جنگ روانی دشمنان و تغییر نقاب دارودسته ی منافقین ما را آشفته نکند و دلها را نلرزاند

جنگ روانی دشمنان و تغییر نقاب دارودسته ی منافقین ما را آشفته نکند و دلها را نلرزاند

به قلم: ابوعبدالله جاف جوانرو

‏الله تعالی می فرماید: یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ مَن یَرْتَدَّ مِنکُمْ عَن دِینِهِ فَسَوْفَ یَأْتِی اللّهُ بِقَوْمٍ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّةٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّةٍ عَلَى الْکَافِرِینَ یُجَاهِدُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَلاَ یَخَافُونَ لَوْمَةَ لآئِمٍ ذَلِکَ فَضْلُ اللّهِ یُؤْتِیهِ مَن یَشَاءُ وَاللّهُ وَاسِعٌ عَلِیمٌ ‏(مائده/۵۴) ای مؤمنان! هرکس از شما از آئین خود بازگردد خداوند جمعیّتی را خواهد آورد که خداوند دوستشان می‌دارد و آنان هم خدا را دوست می‌دارند …

در اینجا الله متعال می فرماید که شریعتی که پیامبر خاتم صلی الله علیه وسلم آورده با برگشتن و ارتداد و دست کشیدن عده ای مومنین هم از ادامه ی راه باز نمی ماند حالا چه رسد به دست کشیدن دارودسته ی منافقین و سکولار زده ها که همیشه دنبال فرصتی برای  دست کشیدن و آشکار کردن تمایلات فاسد درونی خود بوده اند.

اگر در جنگ احد تعداد این افراد منافق صفت به یک سوم ارتش رسول الله صلی الله علیه وسلم می رسید به نظر شما امروزه با اینهمه رشد جمعیت باید تعدادشان چند نفر باشد؟ فقط کافی است که به نسبت جمعیت روستا و شهر و محل اقامت خودت محاسبه کنی که هم اکنون که نه رسول الله صلی الله علیه وسلم هست و نه آنهمه صحابی باید تعداد اینها چند نفر باشد؟

پس ریختن چند جوان در داخل خیابانها یا چند حزب سکولار و مرتد نباید باعث نگرانی و آشفتگی ما شود، بلکه باید سازماندهی شده و از کانال یکی از «۳ابزار» برتر خود را قدرتمند سازیم؛ و از اینکه خود را قدرتمند نکرده ایم باید دچار نگرانی و آشفتگی گردیم . چون تنها نیروئی که در برابر این منافق صفتان تأثیر دارد تنها قدرت نظامی است و قدرت علمی و مالی و فرهنگی و اجتماعی به تنهائی کافی نبوده و نیست.

در این صورت حتی اگر عده ای مومنین هم دچار ارتداد شده و محتوای چهارگانه ی دین را به دین سکولاریسم دادند باید چنین فکر کنیم که همچون بعد از جنگهای رده آنهائی که پایبند مانده اند شاهد تنومند شدن نهالی خواهند بود که کاشته اند و این بنیان مرصوص با سروصدا و جنگ روانی دشمنان سکولار خارجی و آشوب طلبی دارودسته ی منافقین و مرتدیدن تکان نخواهد خورد.

مگر ندیدیم که پس از جنگهای رده چه اتفاقی افتاد؟ تنها در عرض چند سال اسلام نه تنها کل شبه جزیره ی عربستان بلکه سرزمینهای تحت حاکمیت دو امپراطوری بزرگ آن زمان را نیز فتح کرد.

پس این اسلام و قانون شریعت الله برای این نیامده که بعد از مدتی برود بلکه آمده تا روز قیامت بماند و حاکمیت کند حالا چه با ما چه بدون ما . در این صورت اسلام به حرکت خود ادامه می دهد و ضرری نمی کند آن کسی که ضرر می کند جامانده ها و بریده ها هستند که بدون اسلام هیچی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید