اعتماد و عمل ما در برابر جبهه ی گوناگون اما متحد دشمنان

اعتماد و عمل ما در برابر جبهه ی گوناگون اما متحد دشمنان

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

متاسفانه در چند روز گذشته شاهد کشته شدن چند جوان جوانرودی بودیم که به جای اعتماد به قانون شریعت الله و عمل بر اساس مبانی شریعت به مجریان جنگ روانی دشمنان اعتماد کرده و خود را فدای طرحهای سکولاریستی و دموکراسی خواهانه ی ضد اسلامی آنها نمودند؛ به همین دلیل لازم می دانم نکاتی را به صورت عام خدمت برادران و خواهرانم ارائه دهم.

چنانچه پیداست هم اکنون اهل قبله و حتی شریعتهای آسمانی نسخ شده چون یهودیت و نصرانیت در برابر جنگ بزرگ و پیچیده و همه جانبه ای از سوی مشرکین(سکولاریستها) قرار گرفته اند. در این میدانِ بزرگِ جنگی در یکطرف تمام مذاهب اسلامی و شریعتهای آسمانی قرار گرفته اند که متأسفانه متفرق و گاه بر علیه هم قدم بر میدارند و در طرف دیگر اینها نیز جبهه ی وسیع اما متحد و قدرتمندی از مشرکین قرار گرفته اند که طبق قاعده ی « وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ» با همه ی اینها قتال و جنگ مسلحانه می کنند تا اینکه محتوای چهارگانه ی دین[۱] را از آنها گرفته و به دین سکولاریسم اختصاص دهد و چیزی تهی شده و پوشالی با ظاهری شبه دینی برای آنها باقی بگذارند.

در اینجا لازم است که حداقل مسلمین با درک این واقعیت آشکاری که همه می بینیم به این دستور الله تعالی گوش می دادند و اطاعت می کردند که می فرماید: وَقَاتِلُواْ الْمُشْرِکِینَ کَآفَّةً کَمَا یُقَاتِلُونَکُمْ کَآفَّةً (توبه/۳۶) (ای مؤمنان ! ) با همه مشرکان (سکولاریستها) بجنگید همان گونه که آنان جملگی با شما می‌جنگند.

در این جنگی که می بینیم – و سرویسهای جاسوسی این مشرکین (سکولاریستها) محور اصلی آن بوده اند- چنانچه دست از تفرق و جنگ داخلی و ضعیف کردن خود بر نداریم و یا دچار غفلت شویم شکست خواهیم خورد و حتی اگر دچار ساده اندیشی گردیم قطعاً ضربه خواهیم خورد.

یکی از صحنه های ساده اندیشی این است که خیال کنی:

  • فلان رسانه ی ماهواره ای یا مجازی متصل به دشمنان سکولار و اشغالگر جهانی و یا مزدوران محلی آنها که با نام دفاع از اهل سنت یا نژاد کورد و بلوچ و عرب و غیره در حال فعالیت جهت تغییر باروهای اهل سنت و زمینه سازی برای پذیرش دین سکولاریسم و دموکراسی و لیبرالیسم آن هستند
  • –         یا زمینه های آشفتگی ها امنیتی را فراهم می کنند
  • و به نحوی باز از محاصره های اقتصادی دشمنان اصلی چون آمریکا و غیره بر علیه شما حمایت کرده
  • و حتی سعی در تغییر محاسبات تصمیم گیران مسلمین را دارند
  • و با شبکه هایی که دارند سعی در نفوذ و سرقت اطلاعات از مسلمین را دارند و…

دوستان و مدافعین مذهب و قوم شما هستند .

 این تخدیر و توهمی که این رسانه های وابسته به دشمنان به وجود آورده اند توطئه و طراحی آشکاری است از سوی جبهه ی گوناگون اما متحد مقابل بر علیه دین و دنیا و قیامت من و شما که داریم می بینیم. مسلمین باید با برنامه ریزی های بلند مدت و با پیش بینی رویدادهای آینده در تحلیل و بررسی دقیق اطلاعات و اخبار تنها به متخصصین یکی از «۳ابزار» برتر[۲] «اعتماد» و «عمل» کنند.


[۱] ۱- قدرت حاکمیت ۲- قانون و برنامه ۳- اطاعت کردن ۴- مجازات و پاداش

[۲] این سه ابزار عبارتند از :

۱-    خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ که اولین و مهمترین ابزار و وسیله ست (مثل حکومت رسول الله صلی الله علیه وسلم و خلفای راشدین رضی الله عنهم)

۲-    حکومت بدیل اضطراری اسلامی که در زمان نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ انجام وظیفه می کند (مثل حکومت امویها و عباسی ها و عثمانی ها)

۳-    شورای واحد مجاهدین که در صورت نبود خِلاَفَةٌ عَلَى مِنْهَاجِ النُّبُوَّةِ و حکومت بدیل اضطراری اسلامی انجام وظیفه می کند .

غیر از این «سه ابزار» که تنها  و سیله و ابزارهای ضمانت حفظ وحدت و حتی ایجاد وحدت و شورای متخصصین هستند دیگر هیچ ابزار و وسیه ی دیگری برای مسلمین وجود ندارد که بتواند به پیروزی و نصرتی که الله وعده اش را داده دست پیدا کند، و هر چه بعد از این «سه ابزار» وجود دارد کلا تفرق و سستی و ذلیلی و هدر رفتن انرژی مسلمین است.

دیدگاهتان را بنویسید