حکومت آل سعود جلوه ای از یکی از معجزات رسول الله صلی الله علیه وسلم

حکومت آل سعود جلوه ای از یکی از معجزات رسول الله صلی الله علیه وسلم

به قلم : ابوابراهیم هورامی

رسول الله صلی الله علیه و سلم در مورد گروهی صحبت می کند که این گروه : «يَقْتُلُونَ أَهْلَ الإِسْلاَمِ وَيَدَعُونَ أَهْلَ الأَوْثَانِ، لَئِنْ أَنَا أَدْرَكْتُهُمْ لَأَقْتُلَنَّهُمْ قَتْلَ عَادٍ»[۱] «اهل اسلام را می­کشند اما مشرکین را رها می کنند. اگر من آنها را بیابم همانند عاد، آنها را خواهم کشت».

حالا اجازه دهید به یکی از مصادیق این معجزه ی رسول الله صلی الله علیه وسلم در عصر خود بپردازیم .

نظام حکومتی آل سعود که از همان ابتدا بر جدائی علمای دینی (آل شیخ) از حاکمیت (آل سعود) شکل گرفته و نوعی سکولاریسم بومی شده را به نمایش می گذارد در طول تاریخ خود حتی یک بار به سمت سکولاریستها و سایر کفار گلوله ای شلیک نکرده بلکه در کنار سکولاریستها و سایر کفار همیشه در حال جنگ و مبارزه با مسلمین شریعت گرای سراسر جهان بوده است.

این حکومت فاسد و دست نشانده هم در عرضه ی جنگ روانی و راه اندازی شبکه های ماهواره ای و مجازی و نشر کتاب و  غیره بر علیه شریعت گرایان فعالیت کرده و هم در عرصه های مالی بزرگترین حامی کفار بر علیه مسلمین بوده و هم در جنگ نظامی شریک کفار بر علیه مسلمین واقعی بوده است.

به همین دلیل با هر گونه مخالفت و روشنگری در این زمینه شدیدترین واکنشها را نشان داده است به گونه ای که روزنامه دیترویت فری پرس فاش می کند که رژیم آل سعود جوانانی را صرفاَ به دلیل مشارکت در راهپیمایی حامی بهار عربی اعدام کرده است . یا سازمان سازمان بین المللی حقوق بشر در توییتر اعلام کرد که  آل سعود در صدد اعدام ۳۰۰ تن از مخالفین فکری خود در سال جاری است. مایا فوا، سخنگوی این سازمان اعلام کرد: این یک امر هولناک دیگری از بربریت از سوی محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان است.

آیا در دنیا جائی را سراغ دارید که اینهمه عالم را گاه به خاطر مخالفت لفظی با یکی از سیاستهای آمریکا و شرکایش در منطقه زندانی کرده باشد و یا به صورت دسته جمعی ۳۷ نفر از آنها را اعدام کند؟! حتی cnn اسنادی را فاش می کند که از این علمای اعدامی نیز اعترافات جعلی و با زور شکنجه گرفته شده است.

 به همین دلیل رسول الله صلی الله علیه وسلم در مورد این دسته از ظالمین باز می فرماید: يَخْرُجُونَ عَلَى خَيْرِ فِرْقَةٍ مِنَ النَّاسِ. [۲] هميشه با بهترين قشر از مردم درگیر هستند.

مگر الان با تمام شریعت گرایان و حتی علمای صادق خود که بهترین قشر از مردم سرزمین حرمین هستند درگیر نیستند؟ مگر  نوکر و دست نشانده ی مشرکین(سکولاریستها) بر علیه مسلمین نشده اند؟

این یکی از معجزات رسول الله صلی الله علیه وسلم است که داریم با چشم خود می بینم و مسلمان و غیر مسلمان به آن گواهی می دهند.


[۱] أخرجه البخاري ٣٣٤٤ ومسلم ١٠٦٤

[۲]  متفق علیه

دیدگاهتان را بنویسید