سلفی های نجدی درباری با ولی خمرهای مزدور

سلفی های نجدی درباری با ولی خمرهای مزدور

به قلم : ابوابراهیم هورامی

زمانی شاهد بودیم که صدها نیروی مسلح ارتش آزاد و جبهه الاسلامیه ی وابسته به حکومت دست نشانده ی آل سلول و  فيلق الشام وجيش المجاهدين[۱]، وجيش الإسلام وجبهة ثوار سوريا، والفيلق الخامس، وحركة حزم جهت حمایت از کمونیستهای حزب کارگران اوجالان pkk   و جنگ با مسلمین وارد کوبانی یا راس العین شدند.

 البته قبل از این نیز گروههایی از ثوار رقه وعلوی های جبهه الاکراد اطراف حلب  و دهها ترک علوی  و گروههای دیگر نیز به مریدان حزب کارگران اوجالان پیوسته بودند، اما چیزی که باعث بیداری عده ای گردید  پیوستن صداها نیروی مسلح ارتش آزاد و جبهه الاسلامیه ی علوش  و عرعور به عنوان مزدوران  آل سلول  بود که ماهها از خائن و مزدور بودن این گروهها صحبت می شد، اما دسته ای  از مسلمین به خاطر تبلیغ رسانه ای دشمنان مجاهدین، نمی توانستند آنرا هضم کنند.

در این اتحادها درسهای زیادی وجود دارد اما ….

شاید برای عده ای قابل هضم نباشد که چگونه است که دولتی مثل آل سلول (سعودی ) در کنار کمونیستهای  pkk   به جنگ زمینی علیه مسلمین پرداخته و یا دوشادوش کفاری چون آمریکا و  متحدینش اسرائیل را رها نموده و مناطق  تحت کنترل مسلمین را بمباران  کرده و تا به حال باعث کشته شدن صدها کودک و زن و مرد بی گناه گشته است و عجیبتر آنکه این هواپیماها طبق فتوای علمای به اصطلاح سلفی دستگاه آل سلول  دست به چنین جنایاتی می زنند و شبکه های فارسی زبانی که خود را مدافع اهل سنت می نامند با تبعیت از سیاستهای خائنانه ی امارات و آل سلول به تمجید از مرتدین سکولارارتش آزاد و دیگر نوکران مسلح  آل سلول چون جبهه الاسلامیه پرداخته  و در عوض با ذکر نواقض اسلام  و اصل هشتم آن، از اینکه بگویند که  ولی الخمرشان  به خاطر پشتیبانی از کفار بر علیه مسلمین مرتد شده است  سکوت کرده و به کتمان حق می پردازند و در برابر جنایتهای وحشیانه ی حکومتهای امارات، قطر، بحرین ، آل سلول، اردن و دیگر متحدین آمریکا در حق مسلمین اهل سنت عراق و سوریه لال شده اند و تمام تلاششان را به بدنام کردن مجاهدین شریعت گرا  و ایجاد اختلاف میان مسلمین و مشغول کردن آنها به همدیگر صرف نموده اند؟!

علاوه بر کتمان این حقایق آشکار در پشتیبانی از کفار و مرتدین بر علیه مسلمین ، هر از چند گاهی  جهت راضی نمودن اربابانشان به ذکر فتواهایی بر علیه مسلمین می پردازند . از این میان ترشابی با آن افکار ترشیده اش و خدمتی که در خدمت کفار و مرتدین دولت امارات و آل سلول درآمده است نمونه های بارز این شبکه های ماهواره ای و منعکس کننده ی فتواهای فاسد مفتی آل سلول و سیاستهای اربابانشان می باشند .

چنانچه می دانیم اسرائیل هم مرز با رژیم فاسد آل سلول و اردن است اما این حکومتهای فاسد یهودیان کافر را رها کرده و هزاران کیلومتر آنطرفتر به قتل عام مسلمین می پردازند . قبل از این هم هواپیماهای امارات  مناطق مسکونی مسلمین افغانستان و پاکستان را بمباران نموده بودند  . کفار از دست و زبان اینها درامان هستند اما مسلمین  از دست و زبان آنها لحظه ای آرامش ندارند . آنوقت مفتی فاسد آل سلول مجاهدین شریعت گرا را خوارج می نامد !! در حالی که تمام صفات رزیله ی کفار و مرتدین و خوارج در اربابان فاسدشان مشاهده می گردد .

 در زیر سندی را  در اختیارتان قرار می دهم که علاوه بر عمق خیانتهای دستگاه آل سلول  در حق مسلمین ،  برای همگان جایگاه علمای درباری آل سلول ، فتواهای گمراه کننده ی آنها  و همچنین جایگاه و میزان اعتبار  شبکه های ماهواره ای فارسی زبان متعلق به جریان سلفیت مدخلی  آشکار و روشن می گردد:

ولی الخمر سلفی های  تقلبی آل سلول  می گوید : «  من سلطان عبدالعزیز بن عبدالرحمن الی فیصل و الی سعود ، هزار بار گفته و اقرار می کنم به سرپرسی کوکس نماینده ی ارشد بریتانیا ، که هیچ مانعی نمی بینم در بخشیدن خاک فلسطین به فقرا و نیازمندان یهود یا هرکس دیگری که باشد و بریتانیا هر گونه بخواهد آنرا ببخشد با او مخالفت نمی کنم حتی … ….»

بیت المقدسی که  پس از روان شدن جویبارهایی از خون مسلمین،  سرانجام توسط صلاح الدین ایوبی رحمه الله فتح شد؛ اینچنین خائنانه تحویل یهود گردید .

این بخشی از کارنامه ی سیاه و ننگین حکومت آل سلول و سلفی های تقلبی و مفتی جنایتکارش می باشد که به قول سید قطب رحمه الله اینان مجریان اسلام آمریکائی هستند . اسلامی  ناقص که در آن در مورد آداب و نواقض وضو و طهارت صحبت می شود اما در مورد آزادگی و عزت و غیرت و شهامت و قانون شریعت الله و… چیزی ندارد ، اسلامی  ناقص که دهها کتاب و صدها جلسه سخنرانی در مورد آداب طهارت و وضو برای مریدانش دارد اما در مورد مبارزه با  اشغالگران ، مرتدین ، امور اقتصادی ، امور اجتماعی و سیاسی چیزی برای گفتن ندارد ،  اسلامی  ناقص که  علاوه بر تمام این مصیبتهایی که دارد ، مسلمین را با دامن زدن به اختلافات جزئی شان  به جان هم انداخته  و به همدیگر مشغول نموده و مسلمین از دست و زبان مجریان این اسلام ناقص در امان نیستند اما در عوض کفار و مرتدین در آرامش به سر می برند .

برادران و خواهران اهل سنت باید توجه داشته باشند که این اسلام ناقص  همان اسلام آمریکائی است که شبکه های ماهواره ای فارسی  و عربی زبان و مجریان آن قصد دارند با حمایت از جریانات و احزاب منحرف   آن را جایگزین اسلام کامل  نموده و علاوه بر آن قصد دارند با این اسلام ناقص و احزاب منحرف ،  مردم مسلمان را در برابر مجاهدین شریعت گرا  و مجریان قانون شریعت قرار دهند .

من ترجیح می دهم در مورد این موجودات  عبارت «سلفی های سکولار» را به کار برم که با بهره گیری از عبارات و ادبیاتی شبه اسلامی ، جهت ایجاد جنگ روانی بر علیه  مجریان قوانین شریعت  تولید گشته اند . این یک واقعیت است که این دسته از سلفی های تقلبی تلاش دارند  با تحریفات خود، اسلامی را  به مسلمین نشان دهند که مثل نصرانیت و یهودیت از قوانین اجرائی و اداری جامعه تهی بوده و تنها به امور کاملا شخصی و فردی انسانها، آنهم بر اساس فهم آنها، توجه دارد .

البته باید یاد آور شوم که این سلفی های وابسته به آل سلول خودشان نیز به دهها فرقه تقسیم شده اند و هرکدام دیگری را اهل بدعت ، گمراهی و ضلالت  می داند . فرقه هایی چون مدخلی ، حلبی ، حدادی ، فالحی ، حجوری ، نور مصر ، عبدالطیف کردستان ، و…..

نکته ی جالب و مشترک تمام این فرقه ها که هیچ یک آن دیگری را قبول ندارد در این است که  همگی مطیع ولی الخمرشان بوده و در جنگ با مسلمین شریعت گرا و مجاهدین  ، بازگو کننده ی سیاستهای آل سلول ، ناتو ،  آمریکا و مرتدین محلی می باشند .

در پایان توجه شما را به  دقت در مورد یکی از فتواهای این دین فروشان  سکولار جلب می کنم که  امروزه خیلی بر روی آن مانور داده و در آن مجاهدین شریعت گرا  را به « خوارج » بودن متهم نموده اند ،  اما  هرگز نتوانسته اند که عقاید خوارج را  بر مجاهدان تطبیق دهند.

دین فروشان سکولار تنها یک صفت ویژه که همان خروج علیه حاکم است را نشانه گرفته اند و هرگز نمی گویند شریعت خروج و قیام بر علیه چه حاکمی  را ناپسند شمرده است؟؛ از نگاه اینها  تعریف خوارج این است که بر یکی از حکومتهای دست نشانده ی آمریکا و ناتو  خروج  و قیام شود. بر همین اساس  حتی راهپیمایی بر علیه اینگونه حکومتها را نیز ممنوع نموده و از صفات خوارج برشمرده اند .

بر اساس این تعریف است که ارتش آزاد سوریه  که برعلیه حکومت سوریه قیام و خروج کرده است جزو خوارج شمرده نمی شود، چرا ؟ چون  هم سکولار است و هم نوکر آمریکا  و مجری دستورات آمریکا و ناتو می باشد؛ اما دیگر گروههای جهادی که بر علیه حکومت آل سعود و سایر طاغوتها قیام و خروج نموده اند  چون  سکولار نبوده و نوکر آمریکا و ناتو نیستند جزو خوارج محسوب می گردند . در دیدگاه اینها قرآن و سنت بر اساس  فهم و منافع آمریکا و ناتو  و حکو متهای دست نشانده ی آنها تفسیر  و تاویل می گردد .


[۱] دسته هایی که ار منهج مسخ شده ی جریان مبارک  الاخوان المسلمين  پیروی می کنند  که بهتر است اینها را اخوان المفلسین یا اخوان الشیاطین بنامیم نه اخوان المسلمین

دیدگاهتان را بنویسید