توجیهات اقمار جولانی در جهاد فی سبیل ناتو

توجیهات اقمار جولانی در جهاد فی سبیل ناتو

به قلم : عبدالله مهاجر

اخیرا همه دیدیم که دوریات مشترک آمریکا و ناتو(از کانال حکومت سکولار ترکیه) گشتهای خود را در بعضی از مناطق شمال سوریه شروع کردند و علاوه بر آن اردوغان طاغوت ترکیه در سازمان ملل نیز اماکنی را به عنوان مناطق عازل جهت اسکان آوارگان پیشنهاد داد که این مناطق را مزدوران او کنترل می کنند .

آیا کسی شک دارد که اردوغان و ارتش ترکیه هم اکنون در افغانستان و سومالی به نفع ناتو در حال مسلمان کشی است؟ آیا کسی شک دارد که حکومت سکولار و مرتد ترکیه عضو فعال ناتو و متحد آمریکاست که در قتل عام هزاران مسلمان در سرزمینهای مختلف اسلامی شریک است؟

کسانی که دستورات کلی صلح و جنگ و پیش روی و عقب نشینی های خود را به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم از ترکیه می گیرند، چگونه می توانند با بهانه هائی چون تمکین و مصلحت چنین همکاری آشکاری با دشمنان قانون شریعت الله را توجیه کنند؟

در جهاد فی سبیل ناتو و آمریکا چه مصلحتی وجود دارد؟ آیا می دانید تمام مزدوران آمریکا در افغانستان و سومالی و لیبی و غیره نیز می گویند که به خاطر مصلحت در کنار آمریکا بر علیه مجاهدین و مردم خود می جنگند؟

آیا گروههای متفرق موجود در ادلب و اطراف آن با پیروی از نقشه های آمریکا و ناتو قصد دارند به تمکین شرعی برسند؟ طغیان ترکیه که در تمام سرزمینهای مسلمان نشین دستش به خون اهل سنت آلوده شده بیشتر است یا حکومتی که تنها دستش به خون یک ملت آلوده شده؟

پس بدانید که در سایه ی این کفار علاوه بر آنکه به تمکین شرعی نمی رسید بلکه در کنار طواغیتی قرار گرفته اید که طغیانشان بسیار بیشتر از سایر طاغوتهای محلی است. پس خودتان را گول نزنید و بدانید هیچ مصلحتی در هم مسیر شدن با آمریکا و ناتو وجود ندارد و تمام توجیهات شما آب در هاون کوبیدن است .

دیدگاهتان را بنویسید