از قتل قاسم سلیمانی تا قتل قاسم الریمی رهبر القاعده ی ایمن الظواهری

از قتل قاسم سلیمانی تا قتل قاسم الریمی رهبر القاعده ی ایمن الظواهری

به قلم : کیوان مریوانی

حکومت سکولار آمریکا که در زمان ما جانشینی برای حاکمیت مشرکین قریش شده و تمام احزاب و مشرکین دنیا را بر علیه مسلمین با خود متحد و هم مسیر کرده است چهره ی جدید خود را با ترورهای هدفمند مخالفین خود رونمائی کرده است.

از میان شیعیان بزرگترین تروری که توسط آمریکا صورت گرفت قتل قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس در نزدیکی فرودگاه بغداد بود که با واکنش حکومت بدیل اضطراری اسلامی ایران مواجه شد.

به دنبال آن ما شاهد ترور قاسم الریمی زعیم و رهبر القاعده ی ایمن الظواهری در یمن بودیم که بر اثر حمله ی هواپیماهای آمریکائی صورت گرفت که منزلی را در مديرية “وادعي عبيدة” در شرق شهر “مأرب” مورد هدف قرار داد و این شخص به قتل رسید .

اینها به اضافه ی اینکه ما در همین نزدیکی ها ما شاهد ترور دهها فرمانده ی نظامی خارجی و مهاجر هم مسیر با جولانی در شمال سوریه بودیم که در سکوت جهانی به قتل رسیدند و علاوه بر آن ابوبکر بغدادی و سخنگوی آن نیز از جمله ترورهای هدفمند آمریکا به شمار می روند، به تمام انسانهای اهل عقل که قلب سالمی دارند می فهماند که آمریکا دشمن تمام کسانی است که بوئی از اسلامی برده باشند که با خط قرمزهای او مخالفت کند.

آیا لجبازترین مسلمان نیز هنوز این واقعیت آشکار را فهمیده است که آمریکا برایش شیعه و شافعی و سلفی و اخوانی و …فرقی ندارد؟

آیا مسلمین با تمام فرق و مذاهبی که دارند بر علیه این دشمن آشکار خود متحد می شوند؟

دیدگاهتان را بنویسید