برای درک حقیقت آمریکا و ناتو لازم نیست تاریخ را بخوانید و به گذشته نگاه کنید فقط کافی است اطراف خود را ببینید

برای درک حقیقت آمریکا و ناتو لازم نیست تاریخ را بخوانید  و به گذشته نگاه کنید فقط کافی است اطراف خود را ببینید

به قلم : ابوخالد کردستانی

دارودسته ی جولانی به اقمار خود چون انصار و گروه کوچک فتاحی و حتی گروه حراس الدین و غیره چنین تفهیم کرده اند که  سیاست اقتضا می کنه که فعلا در راستای مصلحت انقلاب و مردم و اهداف سیاسی و … در پناه حکومت سکولار ومرتد ترکیه که نماینده ی ناتو در خاک سوریه است قرار بگیرند و طبق نقشه های دیکته شده ی ترکیه که با ناتو و آمریکا طراحی شده و حتی گاهگاهی با روسیه نیز هماهنگی هائی صورت می گیرد وارد عمل شوند و صلح و جنگ و پیش روی و عقب نشینی و حتی چگونگی اداره ی داخلی خود را طبق این اوامر خارجی به پیش برند.   

البته دارودسته ی جولانی این تفکر سیاسی و وابستگی به ناتو و آمریکا و غیره از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه را تنها مختص خود میداند و چنانچه گروههای دیگری چون احرار الشام و غیره از این سیاست پیروی کنند منفور و مطرود و گاه مرتد معرفی می گردند. 

این بخشی از واقعیت این گروههای متفرق در خاک سوریه است که با اسم و رسم دلسوزان امت خود را نشان میدهند در حالی که همگی دورانی را در جنگ با هم گذرانده اند و هم اکنون جبر خارجی آنها را در کنار هم قرار داده است.

  بیدار کردن  این گروههای متفرق کار بسیار مشکلی است  چون اینها واقعیتها را با چشم سر می بینن . دارند می بینن که طبق نقشه های دیکته شده ی خارجی وارد عمل می شوند و اتفاقیات را می بینن و ارتش سکولار و مرتد ترکیه را می بینن و…  ما به اینها می گویئم تا زمانی که از دستورات و قوانین دیکته شده ی ناتو و آمریکا پیروی کنید از شما رضایت نسبی دارند و هر موقع خلاف قانون و دستورات آنها عمل کردید از نظر آنها شما یک تروریست فاسدی هستید  که باید خونت را بریزند و کودکان شمارا بکشند و زنان شمارا به زندان ها بیندازند .

برای درک حقیقت آمریکا و ناتو لازم هم نیست تاریخ را بخوانید  و به گذشته نگاه کنید فقط کافی است اطراف خود را ببینید که چه بر سر اهل سنت آورده اند.

پس بیدار شوید اگر خواهان سعادت دنیوی و اخروی خود هستید و از تمام این فرق متفرق که همگی دستشان به خون مسلمین آلوده شده است کناره گیری کنید چنانچه رسول الله صلی الله علیه وسلم در مورد این گروههای متفرق می فرماید: در آن صورت از همه گروه ها و فرقه ها دوري گزين اگر شده تنه ی درختي را محکم بگير تا مرگت فرا رسد، و تو بر همان حال باشی . قَالَ فَاعْتَزِلْ تِلْكَ الْفِرَقَ كُلَّهَا وَلَوْ أَنْ تَعَضَّ بِأَصْلِ شَجَرَةٍ حَتَّى يُدْرِكَكَ الْمَوْتُ وَأَنْتَ عَلَى ذَلِكَ[۱]


[۱] متفق علیه / البخاري في صحيحه واللفظ له في كتاب الفتن – بَاب كَيْفَ الْأَمْرُ إِذَا لَمْ تَكُنْ جَمَاعَةٌ (وكذا رواه مسلم وابن ماجه

دیدگاهتان را بنویسید