آسیب شناسی گروههای مسلح بلوچ(۱۳) : جیش العدل ، آل سعود و مساله ی اشغال یمن و تجاوز به نوامیس اهل سنت

آسیب شناسی گروههای مسلح بلوچ(۱۳) : جیش العدل ، آل سعود و مساله ی اشغال یمن و تجاوز به نوامیس اهل سنت

کاتب: بِراهُندگ بلوچ

همه ی دنیا شاهد است که اکثریت قاطع اهل سنت یمن به همراه شیعیان زیدی که بخشی ناچیز از مردم یمن را تشکیل می دهند در برابر اشغالگریهای ناتو و آمریکا که از کانال دولتهای طاغوت و دست نشانده ی آل سعود و امارات سالهاست از انقلاب و موجودیت خود دفاع می کنند .

در این میان که تمام دنیا از جنایات و وحشی گریهای آل سعود در برابر اهل سنت یمن ابراز انزجار کرده و  زمانی که مزدوران امارات و سربازات اماراتی به ناموس اهل سنت در عدن تجاوز می کنند و دختران و زنان اهل سنت را برای شهوت رانی می ربایند و… سازمان جیش العدل می گوید: «حمایت خود را از ائتلاف دول اسلامی اعلام میدارد» …. و اعلام میدارد که : «می بایست چنین ائتلافی سالها پیش تشکیل می شد» ….  تشکیل ائتلاف و اتحاددول اسلامی در کنار همدلی و رضایت امت اسلام بر علیه سیاستهای ضد انسانی ، اسلامی و خارج از عرف و قانون بشری و تجاوز آشکار به حریم قانونی کشورهای اسلامی از سوی رژیم ایران به همراهی تروریستهای دست پرورده اش می تواند التیام بخش،بخش بزرگی از دردها و مشکلات امت اسلام باشد.
رژیم ایران تمامی سازوکارهای قانونی و حقوقی را زیر پا گذاشته و به تجاوزی آشکار روی آورده است.و تنها راه بازدارندگی آن اتحاد دول اسلامی و مقابله به مثل است…. و به صراحت حمایت خود را از ائتلاف دول اسلامی اعلام میدارد.[۱]

جیش العدل در اینجا به چند نکته ی مهم اشاره می کند که برای هر عاقلی شک و شبهه ای باقی نمی گذارد که ماهیت و اهداف پشت پرده ی آن در خرج کردن جوانان بلوچ چیست :

  1. زمانی که اهل سنت یمن به همراه بخشی ناچیز از شیعیان زیدی انقلاب خود را بر علیه عبدربه منصور مزدور آمریکا شروع کردند آل سعود و امارات و چند کشور دست نشانده به نمایندگی از امریکا و ناتو به این کشور حمله کردند و بخشهائی از آن را با کمک مزدوران محلی به اشغال خود در اوردند . پس اشغالگر مشخص است که کیست و جیش العدل در کنار اشغالگران و جنگ نیابتی متحدین آل سعود به نفع آمریکاست .
  2. جیش العدل از ربوده شدن و تجاوز به ناموس اهل سنت یمن توسط سربازان کافر و مرتد اماراتی و غیره حمایت می کند
  3. جیش العدل مرتدین امارات و آل سعود و سایر مزدورانی که رد این جنگ نیابتی به نفع آمریکا و ناتو می جنگند را اسلامی معرفی می کند
  4. ایران را به عنوان اشغالگر معرفی می کند در حالی که حتی یک سرباز ایران هم در آنجا وجود ندارد بلکه سربازان مزدور آل سعود و امارات و سودانی و… با برنامه ی آمریکا و انگلیس سرزمین یمن را اشغال کرده اند. این یعنی جیش العدل برای رسیدن به هدفش از هیچ دروغی پرهیز نمی کند.
  5. تنها راه در برخورد با ایران را مقابله به مثل می داند و به این شکل آشکارا خود را بخشی از جبهه ی آل سعود و امارات معرفی می کند که در حال جنگ مستقیم با ایران است .

آیا برای عاقلان کوچکترین شبهه ای در مزدور بودن جیش العدل برای آل سعود و …. باقی می ماند ؟

پس ای جوانان بلوج بیدار شوید و اجازه ندهید این گروهها با سوء استفاده از محرومیتها و مشکلاتی که وجود دارد شما را در راه اهداف کفار سکولار جهانی چون امریکا و انگلیس و طاغوتها و مرتدین محلی و دست نشانده چون آل سعود و امارات خرج کنند.

اهل سنت بلوچستان نباید به نیابت از آمریکا و آل سعود در جنگی نیابتی جوانانش را در راه اهداف این کفار خرج کند.


[۱] سه شنبه، ۱۱ فروردین ماه ۱۳۹۴ برابر با ۳۱-۰۳-۲۰۱۵

دیدگاهتان را بنویسید