رهبران مذاهب اسلامی کشیش های مسیحی و خاخام های یهودی هستند و پیروانشان اهل شرک یا…

 رهبران مذاهب اسلامی کشیش های مسیحی و خاخام های یهودی هستند و پیروانشان اهل شرک یا…  

به قلم: ابومحمود کندزی

ما گزارش مخصوص وزارت امور خارجه فرانسه در مورد مذاهب اسلامی را که دیدیم متوجه شدیم که این دشمنان سکولار جهانی تا چه اندازه مخالف دستاوردهای اصیل دانشمندان این مذاهب هستند. در کنار این دشمنان آشکار و سکولار جهانی ما شاهد افرادی عالم نما با تفکرات سلفیت نجدی هستیم که تحت پوشش همین کفار در امنیت کامل در قسمت جنگ روانی بر علیه مسلمین و جهاد مبارکشان فعالیت می کنند.

در انگلیس کسانی چون ابوبصیر طرطوسی و هانی السباعی و … در کانادا کسانی چون طارق عبدالحلیم و در اردن کسانی چون ابوقتاده فلسطینی و ابومحمد مقدسی و در رژیم فاسد آل سلول و لیبی و مصر و…هم صدها مزدور رسمی فعالیت دارند.

یکی از این سلفی های نجدی و مجریان جنگ روانی فرانسه بر علیه مسلمین که بدون تقیه در مورد مذاهب اسلامی صحبت کرده شخصی به اسم دکتر “مروان القیسی” است که برای خدمت به کفر و جلب اعتماد کشور سکولار فرانسه، پیشوایان مذاهب اسلامی را مورد حمله قرار داد، و امامان این مذاهب را به کشیش های مسیحی و خاخام های یهودی تشبیه و پیروان شان را چون کافران مسیحی و یهودی تلقی نمود.

بفرما با چشم خود ببینید که این گمراه شده در صفحات ۱۶۱ و ۱۶۲ از چاپ سوم کتابش به نام : ” معالم الهدی إلی فهم الإسلام ” می گوید: “أخیرا فإن القول أن المذهبیة أسلم، و انه لابد من الإلتزام بآراء مذهب ماء هو قول خطیر یتضمن ما یتضمن من الشرک، فإن الله تعالی لم یتعبد أحد من خلقه بإتباع أحد مهما سما قدره فی العلم مادام غیر معصوم و هنا فلیس من باب التکرار أن أعید ما ورد أن عدی بن حاتم سمع النبی ص یقرأ هذه انعبدوهم، قال ص ألیس یحرمون ما احل الله فتحرمونه، و یحلون ما حرم الله فتحلونه؟ فقلت: بلی. قال: فتلک عبادتهم”.

” قولی که می گوید مذهبی بودن بهتر، و پایبندی به یکی از مذاهب لازم است یک گفته خطرناک و شرک آمیز است، زیرا خدای تعالی هیچ کس را به پیروی از کس دیگری و لو این که از رتبه ی بسیار عالی علمی هم برخوردار باشد موظف نکرده مادامی که معصوم نباشد. و در اینجا تکرار رخ نمی دهد، اگر به ذکر حدیثی بپردازیم که میگوید: عدی پسر حاتم این آیه را از پیامبر شنید، که خداوند می فرماید: “مسیحی ها و یهودی ها علاوه بر خدای بزرگ، پیشوایانشان را به خدایی پذیرفته اند”. (توبه/۳۱) عدی گفت: ما علمای خویش را نمی پرستیم، پیامبر ص فرمود: آیا اگر یک حلال خدا را بر شما حرام کنند آنرا حرام نمی دانید؟ و آیا اگر یک حرام خدا را بر شما حلال نمایند، آن را حلال نمی دانید؟ عدی گفت: بلی. پیامبر ص فرمود: پس این پیروی کردن همان عبادت کردن است”.

آری! ای جوان مسلمان، این سلفی نجدی گمراه شده و مجری جنگ روانی کفار سکولار ، مسلمانان هزارو سیصد سال را به خاطر پایبندی به یکی از مذاهب اسلامی، مشرک می داند. (خداوند پاداش این حرفش را به او بدهد ) .

سپس جناب دکتر مروان شرمی از دروغش نکرده و می گوید: ” خداوند هیچ کسی را به عبادت کردن، یعنی پیروی کردن از کسی دیگر ملزم نکرده است”. بسیار جای تعجب است پس جایگزین این شخص به جای مذاهب اسلامی چیست؟ پیروی از خودش ؟ مگر نمی بینیم که سلفی های نجدی خودشان دهها گروه شده اند در حالی که مذاهب فعلی اسلامی بسیار کمتر از تعداد فرقه ها و گروههای مختلف و متضاد سلفی نجدی هستند و اختلافات مذاهب رسمی اسلامی هم بسیار کمتر از اختلافات فرقه های سلفی نجدی است.

پس اگر دکتر مروان و امثال او راست می گویند و حرفشان دروغ نیست، نمونه ای از حلال و یا حرام خدا را که به اجماع حلال و یا حرام باشد، ذکر نماید که این مذاهب علیه خدای تعالی اولی را حرام و دومی را حلال کرده باشند. (دروغ گو روسیاه باد).

ای جوان مسلمان، آشکار است این رهبران مذاهبی که دکتر مروان آنان را چون اسقف ها و خاخام ها به شمار می آورد همگی دانشجویان دانشگاه پیامبر صلی الله علیه وسلم و بر منهج سلف صالح پرورده شده اند و شجره نامه ی علمی ایشان طی چهار مرحله، به آن بزرگوار منتهی میگردد. ولی جناب دکتر(گمراه) از کدام دانشگاه فارغ التحصیل شده است؟ وی در صفحه ۱۸ از کتاب مذکور می نویسد که :”شاء الله له أن یرتحل إلی بریطانیا لنیل شهادة الدکتوراه من إحدی جامعاتها”، با این جمله برای ما روشن می سازد، که مؤلف گمراه از دانشجویان دانشگاه (دارالکفر) برطانیا، بر منهج انگلیس کافر پرورده و برای ضربه زدن به اسلام و بر هم زدن صف مسلمانان گواهی دکترا به او داده شده است. اکنون باید گفت، تا کفر همچون نوکرانی داشته باشد چرا اسلحه کشتار جمعی را علیه مسلمانان بکار گیرد؟

مذاهب اسلامی سرمایه های ارزشمند شورای اولی الامر واحد مسلمین هستند که باید تلاش کرد همه ی این مذاهب را در این شورای واحد جمع کرد و مسلمین را تابع اجماع واحد آنها کرد، نه اینکه به بهانه ی برداشتن این مذاهب اسلامی سعی کنند برداشت و تاویلات غلط خودشان را جایگزین این مذاهب کنند و دهها مذهب بی قواره تولید کنند که تنها وظیفه ی آنها مشغول کردن مسلمین به مسلمین و تولید جنگ داخلی و خدمت به کفار سکولار جهانی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید