آمریکا به عنوان قریش زمان رو دروی ماست، موضع شما چیست؟

آمریکا به عنوان قریش زمان رو دروی ماست، موضع شما چیست؟

به قلم: ابوعبدالله موکریانی

زمانی که آمریکا به عنوان قریش زمان اعلام کرد که جنگی صلبی را بر علیه مسلمین به راه انداخته است درواقع بیانگر توطئه و سناریوی وحشتناکی بود که عده ای از مسلمین را به دام انداخت.

همه می دانیم که معیار و ملاک برای اینکه تشخیص بدهیم که کشوری دارای چه نوع حکومتی است«قانون اساسی»[۱] آن کشور است. یعنی در این کشورها معیار «قانون اساسی» است نه کسانی که به دلایلی ممکن است دچار قانون شکنی شده و کارهائی بر خلاف قانون اساسی آن کشور انجام دهند.

در این صورت آمریکا کشوری است سکولار (مشرک) و همه می دانیم که مشرکینی مثل مشرکین قریش تابع قوانین هیچ یک از شریعتهای آسمانی نیستند . یعنی نه تابع قوانین نصرانیت هستند و نه یهودیت و نه شریعت پیامبر خاتم صلی الله علیه وسلم.

پس هدف از اینکه آمریکا اعلام می کند که جنگی صلیبی را بر علیه فلان مذهب یا حکومت یا جریان اسلامی خاص راه انداخته است و در کنارش می گوید که با اسلام مشکلی ندارد و تنها با فلان فرقه و قدرت اسلامی مخالفیم، چیست؟

 هدف این است که شریعتهای آسمانی را به هم مشغول نموده و به عنوان یک ابزار از نصرانیت و مسلمین مخالف  خود استفاده نموده و به مسلمین هم بگوید اگر خشمی دارید بر سر نصرانی ها و ان دسته از مسلمینی خالی کنید که فریب خورده اند نه بر سکولاریستها و به این شکل از سکولاریستها محافظت می شود.  

در اینجاست که مسلمین فریب خورده به همراه نصرانی های فریب خورده  دشمن اصلی یعنی سکولاریستها(مشرکین) و رئیس سکولاریستها و قریش زمان یعنی آمریکا را رها می کنند و این دشمن اصلی هم با خیال راحت به همراه مزدوران سکولارش به جنایات و غارت مسلمین می پردازد.

آیا وقت آن نرسیده که غافل ترین مسلمان هم به خود آید و دشمن اصلی تمام شریعتهای آسمانی را هدف گیرد؟

برادر و خواهر مسلمانم : آمریکا به عنوان قریش زمان رو دروی ماست و لحظه ای نیست که خونی از مسلمین نریزد و ناموسی را پایمال نکند و منطقه ای را ویران نکند؛ آیا وقت آن نرسیده که بیدار شوی و دست از تفرق و درگیر یهای داخلی برداری و بر این دشمن اصلی تمرکز کنی ؟


[۱] أبو يعلى الحنبلي -رحمه الله می گوید:  وكل دار كانت الغلبة فيها لأحكام الإسلام دون أحكام الكفر فهي دار إسلام، وكل دار كانت الغلبة فيها لأحكام الكفر دون أحكام الإسلام فهي دار كفر (المعتمد في أصول الدين .ص:۲۷۶ )./  ابن مفلح الحنبلي -رحمه الله- نیز می گوید : فكل دار غلب عليها أحكام المسلمين فدار الإسلام، وإن غلب عليها أحكام الكفار فدار الكفر، ولا دار لغيرهما ( الآداب الشرعية  1/212).

دیدگاهتان را بنویسید