علمای سوئی که با نام سیاست در جبهه ی دشمنان قانون شریعت الله قرار گرفته اند

علمای سوئی که با نام سیاست در جبهه ی دشمنان قانون شریعت الله قرار گرفته اند

به قلم : کیوان مریوانی

زمانی که رسول الله صلی الله علیه وسلم انبیاء را بزرگترین سیاستمداران معرفی می کند که برای امور حکومتی و اجرائی مردم قانون و برنامه ارائه می دادند: «کان یسوسهم الأنبیاء» برای همه واضح و روشن است که قانون و برنامه و سیاستهای انبیاء بر اساس قانون شریعت الله بوده است .

اگر علماء وارثان انبیاء هستند در این صورت لازم است که این وظیفه ی سیاستمداری بر عهده ی علمای اهل فقه و متخصصین شریعت الله باشد. اگر علماء ی اهل فقه و شریعت گرایان از سیاست دوری کنند بدون شک میدان را برای دشمنان قانون شریعت الله خالی کرده اند و آنوقت هر کس دروغگو تر و مکارتر و حیله گر تر و ظالمتر باشد و حیلهٴ بزرگتری داشته باشد و دروغ گنده‌تری بگوید، موقعیت سیاسی بهتری دارد و در جامعه، رأس رجال سیاسی شمرده می‌شود!

اگر می بینیم که دسته ای از علمای سوء با بازی با شعور مسلمین از کانال شبکه های ماهواره ای و فضاهای مجازی سعی دارند مردم را به سوی دموکراسی و سکولاریسم و مبارزه با قانون شریعت الله بکشانند و طرح جدائی دین از سیاست را سر می دهند در واقع باید متوجه شویم که اینها همان دارودسته ی منافقین و دشمنان قانون شریعت الله هستند که در لباس دین اسلام بر علیه دین اسلام فعالیت دارند.

این علمای سوء که در شبکه های ماهواره ای چون کلمه و وصال و نور و … و شبکه های مجازی چون جبهه سنت و سهاب و … اعلام موجودیت کرده اند در واقع مجریان جنگ روانی آل سعود و آمریکا و انگلیس و سایر کفار سکولار و اشغالگر جهانی و طاغوتهای محلی بر علیه مجریان قانون شریعت الله هستند که باید جهت حفظ ایمان خود زا آنها حذر کرد .

دیدگاهتان را بنویسید