دغلبازی آمریکا در حمله ی ناتو از کانال ترکیه به سکولارهای کورد را ببینید

دغلبازی آمریکا در حمله ی ناتو از کانال ترکیه به سکولارهای کورد را ببینید

به قلم: مسعود سنه ای

ما بارها گفته ایم که سرانجام تمام مزدوران و آنهائی که به کفار سکولاری چون آمریکا و انگلیس و… دل بسته اند غیر از یاس و نامیدی و شکست و ذلیلی نبوده و نخواهد بود . این کفار سکولار طبق آیات قرآن همیشه با مسلمین در حال جنگ خواهند بود تا اینکه مسلمین دست از محتوا و مفاهیم چهار گانه ی دین خود بکشند که عبارتند از ۱- قدرت حاکمیت ۲- قانون و برنامه ۳- اطاعت از این حاکمیت و قانون ۳- مجازات و پاداش بر اساس این قانون .  

تا زمانی که مسلمین دست از این مفاهیم چهار گانه نکشیده اند قاعده و زبان کفار سکولار و مشرک اسلحه و جنگ مسلحانه است چنانچه الله تعالی می فرماید: وَلَا يَزَالُونَ يُقَاتِلُونَكُمْ حَتَّىٰ يَرُدُّوكُمْ عَنْ دِينِكُمْ إِنِ اسْتَطَاعُوا (بقره/۲۱۷) و مشرکان (سکولاریستها) پیوسته با شما مسلمین جنگ مسلحانه می کنند تا آنکه اگر بتوانند شما را از (محتوای)دینتان برگردانند.

در این جنگ تمام کفار مثل آمریکا و… هم از هر گونه مکر و فریب و حیله ای استفاده خواهند کرد. صرفنظر از اینکه این کفار در مورد مسلمین چه خیانتها و حیله هائی به کار برده اند در مورد نوکران و مزدوران خود نیز دچار غدر و خیانت و دغلبازی شده اند .

می دانیم که روسیه و آمریکا از واکنش سازمان ملل در برابر حمله ی ترکیه به کوردهای سکولار پ.ک.ک واکنش نشان داده و با حق وتوی خود آشکارا به ترکیه مجوز حمله به شمال سوریه را دادند و ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در رابطه با کرد‌‌‌‌های سوریه هم‌پیمان استراتژیکش، رسما اعلام نمود: «جنگ کرد‌‌‌‌ها، جنگ «قبیله‌ای» است؛ ما دنبال منافع خودمان هستیم، هرجا منافعمان اقتضا کند، می‌جنگیم…! (٧ اکتبر ٢٠١٩).

اما در کنار این می بینیم که آمریکا به صورت نمایشی ترکیه را تهدید به تحریم و… می کند و بازیهای رایج سیاسی و تبیلغی خودش را جهت فریب جالها شروع کرده است .

آیا کافی نسیت که جاهلترین و لجبازترین انسان هم به ماهیت این قریش زمان پی ببرد؟

کوردهای سکولار و مزدور عبرتی برای تمام کسانی هستند که به وعده های کفار سکولار جهانی و نوکران محلی آنها چون ترکیه و آل سعود و امارات و پاکستان و…دلخوش کرده اند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *