اغتشاشات اخیر عراق زنگ خطر بازگشت کابوس

اغتشاشات اخیر عراق زنگ خطر بازگشت کابوس

به قلم : هیوا مریوانی

آنچه برای تمام مجاهدین و مبارزین آگاه و حتی تحلیلگران غیر مسلمان مسائل منطقه واضح و روشن است اینکه هم اکنون در میان تشیع دو جریان عمده ی تشیع وجود دارد :

  • یکی جریان اصولگرایان به رهبری آیت الله خمینی و آیت الله خامنه ای که در نظام جمهوری اسلامی ایران خود را به نمایش گذاشته است
  • دیگری جریان اخباریون متمایل به غلاة شیعه که در قرمطی ها و صفوی ها و قزل باشها و چگین ها و… خود را نشان داده و هم اکنون کسانی چون صادق شیرازی و شیطان یاری و دانشگند و یاسر الخبیث و… آن را نمایندگی می کنند.  

این جریان دوم خود را دشمن سرسخت و خونین شیعیان اصولگرا و اهل سنت می داند و زمانی که صدام حسین سقوط کرد برای مدتی توانست با پشتیبانی آمریکا و انگلیس قدرتی به هم رسانده و مرتکب جنیاتی شود که زبان از گفتن آنها عاجز است . در این دوره ی یکی دو ساله هزاران عالم و خطیب و امام مسجد و پیرو وجوان تنها به جرم اهل سنت بودن قتل عام شدند و هزاران نفر تنها به جرم داشتن اسامی چون ابوبکر و عمر و عایشه و عثمان و … سوزانده شده و زنده به گور شدند و صدها مسجد اهل سنت تبدیل به حسینیه و… گردید و به ناموس هزاران زن و دختر اهل سنت تجاوز کردند . تقریبا جهنمی در روی زمین برای اهل سنت در پناه انگلیس و آمریکا تولید کردند .

این جنایات تا کی ادامه داشت؟ تا زمانی که شیعیان اصولگرای طرفدار ایران توانستند قدرتی به هم رسانده و این شیعیان غالی و مزدور را با اسامی چون شیعیان انگلیسی به حاشیه راندند و تقریبا کنترل جامعه افتاد دست شیعیان اصولگرای طرفدار ایران. از این به بعد ما هرگز شاهد آن کشتارها و تخریب مساجد و … نبوده ایم . این واقعیتی است که هم اکنون نیز ما شاهد آن هستیم. این وضع با آنکه برای جمهوری اسلامی ایران خوب بوده اما بیشترین خیر و ثمرات آن به اهل سنت عراق رسیده است. این به مذاق شیعیان انگلیسی و اربابان آنها خوش نمی آید، به همین دلیل قصد تکرار همان جنایات و تکرار همان سناریوها را دارند، اما با ادبیاتی دیگر، مثل مطرح کردن مسائل اقتصادی و اجتماعی و …

در این میان در کنار وفادارن ، پیدا شدن کسانی که به علی بن ابی طالب رضی الله عنه و به حسن و حسین و زید بن علی و سایر ائمه و رهبران شیعه خیانت کنند امر عجیبی نیست، اینها همیشه در طول تاریخ بوده اند؛ آنچه برای اهل تحقیق سوال ایجاد کرده حمایت گروههای منتسب به اهل سنت مزدور ترکیه (ناتو) در سوریه و یا شبکه های ماهواره ای مزدور آل سعود است که به نحوی خود را آشکارا در جبهه ی این غلاة اخباری شیعه قرار داده اند!! چرا؟ چون ارباب همه ی اینها یکی است: انگلیس(ناتو) و آمریکا.

واضح و آشکار است که در طول تاریخ، قدرت گیری این غلاة اخباری هرگز در مصلحت اهل سنت نبوده و نیست، بلکه علاوه بر آن جرقه ای است جهت فوران آتشفشانی وحشتناک بر علیه اهل سنت که در آن گروهها و سگهای هار بار دیگر به جان اهل سنت خواهند افتاد و بار دیگر باید شاهد جنگهای خونین فرقه ای و مذهبی در این بخش از جهان اسلام باشیم .

دیدگاهتان را بنویسید