عذر بدتر از گناه گروههای مسلح سلفی نجدی شام

عذر بدتر از گناه گروههای مسلح سلفی نجدی شام

به قلم : ابوبکر الخراسانی

همه ی ما شاهد بودیم که بسیاری از گروههای مسلح شام مثل دارودسته ی جولانی که دارای مذهب سلفیت خاص نجدیت هستند با احزاب و گروههای کفری مثل حزب کارگران اوجالان و ارتش آزاد بر علیه سایر گروههائی که اتفاقاً آنها هم سلفی نجدی بودند متحد شدند اما در آن گرما گرم جنگ اکثرا سکوت می کردند تا اینکه با حکومت سکولار و مرتد ترکیه که نماینده یآمریکا و عضو فعال ناتو بود متحد شدند و در کنار آنها بر علیه سایر گروههای اسلامی مخالف خود جنگیدند.

در این مرحله این گروهها و بخصوص گروه جولانی و اقمار آن مثل گروه فتاحی و انصار و غیره قادر به انکار این جرم آشکار نشدند و به آن اعتراف کردند، چون طبق منهج سلفیت خاص نجدیت و ناقص هشتمی که به آن اعتقاد دارند این کار نوعی ارتداد به شمار می رود. الحمد لله که الله  این گروههای متفرق و بی رحم نسبت به سایر مسلمین را با زبان خودشان رسوا می کند و به جرم آشکار خودشان اقرار می نمایند. ولی وقتی جواب و دلیلی برای این کفریات پیدا نکردند گفتند: رهبر فلان گروه اسلامی  که پیامبر نیست تا ما اگر برای قتال با وی از کفار کمک گرفتیم و با هم تعاون و همکاری کردیم  مرتد  شویم!!

در جواب این جاهلهای عوام فریب می گوییم بروید و ناقض هشتم را از منابع خودتان دوباره بخوانید: نعوذ بالله  فلان رهبر فلان گروه اسلامی پیامبر نمی باشد، ولی ای جاهلان ناقض هشتم عبارتست از اینکه: با کفار ضد مسلمانان تعاون و همکاری کنید نه تنها ضد پیامبر -صلی الله علیه وسلم!

آیا مگر فلان گروه و رهبر آنها مسلمان نیستند؟!

آیا قرار نیست بیدار شوید از جهاد فی سبیل ناتو و آمریکا دست بکشید؟

دیدگاهتان را بنویسید