دانلود رایگان کتاب «آمادگی و حفاظت از اسلحه ی خبرگیری و خبر دهی در محافظت از دنیا و قیامت خود » اثر شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی

آمادگی و حفاظت از اسلحه ی خبرگیری و خبر دهی در محافظت از دنیا و قیامت خود

(پیاده شده از کلیپ تصویری استاد مجاهد شیخ ابوحمزه المهاجر هورامی )


بسم الله و الحمدلله

«به راستی حمد و سپاس تنها لایق خدا است. او را شکر می‌گوییم و از او درخواست کمک و آمرزش می‌کنیم، و پناه می‌بریم به خدا از شرور نفس هایمان واز بدی های اعمالمان. هر کس که خدا او را هدایت کند هیچ کس نمی‌تواند او را گمراه کند و هر کس که خداوند او را گمراه نماید هیچ کس نمی‌تواند او را هدایت دهد، و شهادت می‌دهم که هیچ اله بر حقی به جز الله نیست که تنها و بی‌شریک است، و شهادت می‌دهم که محمد بنده و فرستاده ی او است».

«ای کسانی که ایمان آورده‌اید آنچنان که شایسته است، از خدا بترسید و نمیرید مگر آن که مسلمان باشید».
 «ای مردمان! از (خشم) پروردگارتان بپرهیزید، پروردگاری که شما را از یک انسان بیافرید و (سپس) همسرش را از نوع او آفرید و از آن دو نفر مردان و زنان فراوانی منتشر ساخت. و از (خشم) خدایی بپرهیزید که همدیگر را بدو سوگند می‌دهید، و بپرهیزید از این که پیوند خویشاوندی را قطع کنید. بی گمان خداوند مراقب شما است».

« یأْ أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوْاْ اتَّقُوا اللهَ وَ قُوْلُوْاْ قَوْلاً سَدِیداً ای مؤمنان! از خدا بترسید و سخن حق و درست بگویید. يُصْلِحْ لَكُمْ أَعْمَالَكُمْ وَيَغْفِرْ لَكُمْ ذُنُوبَكُمْ در نتیجه، خدا (توفیق خیرتان می‌دهد و) اعمالتان را شایسته می گرداند و گناهانتان را می‌بخشاید. وَمَن يُطِعْ اللَّهَ وَرَسُولَهُ فَقَدْ فَازَ فَوْزًا عَظِيمًا (احزاب / ۷۰) اصلاً هر کس از خدا و پیامبرش فرمانبرداری کند، قطعاً به پیروزی و کامیابی بزرگی دست می‌یابد».

«اما بعد: راست ترین سخن کتاب خدا، و بهترین روش، روش محمد صلی الله علیه و سلم است، و بدترین امور نوآوری در دین است، و هر تازه پیدا شد‌ه‌ای در دین، بدعت؛ و هر بدعتی گمراهی، و هر گمراهی در آتش است».

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

به دلیل اهمیت و حساسیت مساله ی آمادگی و حفاظت از اسلحه ی خبرگیری و خبر دهی و محافظت از دنیا و قیامت خودمان که یکی از نیازهای روز مسلمین در وضع موجود شده است، سعی می کنیم به صورت مختصر و مفید آگاهی هائی را در این زمینه با هم ردو بدل بکنیم به امید آنکه، در این زمینه ی مشخص و مهم هم، که به نحوی به عملیات روانی وجنگ سرد ونرم ربط دارد، اسلامی برخورد کنیم. باذن الله

  • معرفی و شناسائی اجمالی «مثلث دروغ سازی» که الله تعالی واضح و روشن آنها را معرفی کرده است:

دیدگاهتان را بنویسید