دوله رسماً مرگ ابوبکر بغدادی و ابوحسن المهاجر را اعلام و جانشین آنها را معرفی کرد

دوله رسماً مرگ ابوبکر بغدادی و ابوحسن المهاجر را اعلام و جانشین آنها را معرفی کرد

دوله در پیامی تحت عنوان :

ومَنْ أَوْفَىٰ بِمَا عَاهَدَ عَلَيْهُ اللَّهَ فَسَيُؤْتِيهِ أَجْرًا عَظِيمًا (الفتح ۱۰) و هر کس به پیمانی که با الله بسته، وفا نماید، الله پاداش بزرگی به او خواهد داد.

به صورت رسمی خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی و سخنگوی رسمی خود ابوالحسن المهاجر را اعلام نموده و ابوابراهیم الهاشمی را به عنوان رهبر جدید و أبي حمزة القرشيّ را به عنوان سخنگوی جدید معرفی نمود.

این دو فرمانده ی مسلمان توسط کفار سکولار جهانی به رهبری آمریکا(قریش زمان) و مزدوران سکولار و مرتد محلی کشته اند. از الله تعالی خواستاریم آنها را طبق نیاتشان مورد محاسبه قرار دهد و پیروان آنها را از اشتباهات خاص سلفیت نوع سوم نجدیت نجات داده و به مسیر صحیح اهل سنت و سلف صالح این امت و وحدت فراگیر اسلامی برگرداند، تا بار دیگر با دوری از عذاب و شرک تفرق و جنگهای داخلی و سستی و ذلیلی مسلمین بتوانند به عزت از دست رفته ی خود بازگردند.  

ما ضمن حمایت از تمام مسلمین – با تمام فرق و مذاهب اسلامی که دارند- در برابر کفار اصلی و مرتدین سکولار محلی،  آشکارا از تمام اشتباهات و اجتهادات غلط و جنگهای داخلی آنها اعلام برائت می نمائیم، همچنانکه رسول الله صلی الله علیه وسلم از عمل اسامه بن زید و خالد بن ولید رضی الله عنهما اعلام برائت و بیزاری نمود.

دیدگاهتان را بنویسید