روابط آل سعود با مزدوران کمونیست حزب کارگران اوجالان pkk

روابط آل سعود با مزدوران کمونیست حزب کارگران اوجالان pkk

به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی  

بارها گفته شده است که رژیم فاسد آل سعود سرسخت ترین دشمن مسلمین در تمام جهان است و هر جا مسلمانی کشته می شود بدون شک یا حمایتهای تبلیغاتی و جنگ روانی آل سعود و مزدوران سلفی درباری اش در آن وجود دارد یا اینکه مستقیما از طریق کمکهای مالی و تسلیحاتی و حتی مشارکت مستقیم نظامی در چنین جنایتی مشارکت داشته و دارد.

این رژیم فاسد صرفنظر از آنکه مزدور و دست نشانده ی آشکار آمریکاست، در دشمنی با مسلمین شریعت گرا و حتی در دشمنی آشکار با قانون شریعت الله و اصل اسلام با هر جنایتکار جهانی و محلی همکاری و مشارکت دارد .

در چند روز گذشته یک هیات بلندپایه از کردهای کمونیست حزب کارگران اوجالان pkk در سوریه به دعوت رسمی مقامات عربستان در ریاض، قلب سلفیت درباری آل سعود به سر می بردند  تا درباره پیوندهای دوجانبه و راههای حمایت دولت سعودی از کردهای کمونیستpkk  با آنها گفتگو کنند.

دولت عربستان در مقام بزرگترین حامی مالی کردهای کمونیست حزب کارگران اوجالان pkk در سوریه، سال گذشته صد میلیون دلار برای تقویت زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی به آنها کمک کرد و وزارت امور خارجه ی آمریکا در ۲۶ مرداد ۹۷ (۱۷ اوت ۲۰۱۸) از آل سعود به خاطر این کمکهایش تشکر و قدردانی کرد.

آیا از خود پرسیده ایم که کردهای کمونیست این پولها را برای چه کار فرهنگی و اجتماعی به کار برده اند؟ بله، اینها برای ترویج باورهای کمونیستی و بی بندوباری جنسی و اخلاقی در میان کردهای مسلمان و راه اندازی شبکه های ماهواره ای ضد اسلامی از چنین دلارهائی استفاده کرده اند.

البته در کنار این کمکها، دولتهای آل سعود و امارات به عربهای سوریه فشار آورده اند که با مزدوران کمونیست پ.ک.ک همکاری داشته باشند. رامی الدوس، رئیس مجلس عشایر سوری در این خصوص گفت: «عناصر اطلاعاتی عربستان و امارات با تهدید، آزار و اذیت رهبران عشایر، آنها را مجبور به همکاری با پ.ک.ک می‌‌کنند. در مجلس مشورتی کادر پ.ک.ک مستقر در قندیل نیز می‌توان حضور عناصر اطلاعاتی عربستان و امارات را رهگیری کرد».

رامی الدوس افزود: «روز به روز احساس تنفر و عصبانیت مردم نسبت به گروه‌های تروریستی در مناطق شمالی و کردنشین سوریه افزایش پیدا می‌کند. به موازات نفرت مردم، فشار کشورهای حاشیه خلیج فارس بر مردم برای همکاری با پ.ک.ک نیز افزایش پیدا کرده است. امارات و عربستان، مرکزی موسوم به «مقابله با بحران» تشکیل داده‌اند تا به پ.ک.ک کمک کنند».

این است رژیم فاسد آل سعود و سلفیت درباری آن که از تمام جنایتهای این حکومت ضد اسلامی حمایت کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید