پیامی به شبکه های ماهواره ای کلمه و سایر مزدوران جنگ روانی و مسلحانه بر علیه مسلمین

پیامی به شبکه های ماهواره ای کلمه و سایر مزدوران جنگ روانی و مسلحانه بر علیه مسلمین

کاتب: ملا نور احمد (زید) فراهی

ماهرگز مرتدین و منافقین جدا شده از مسلمین را نمی بخشیم، هرگز کسانی را نمیخشیم که در مقابل دالر نا چیز امریکایی  ایمان شان را فروخته هست، برای دشمنان هرگز این احازه را نمیدهیم آنچه را که قآئم کردیم سقوط دهد، یا آنچ را که بنآ کردیم منهدم کند.

ای مبلغ دیموکراسی و سکولاریسم ازما بشنو آیا گمان میبرید ما به عنوان مجاهدین فرقه ی ناجیه که موفق به تشکیل حکومتهای بدیل اضطراری اسلامی هم شده ایم ازبین میروم آیافکر میکنیدما نابود میشویم نخیر این فرقه و حکومتها تاقیام قیامت  باقی خواهند ماند.

مانده گار هستیم زیرا که سربازانی داریم که عقیده واخلاص شان تنها به الله واحد هست و تنها به شرع الله تعالی راضی می شوند و برایشان فرق ندارد این شرع الله توسط کدام مذهب اسلامی تطبیق شود.

مانده گار هستیم زیرا که تمام احوالاتمان با قدرت عقیده و دلیل و برهان و با قدرت اسلحه و جنگ شروع میشود و با قدرت ختم.

مانده گار هستیم زیرا که تمام دنیا از حقانیت ما و خیانت دشمنان ما جنیاتکار بودن دشمنان ما چون آمریکا و ناتو و روسیه و چین و اتحادیه ی آفریقا آگاه هست اماانکار میکند از حقیقت این  زیراه که رسوالله صلی الله علیه وسلم نشان داد معجزه برای کفار تا شود مسلمان اما باز هم خودرا به گمراهی میزند خودی کفارخواست رسوالله نشان داد معجزه شق القمراما باز هم انکار کرد ورسوالله را ساحر خواند اماحالا هم همان  کفارهست فقط لباس عوض کرده این ها هم انکار میکند ازحقیقت.

ای کفار که زیر پرچم آمریکا قریش زمان متحد شده اید و ای نوکران تبلیغی کفار که از کانالهای ماهواره ای نور و کلمه و … و صدها کانال مجازی زیر پرچم نوکران آمریکا جمع شده اید و بر علیه ما و حکومتهای اسلامی ما جنگ روانی و مسلحانه می کنید بدانید ما دیگر گول شما را نمی خوریم و هرگز جنگ مذهبی نخواهیم کرد و با هم متحد می شویم و بدانید که فیروزی از آن حق هست . الله جل جلاله می گوید: هُوَ الَّذِي أَرْسَلَ رَسُولَهُ بِالْهُدَىٰ وَدِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ وَلَوْ كَرِهَ الْمُشْرِكُونَ.

اگر چندی که شما با تمام امکاناتی دنیا خودرا درست کنی اما در برابری قدرت وحدت و برهان و نظامی شیران وسربازان الله هیچ هست این امکانات، بدانید انتقام سختی در راه دارید وخیلی شدید حتا خیالش را در خواب هم نکرده باشی.

برادران مخلص ما در تمام دنیا موجود هست از هر کشور از هر نام از هر نشان، اگر چندی که شما با ظلم ستم  ما را مورد آماج قرار دهید اما این کوششهای شما تنها به خودتان ضرر می رساند و صف مسلمین را پاک و خالص می کند.  

حکومتهای اسلامی ما اصلا سقوط نخورده نخواهد خورد . مگر ایران را ندیده ای که چی گونه شما را ذلیل کرده ؟ مگر امارت اسلامی طالبان را ندیده ای که جنگهای مذهبی شیعی سنی را خاتمه داد و با قدرت شما و اربابان شما در افغانستان را ذلیل کرده؟ مگر امارت شباب در سومالی را ندیده ای که پوزه ی آمریکا و ناتو و ترکیه را به زمین زده است ؟  

مگر اینهمه قدرت مسلمین را نمی بینید؟ تا کی می خواهید به دین و مردم مسلمان خیانت کنید؟ مگر خدا و مومنین نمی بینند؟ مگر خیال می کنید بدون مجازات می مانید؟ هرگز هرگز . نوبت شما خائنین هم می رسد . باذن الله

البته ما نمیگویم این حرف انتقام را خودی تان میگوید  به زبان خود شما گفتین ای دشمنان اسلام و مسلمین که اگر دست ما به شما برسد خیلی سریع وکشنده خواهد بود پس انتظار بکشید ما هم منتظر هستیم .

الله جل جلاله می فرماید:  قُلْ هَلْ تَرَبَّصُونَ بِنَا إِلَّا إِحْدَى الْحُسْنَيَيْنِ ۖ وَنَحْنُ نَتَرَبَّصُ بِكُمْ أَن يُصِيبَكُمُ اللَّهُ بِعَذَابٍ مِّنْ عِندِهِ أَوْ بِأَيْدِينَا ۖ فَتَرَبَّصُوا إِنَّا مَعَكُم مُّتَرَبِّصُونَ (توبه/۵۲) بگو : آیا درباره ما جز یکی از دو نیکی انتظار دارید :  ( یا پیروزی و غنیمت در دنیا ، و یا شهادت و بهشت در آخرت ) . ولی ما درباره شما چشم به راه هستیم که یا خداوند ( در این جهان یا آن جهان ) به عذابی از سوی خود گرفتارتان سازد و یا ( در این جهان ) با دست ما ( عذاب را نصیبتان سازد ) . پس شما چشم به راه ( فرمان و خواست ) خدا باشید و ما هم با شما در انتظاریم .‏

دیدگاهتان را بنویسید