لاپوشانی خیانت به دین و مردم با ادبیاتی شبه اسلامی

لاپوشانی خیانت به دین و مردم با ادبیاتی شبه اسلامی

به قلم :  کارزان شکاک

بارها شنیده ایم که دارودسته ی منافقین و سکولارزده ها که خود را در لباس سلفیت و اخوانی گری وغیره پیچانده اند با استناد به روایاتی چنین نشان داده اند که خیانتها و جنایات آنها نسبت به مسلمین توجیهی شرعی دارد و با مصلحت تراشی ها و عوام فریبی و لفاظی های خاص خودشان به این خیانتها لباس شرعی پوشانده اند .

به عنوان مثال برای جاسوسی کردن و تحویل مسلمین شریعت گرا به کفار سکولار و اشغالگر خارجی  و حکومتهای دست نشانده ی این اشغالگران و حتی تحمیل جنگ روانی و گرم بر حکومت اسلامی مسلمین و در جبهه ی آمریکا و ناتو قرار گرفتن، داستان یکی از بندهای صلح حدیبیه را می آورند که طبق آن : کفار قریش کسی را که از مدینه به مکه برود را برنمی گردانند  ولی رسول الله صل الله علیه و سلم پذیرفت تا مسلمینی که برای به مدینه هجرت می کردند را باید برمی گرداند .  این ریاکاران ادامه می دهند : پیامبر صل الله علیه و سلم ان را پذیرفت چون فعلا مصلحت ایجاب می کرد و فعلا ما هم مصلحت ایجاب می کند که جاسوسی آزادیخواهان و مخالفین آمریکا و اشغالگران را کرده و اسرار و حتی خود آنها را تحویل این کفار اشغالگر و حکومتهای دست نشانده دهیم!!

این دارودسته ی منافقین فراموش کرده اند که رسول الله صلی الله علیه وسلم یک حکومت مستقلی داشت که در برابر حکومت مشرکین (سکولاریستها) قرار گرفته بود و سرزمینش توسط این کفار اشغال نشده بود، پس قیاس پیمانهائی که رهبریت یک حکومت مستقل با دشمنان می بندد با مزدوری هائی که خائنان به اشغالگران می کنند قیاس اشتباهی است .  

همه می دانیم که قیاس باید علتی داشته باشد که تحقیق آن در فرع ممکن باشد؛ مانند قصر نماز، یا اباحه‌ی افطار در سفر که علّت حکم در این دو، سفر است و غرض از آن هم، دفع مشقّت، لکن این علت، یعنی سفر، در غیر مسافر محقق نمی‌شود، دیگر امکان آن نیست که کسی که کارهای سخت و شغل‌های طاقت‌فرسا و خسته‌کننده انجام می‌دهد، بر مسافر قیاس شود.

آیا گروههائی که به مزدوری برای کفار سکولار و اشغالگر جهانی و نوکران محلی آنها افتاده اند و با جنگ روانی و نرم در شبکه های ماهواره ای چون کلمه و وصال و شبکه های مجازی چون جبهه ی سنت و سهاب و غیره و یا جنگ مسلحانه در خدمت این اشغالگران قرار گرفته اند بیدار می شوند؟

رسول الله صل الله علیه و سلم  که در حدیبیه برای جنگ به مکه نرفته بود بلکه برای زیارت کعبه رفته بود ولی وقتی شایع می شود که حضرت عثمان رضی الله عنه شهید شده بیعت برای جنگ باکفار می گیرد . همان رسول الله ی که بعد از شهادت یک سفیرش توسط روم ،لشکری را برای نبرد در جنگ موته در مقابل ۶۰ برابر مجاهدین صحابه ،  به فرماندهی جعفر بن ابی طالب می فرستد همان رسول الله رسول الله صل الله علیه و سلم  که به خاطر ریخته شدن خون یک مسلمان با یهودیان می جنگند.

این یعنی یک رهبر قدرتمند و مستقل دارالاسلام و چنین رهبریتی بنا به مصالحی با کفار دارالکفر پیمانهائی می بندد. حالا کدامیک از این گروهها و حتی طاغوتهای دست نشانده ای مثل آل سعود و امارات و اردن و غیره از چنین اختیار و حاکمیت قدرتمند و مستقل و قدرت مانوری برخوردارند؟

هیچ یک. چون همه وابسته و دست نشانده و کارگر آمریکا و ناتو (از کانال حکومت سکولار و مرتد ترکیه)شده اند و کارگر هم در برابر صاحب کار اختیاری ندارد . این دشمنان آگاه یا دوستان جاهل و سبک مغز به قول سید قطب رحمه الله مصلحت را بتی کرده اند که آن را می پرستند و هر کار ضد شرعی خود را با مصلحت تراشی هائی توجیه می کنند .   

دیدگاهتان را بنویسید