آنها را دشمن بدان و از آنها حذر کن و مواظب باش

آنها را دشمن بدان و از آنها حذر کن و مواظب باش

به قلم : کیوان مریوانی

اگر به دقت به شبکه های ماهواره ای و حتی بسیاری از رسانه های مجازی اجتماعی نگاه کنیم دسته هائی را مشاهده خواهیم کرد که با نام دین و اسلام جهت تخریب مسلمین شریعت گرا و قدرتهای اسلامی دست به اقداماتی می زنند که مخالف صریح منهج اسلامی و باعث تعجب است.

البته به کار گیری  راهکارها و ابزار های  پست برازنده ی انسانها و اهداف پستی است که تمام تلاش  و شگرد آنها نگه داشتن سیستم ظالمانه ایست که  در خدمت  اندیشه ی طبقه ی فاسد حاکمه  و بر علیه منافع شرعی  ستمدیدگان  انجام وظیفه می کند.

 این قاعده ی کلی تاریخ جریانات فاسد ضد اسلامی  و بخصوص سکولاریستها در طول تاریخ بشریت از سیدنا آدم تا کنون بوده و خواهد بود.

اما متاسفانه، توسط همین سکولاریستها و در میان مسلمین نیز،  افرادی  به این ویروس سکولاریستها مبتلا گشته اند که  از به کار بری هیچ وسیله ی پستی چون دروغ، تهمت، توطئه، شایعه پراکنی، ترور شخصیت مخالفین، تولید شبهات و عوام فریبی جهت رسیدن به اهداف مورد دلخواه سکولاریستها  کوتاهی نمی کنند. البته از کوزه همان تراود که در اوست.

پس اگر دیدی که عده ای با نام اهل سنت یا تشیع برای اینکه دموکراسی و لیبرالیسم سکولاریستها را در میان مسلمین جا بیندازند از هیچ دروغ و تهمت و شایعه سازی بر علیه مسلمین شریعت گرا و حکومتهای بدیل اضطراری اسلامی صرفنظر نمی کنند باید متوجه شد که هدف اصلی آنها ضربه زدن به قانون شریعت الله و ممانعت از تشکیل حکومتهای اسلامی و جلوگیری از اصلاح کمبودها و نارسائیهای این مجتمعات اسلامی است که اکثراً توسط کفار سکولار جهانی بر مسلمین تحمیل شده است.

اینها سربازان جنگ روانی دشمنان آشکار مسلمین و ستون پنجم دشمن هستند که قصد دارند از درون به عقیده و ارزشهای مسلمین ضربه بزنند و مسلمین را برای پذیرش کفریات جامعه ی جاهلی آماده سازند.

اینها هدفشان این است که شما را و حتی الله را فریب دهند : «يُخَادِعُونَ اللَّهَ وَالَّذِينَ آمَنُوا» اما الله تعالی اینها را فریب می دهد«وَ هُوَ خادِعُهُمْ» و لازم است ما هم هوشیار باشیم.

اینها دشمنانی هستند که الله تعالی آنها را لعنت کرده «وَ لَعَنَهُمُ اَللّٰهُ» پس سخن الله تعالی را گوش بده که می فرماید: «هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ ۚ» و آنها را دشمن بدان و از آنها حذر کن و مواظب باش.

دیدگاهتان را بنویسید