اقمار جولانی و احرار الشام و دهها گروه سلفی نجدی در سوریه، جهاد فی سبیل ناتو یا فی سبیل آمریکا و ناتو ؟

اقمار جولانی و احرار الشام و دهها گروه سلفی نجدی در سوریه، جهاد فی سبیل ناتو یا فی سبیل آمریکا و ناتو ؟

به قلم : ابوبکر الخراسانی

بارها و بارها گفته شده است که گروه مافیائی جولانی و تمام فریب خورده های اطراف آن که دستشان به خون هزاران مسلمان آلوده شده و حتی به جرم تجاوز به ناموس زنان و دختران اهل سنت هم آلوده شده اند (چنانچه خود محیسنی هم گواهی داده ) این گروهها در راه ناتو از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه در حال جنگ هستند و طبق دستورات آنها جنگ و صلح و آتش بس خود را تنظیم می کنند .

کسی هم شک ندارد که ناتو متحد آمریکا در تمام جنایتهایش در تمام سرزمینهای اسلامی است . این واقعیت را عده ای جاهل که اطراف جولانی را گرفته بودند نمی خواستند قبول کنند انگار اینها اهل تعقل نیستند و حتما باید اتفاقات رخ دهد تا بفهمند جریان از چه قرار است.

اما این اتفاق هم افتاد و بالاخره دولت مرتد ترکی به رهبری اردوغان در مناطق شمال شرق فرات گشت مشترک با آمریکایی راه انداخت. اینهم ثمره ی آنهمه تبلیغات دروغین که شبکه های ماهواره ای کلمه و وصال حق و دهها شبکه ی مجازی تحت نام جهاد از کشت و کشتار اهل سنت در سوریه حمایت می کردند . حالا باید فهمیده باشیم که جهاد مورد نظر این خائنین به اهل سنت چیست ؟ با رسیدن به این مرحله صحوات خبیث شمال سوریه دلشان خنک شد و راحت شدند و ماموریت خود را به خوبی انجام دادند و گشت آمریکا را وارد شام کردند.

از ابوقتاده فلسطینی، لندن نشینها و عبدالرزاق المهدی و از  امثال ابوبصیر خبیث و دارو دسته آنها در کانادا و اردن و ترکیه و غیره که در دارالکفرها لم داده اند سوال می کنیم: آیا خیال می کنید ما هم مثل مقلدین قلاده به گردنتان از ماهیت شما و گروههائی که از شما تقلید می کنند بی خبر هستیم؟ خیال نکنید که اهل سنت فریب شماها را خواهد خورد . شماها تنها برای یک فکر الگو هستید : تنها برای سلفیون خاص نجدی که دهها گروه ضد هم شده اند و تا به حال غیر از جنگ داخلی و کشت و کشتار میان مسلمین و خیر رسانی به کفار سکولار جهانی ثمره ای به بار نیاورده اند .

ما از شما و این فکر تفرقه افکن و ذلیل کننده برای مسلمین اعلام برائت می جوئیم و بدانید که اهل سنت کارنامه ی شماها را مثل کارنامه ی سکولاریستهای مرتد محلی و کفار سکولار جهانی فراموش نخواهد کرد.

تا کی فریب می خورید و خیال می کنید اهل سنت کور هستند و نمی بینند؟ آیا وقت آن نرسیده به دامان اهل سنت و جهاد صحیح برگردید؟

هر چند شما را برادران منحرف خود می دانیم اما فراموش نمی کنیم که این سلفیت خاص نجدیت چه جنایاتی در حق اهل سنت مرتکب شده است .

دیدگاهتان را بنویسید