فرار اقمار جولانی و سرنوشت نامعلوم زنان زندانی استان ادلب سوریه

فرار اقمار جولانی و سرنوشت نامعلوم زنان زندانی استان ادلب سوریه

به قلم : عبدالله مهاجر

در یکی دو رزو گذشته ما شاهد فرار و عقب نشینی مشکوک گروه جولانی بودیم . همچنین دیدیم که عصابة الجولاني از ورود ۱۷۵۰ جنگجو از الجيش الوطني در معبر الغزاوية ممانعت به عمل آورد تا اینکه ارتش حکومت مرکزی سوریه با سرعتی باور نکردنی به الأتوستراد رسید.
به نظر شما چه کسی در حال تطبیق قرارداد سوچی است ؟

در کنار این و پس از آنکه گروه احرار الشام فاش نمود که ۶۰۰ زن مسلمان اهل سنت در زندانهای دارودسته ی جولانی و فتاحی و انصار به سر می برند طرف مقابل هم فاش نمود که ۵۰۰ زن اهل سنت نیز نزد گروه احرار الشام زندانی هستند.

هم اکنون که گروه جولانی کمتر از چند ساعت شهرها و روستاهای مختلفی را در جنوب ادلب تحویل نیروهای متحد روسیه و بشار اسد داده است همه منتظر این بودیم که اندکی بی غیرتی انصار این گروههای مسلح در ادلب به جوش آید و خواهران مسلمانمان در زندان هایشان که شکنجه و تجاوز می گردند آزاد شوند! اما دریغ از ذره‌ای غیرت در وجود اتوبوس سواران تسلیم الشام و طرفداران مجازی آنها!

اینگونه برای همه مشخص شد که سفیهان احلام  ساکن در ادلب تنها سروصدای تبلیغاتی دارند و به عوامفریبی و خزعبلات گویی در فضای مجازی اکتفا می کنند و در عمل با ناتو از کانال حکومت سکولار و طاغوتی ترکیه ازدواج کرده‌اند و بنا به مصالح ملتهای کفری شهرهای مسلمین را در شام تسلیم اسد و هم پیمانانشان می کنند! آن هم بدون درگیری و طی توافقاتی در خارج از مرزهای سوریه!

سوال اینجاست که بعد از فرار این گروههای مسلح به جنوب ترکیه و رها کردن زنان مسلمان در بند مشخص نیست که سرنوشت آن همه زن مسلمان که با وعده تطبیق شریعت و جهاد فی سبیل الله  به این مناطق هجرت کرده و مانده اند چه شده است!

الله رحم کند که این گروههای مختلف و متضاد سلفی نجدی تا کی با وعده جهاد هر تجاوز و طغیانی بر علیه شرع الله انجام می دهند!

دیدگاهتان را بنویسید