سکینه و اعتماد به الله ابزار درونی ما در جنگ با آمریکا و مزدورانش

سکینه و اعتماد به الله ابزار درونی ما در جنگ با آمریکا و مزدورانش

به قلم: کارزان شکاک

امروزه که مسلمین به صورت عام و جامعه ی ما به صورت خاص در معرض انواع جنگهای روانی و هویتی قرار گرفته اند، لازم است با بازگشت به خویشتن بار دیگر آرامش، سكینه، طمانینه و وقار را در خودشان به وجود بیاورند و به این شکل بار دیگر هویت واقعی اسلامی خودشان را پیدا کنند.

بدون شک آرامش و سکینه از اعتماد و حسن ظن به الله تعالی ناشی می شود. زمانی که از طریق شریعت الله اهداف شرعی خودت را انتخاب کردی و در راه رسیدن به این هدف تلاش می کنی درواقع دین الله را نصرت داده ای که نزدیکترین ثمره اش کسب عزت و نجات بندگان الله است. اینجاست که  خود را مشمول این قاعده و حکم الله تعالی کرده ای که می فرماید:

يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم (محمد یا قتال /۷) ای مؤمنان ! اگر خدا را یاری کنید، خدا شما را یاری می‌کند (و بر دشمنانتان پیروز می‌گرداند) و گامهایتان را استوار می‌دارد (و کار و بارتان را استقرار می‌بخشد) .‏

اگر ما مسیر را درست برویم دارای سکینه و اعتماد و آرامشی می گردیم مثل اقیانوس عمیقی که هر بادی نمی تواند آنرا متلاطم و به هم بریزد . فقر و محاصره ی اقتصادی مثل شعب ابی طالب هم در چنین مومنی کارساز نیست.  محاصره ی نظامی مثل جنگ احزاب هم نمی تواند زره ای از اعتماد و اطمینان او به الله و وعده هائی که داده است کم کند.

اینجاست که مومنین می دانند که وعده ی الله تعالی بروبرگرد ندارد و قطعاً پیروزی با ماست حتی اگر ما ثمره ی این پیروزی را نیز مثل سمیه و یاسر و حمزه و …با چشم خود نبینیم، اما مطمئن هستیم که مسیری که داریم طی می کنیم و به دست سایر مومنین می سپاریم مسیر صحیحی است و در نهایت به اهدافمان می رسیم.

پس اینهمه جنگ روانی کفار سکولار جهانی و مزدوران محلی آنها به همراه شعبده بازی ها و سحر دارودسته ی منافقین دل شما را نلرزاند و شما را دچار شک و تردید نکند.

زمانی که به دور از تفرق و از کانال یکی از «۳ابزار» برتر در حرکتی شک نکن که باذن الله آینده قطعاً مال مومنین است و آمریکا و مزدورانش مسیر زوال و نابودی تدریجی را طی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید