زمانی که آمریکا و طرفداران سکولاریسم و دموکراسی از پاسخ به ساده ترین سوالات افکار عمومی فرار می کنند

زمانی که آمریکا و طرفداران سکولاریسم و دموکراسی  از پاسخ به ساده ترین سوالات افکار عمومی فرار می کنند

به قلم: ابوعبدالله موکریانی

قبل از هر چیزی افکار عمومی دنیا از آمریکائیان و متحدان سکولار آنها چون انگلیس و آلمان و فرانسه و غیره می پرسند آیا شما خبر دارید که سازمان ملل شما اعلام کرده بزرگترین فاجعه ی انسانی بر اثر بمبارانها و موشک باران یمنی ها توسط هواپیماهای آل سعود و امارات و حملات زمینی مزدوران آل سعود و امارات رخ داده است؟

اگر اطلاع دارید چرا از این جنایتکاران حمایت می کنید و کوچکترین اعتراضی از شما دیده نمی شود؟ اگر نزد شما وقوع بزرگترین فاجعه ی انسانی در یمن جنایت است چرا هواپیماهای بدون سرنشین شما در کنار این جنایتکاران به قتل عام مسلمین یمن می پردازد؟ چرا به هواپیماهای جنگنده ی این جنایتکاران سوخت رسانی می کنید؟ این حقوق بشر سکولاریستی شما چه تحفه ای است که فقط شامل جنایتکاران و مزدوران آنها می گردد؟

اینکه هزاران کودک، هزاران زن و مرد، غیر نظامی، داخل خانه‌ها، در بیمارستان‌ها، در مدرسه‌ها بدون هیچ دفاعی کشته بشوند، تروریسم نیست؟ این وقیح‌ترین و بی‌رحمانه‌ترین شکل تروریسم دولتی نیست؟ چرا از آن حمایت میکنید؟ آمریکایی‌ها به این جواب نمیدهند؛ صاف‌صاف به چشم مردم دنیا نگاه میکنند، ادّعای طرف‌داری از حقوق بشر هم میکنند! این حال و روز همین الان یمن است .

در بین وضع الان یمن و دهها مورد دیگر آنچه دنیای کنونی با آن انس گرفته و سابقه ای طولانی تر دارد فلسطین است با ۶۰ – ۶۵ سال سابقه ی اشغالگر و جنایت.. آیا آمریکا و اقمارش نمی بینید که رژیم صهیونیستی منازل و مزرعه های بومی های فلسطین را نابود می کند و در عوض برای خارجی های بیگانه ی مسلح ساختمان سازی می کند؟ آیا چنین وضعی را می بینید؟ اگر می بینید چرا از چنین نقض آشکارحقوق انسانها حمایت می کنید؟

اینها سؤالات ساده‌ی افکار عمومی است اما حاضر نیستید تنها به سوالات افکار عمومی در مورد این دو واقعه پاسخ دهید آنوقت ادعای دوستی با ملتها و علاقه مندی به حقوق بشر و دموکراسی دارید.

یکی از پایه های دموکراسی سکولاریستهائی چون آمریکا اصل انتخابات است اما افکار عمومی دنیا می بینند که آمریکا با کشوری فاسد و جنایتکار چون آل سعود هم پیمان و متحد شده و عقد اخوت بسته که در آن اسم انتخابات را نمیشود آورد، اصلاً با پدیده‌ای به نام انتخابات آشنایی ندارند، اصلاً نمیفهمند انتخابات چیست؟

 هئیت حاکمه و نظام حاکم بر آمریکا دشمن شماره یک ما چنین موجودی است. هزاران بار اگر چنین سوالاتی از آنها شود با لبخندی تمسخر آمیز از کنار سوالات گذشته و هرگز جوابی نمی دهند.

دشمن شماره یک ما چنین موجودیست، آیا اهل عقل و بصیرت و صابحان قلبهای سالم نمی اندیشند؟ آیا نیاز به وحدت فراگیر و همگانی در برابر این دشمن مکار و جنایت پیشه احساس نمی شود؟ آیا وقت آن نرسیده که به شبکه های ماهواره ای و وابسته به آنها که برای سکولاریسم و دموکراسی دعوت می کنند لگد جانانه ای بزنید و از منازل خود بیرونشان کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید