تعریف و رضایت دشمن از ما هشداری جهت بازنگری در افکار و رفتارها

تعریف و رضایت دشمن از ما هشداری جهت بازنگری در افکار و رفتارها

به قلم: ابوخالد کوردستانی

خداوند می فرماید: وَلَن تَرْضَى عَنکَ الْیَهُودُ وَلاَ النَّصَارَى حَتَّى تَتَّبِعَ مِلَّتَهُمْ (بقره/۱۲۰) یهودیان و نصرانی ها هرگز از تو خوشنود نخواهند شد ، مگر این که از آئین ( تحریف شده و خواستهای نادرست ) ایشان پیروی کنی.

این را نیز می دانیم که الله متعال در مورد مشرکین(سکولاریستها) می فرماید: وَلاَ یَزَالُونَ یُقَاتِلُونَکُمْ حَتَّىَ یَرُدُّوکُمْ عَن دِینِکُمْ إِنِ اسْتَطَاعُواْ (بقره/۲۱۷) (مشرکان) پیوسته با شما خواهند جنگید تا اگر بتوانند شما را از آئینتان برگردانند.

در این صورت واضح است که مشرکین (سکولاریستها) و یهود و نصارا تنها زمانی از ما راضی می شوند که ما دست از محتوای چهار گانه ی دین (۱- قدرت حکومتی ۲- قانون  3- اطاعت کردن ۴- مجازات و پاداش) کشیده و این مفاهیم را تقدیم دین سکولاریسم و سکولاریستها(مشرکین) کرده باشیم و اسلامی تهی و تو خالی برای خود باقی گذاشته باشیم  و یا اینکه به کلی دست از اسلام کشیده و وارد دین آنها گردیم .

به همین دلیل است که دکتر عبدالله عزام تقبله الله می گوید اگر یهود و نصارا از شما اعلام رضایت کردند پس در ایمان خود شک کنید.

 در کنار این باز ما می بینیم که به دلیل وجود عده ای فریب خورده یا نفوذی در میان مسلمین دشمن سعی می کند برای ایجاد تفرق و چند دستگی از بعضی از ما تعریف کند و یا اعلام رضایت کند . در چنین حالاتی ما باید هوشیاری و حذر خود را حفظ کرده و بی درنگ مانع از پیاده شدن توطئه های دشمن گردیم . اگر دشمن از ما تعریف می کند باید متوجه گردیم که نقاط ضعف ما چه بوده و چه اشتباهی کرده ایم .

آیا ناقص العقل ترین و لجبازترین مسلمان نیز وجود دارد که نداند آمریکا دشمن اصلی و شماره یک قانون شریعت الله و تمام فرق اسلامی است؟

پس اگر دیدید آمریکا (قریش زمان) از حزب، جماعت، حکومت یا حتی از اشخاصی تعریف یا حمایت کرد بدانیم که قضیه از چه قرار است؟!

اگر دیدید که ناتو (از کانال حکومت سکولار ترکیه یا قطر و…) از حزب، جماعت و گروهی اعلام رضایت و حمایت کرد بدانیم که قضیه از چه قرار است؟!

دیدگاهتان را بنویسید