی ارکان و واجبات دین غیر از ذبح حلال سستی و تهاون می کنند اما در مورد ذبح حلال امکان ندارد که کوتاهی کنند و آنقدر به مسئله ذبح حلال اهتمام داده اند که بعضی از شرکتهای تولید کننده مواد غذایی را در غرب وادار کرده اند که حتی بر روی بسته های سبزی و ماهی نیز بنویسند((مذبوح علی الطریقه الاسلامیه))و((ذبح حلال)). آنان    

دیدگاهتان را بنویسید