عملکرد چهار مرحله ای گروه جولانی با جماعت دوله عبرتی برای اهل سنت

عملکرد چهار مرحله ای گروه جولانی با جماعت دوله عبرتی برای اهل سنت

 به قلم: ابوصلاح الدین الکوردی

همه می دانیم که جماعت دوله دارای منهج سلفیت علمای نجد است و بعد از شیخ محمد بن عبدالوهاب و فیصل الدویش و العتیبی کسی پیدا نشده است مثل جماعت دوله این منهج و عقیده را صادقانه و بدون تقیه و ریا در جامعه تطبیق دهد.

جماعت دوله زمانی که تبدیل به حکومت شد توانست با قدرت نظامی که داشت سرزمینهای وسیعی را در عراق و شام تحت کنترل خود در آورد. قبل از آن زمانی که حکومت عراق اسلامی اعلام شد، جماعت القاعده به امیری ابوحمزه المهاجر انحلال القاعده ی بلاد رافدین در عراق را اعلام نموده ودر دولت اسلامی عراق حل گردید؛ پس در این مناطق سازمانی به نام القاعده باقی نماند.

به دنبال کشته شدن ابوعمر بغدادی و ابوحمزه مهاجر نوبت به امیری ابوبکر بغدادی رسید. دولت عراق اسلامی به امیری ابوبکر بغدادی برای مردم سوریه شخصی به اسم ابومحمد جولانی که دارای منهج سلفیت علمای نجد بود را با نصف بیت المال تعیین کرد، اما جولانی زمانی که امیرش ابوبکر بغدادی دولت اسلامی در عراق و شام را اعلام کرد و خواهان پیوستن تمام نیروها تحت قرماندهی واحد شد دچار غدر و خیانت شد و جهت پوشش این خیانت و مدیریت نیروهایش ابتدا به الظواهری (که منهج القاعده را از منهج سید قطبی شیخ اسامه به منهج سلفیت علمای نجد تغییر داده بود) بیعت داد، اما چیزی نگذشت که به الظواهری هم خیانت کرد و الظواهری او را خائن نامید که هنوز از این سخن خود بر نگشته است.

جولانی مرحله ی دوم خیانتش به جماعت دوله را با اتحاد با سایر گروههای سکولار و غیر سکولار جهت تحمیل جنگ بر دوله شروع کرد. همین اقدام خائنانه ی جولانی که بوی نواقض اسلام از آن به مشام می خورد باعث جدا شدن تعداد زیادی از مخلصین گروهش و پیوستن مجدد به دوله شد.

این افراد جدا شده که مناطق نفتی و میدانهای گازی را در اختیار داشتند به نیروهای دوله اجازه ی ورود به مناطق تحت کنترل خود را دادند و همین اقدام باعث توطئه ای جدید و دروغ و سناریوی خائنانه ی جدیدی از سوی جولانی و گروهش شد و چنین در رسانه ها اعلام کردند که انگار دوله به مقرات و مناطق مربوط به جبهه النصره حمله کرده است و انبار نفت آنها را تصحاب کرده است !!!

 اما ابو عبدالعزیز العکیدی این دروغ فاحش را برملا کرد و گفت: مجموعه ای از نصره که تعدادشون ۴۵ نفر بود همراه با امیرشان به دولت اسلامی بیعت دادند و این مناطق که شامل مناطق گاز و نفت بود جزوی از مناطق دولت اسلامی می باشند.اما گروه جولانی و شرعی های روسیاه آن طی بیانیه ای با تهدیدات و توهینهای خاص خائنین دوله را «اهل بغی» توصیف کردند در حالی که این صفت مناسب حال خودشان بود.

 در همان زمان برای اهل فکر و شناخت چنین به نظر می رسید که انگار گروه جولانی وظیفه و نقشه ای به او داده شده بود که باید انجامش می داد و دنبال بهانه سازی برای پیاده کردن این نقشه ها می گشت؛ به همین دلیل در برج دو سال ۲۰۱۴ با گروههای مزدور آمریکا و ناتو در دیر الزور متحد شده و با  بمباران کردن اهل سنت ساکن در مناطق التبني، ومعدان، ومنطقة الجديد جنگ تحمیلی خود بر دوله را آشکارتر نمود.

گروه جولانی خیانت سومش به دوله را به همراه ارتش آزاد سکولار و نوکر ناتو و آمریکا  شروع کرد که متحداً به یکی از مقرات دوله در الجفره حمله کرده و ۲۰ مجاهد از مهاجرین را به قتل رساندند که در بین آنها کسی چون شیخ ابی دجانه اللیبی وجود داشت که غدارانه به قتل رسید. این خیانت آشکار سوم گروه جولانی باعث جدا شدن تعداد دیگری از سربازان این گروه مثل ابو حفص المهاجر و ابوعبدالله آلمانی و… از گروه جولانی شد.

خیانت چهارم گروه جولانی با همراهی شیوخ ساکن در دارالکفرهای انگلیس و کانادا و اردن و آل سعود و ترکیه و غیره شروع شد و آنهم تهمت و افترای خوارج بودن دوله و آغاز قتل عامهای وحشیانه و تجاوز به نوامیس مهاجرین منتسب به دوله بود؛ در حالی که دوله تنها مجری صادق منهج و عقیده ی سلفیت علمای نجد بود که اینها نیز ادعایش را می کردند و اگر دوله خوارج باشد پس همه ی سلفی های تابع علمای نجد نیز جزو خوارج هستند.

اینجا بود که گروه جولانی و شیوخ ساکن در دارالکفرشان بر این باور شدند که گروههای مزدور ناتو و ترکیه مثل لوای شهدای بدر و حیانی و حتی کمونیستهای پ.ک.ک از دوله با فضیلت تر و با شرف تر و حتی کسانی چون طارق عبدالحلیم ساکن کانادا فتوا داد که کمونیستهای پ.ک.ک از نظر منهجی بهتر از دوله هستند و باید زنان و مردان اسیر آنها را نیز قتل عام کرد و… و جنگیدن با دوله را مقدم بر جنگیدن با حکومت بشار اسد و آمریکا و ناتو و گروههای کمونیستی می دانستند و جنگی فراگیر را بر علیه دوله به راه انداختند.

دیدگاهتان را بنویسید