نقش احزاب، نهادها و شخصیت های سکولار کورد ایرانی در جنگ فرقه ی ارتدادی پ .ک.ک با کوردها در سوریه

نقش احزاب، نهادها و شخصیت های سکولار کورد ایرانی در جنگ  فرقه ی ارتدادی پ .ک.ک با کوردها در سوریه

به قلم : احسان هورامی

اما نقش احزاب و نهادهای  سکولارکورد ایرانی در این دروغپردازی علیه کوردهای شریعت گرای سوریه چه بوده؟!

۱- به پیروی از سیاست جهانی سکولاریستها علیه مسلمین شریعت گرا، حزب دمکرات کوردستان ایران، حزب دمکرات کوردستان و کومله ها سعی داشتند این برخورد جدی و دفاع مشروع کوردهای مسلمان سوریه در برابر حملات فرقه ی ارتدادی پ .ک.ک را حمله القاعده و جبهه النصره وغیره ( یعنی مشتی خارجی و عمدتا عرب)  به مرزهای کردستان سوریه جلوه دهند!

۲- موضوع قابل تأمل دیگر آن است که هیچ یک از گروه های سکولاریست کورد منتسب به کردستان ایران  (دمکرات، کومله، پاک و… ) رغبت ننموده اند به طور مستقیم و محکم از مواضع فرقه ی ارتدادی پ .ک.ک  که فرقه ای تروریستی متعرض به مردم کورد سوریه بوده و جایگاهی در بین کردهای ایران ندارد، دفاع نمایند. از این رو این معذوریت را داشته اند که نامی از فرقه ی ارتدادی   پ .ک.ک  نبرده و با عنوان “حملات القاعده و جبهه النصره و یا ارتش آزاد  به کوردستان سوریه ” بیانیه صادر نمایند!

حزب دمکراتی که برای حمله عراق به اشرف سینه چاک کرده و تمام قد از منافقینی که در قضیه انفال جان و مال و ناموس کوردها را به تاراج بردند دفاع نمود، حاضر نشده در عناوین بیانیه های صادره خود نامی از فرقه ی ارتدادی پ .ک.ک ببرد.

 البته نوعی حس رقابتی بین این گروه ها نیز وجود دارد! دمکرات و کومله  پ.ک.ک  را گروهی ایرانی ندانسته و سعی دارند وجهه آن را تخریب کنند چرا که مدعی هستند با رونق این گروه، طرفداران دمکرات و کومله در مناطق کردنشین کاهش یافته و اعتبار آنها از دست رفته و فریب خوردهای جاهل به پ.ک.ک  رغبت بیشتری نشان می دهند. در عوض پ.ک.ک و نوچه هایش هم دمکرات و کومله را احزاب قدیمی با افکار و ایدئولوژی پوسیده و کهنه می داند که دیگر جایگاهی در کردستان ندارد.

۳- شخصیت های کرد ایرانی در داخل و خارج کشور دو دسته اند : نخست شخصیت های شریعت گرا داخل که با واقع بینی  اشاره هایی به پ.ک.ک و سیستم سکولاریسم جهانی و منطقه ای  در خلق این نا آرامی ها  و جنایات در حق مردم مسلمان کورد و ترکمن و عرب سوریه داشته اند .

اما برخی شخصیت های کورد سکولار و مرتد ایرانی خارج کشور نیز به ایراد قلمبه بافی ها و شعارهایی پرداخته اند . این افراد سکولار و مرتد  متواری وابسته به دمکراتها ( با تمام احزاب منشعبش ) ، کوملها ( با تمام احزاب و گرایشات متضادش ) و پژاک و….  که نام فعال مدنی و سیاسی به خود نهاده اند  و هنوز نتوانسته اند تعریفی از کردستان ارائه دهند ، اما متحدا بر علیه کوردهای شریعت گرای سوریه و دیگر مناطق موضع دشمنی و جنگ افروزانه  می گیرند .

جالب این جاست این باصطلاح شخصیت ها، اندیشمندان و فعالان مدنی و سیاسی مرتد  نیز به راحتی فریب جنگ روانی امپریالیستهای خارجی و پ.ک.ک و نوچه هایش را خورده و در جنگ با کوردهای شریعت گرا متحد و یکصدا گردند .

در مجموع حلقه مفقوده این جنگ روانی رسانه ای غفلت از جنایتکار اصلی است. غفلت از خون های ریخته شده افراد بیگناهی است که اسیر توطئه های ناجوانمردانه ی سیستم سکولاریسم به رهبری آمریکا ، ناتو و دیگر متحدین دیروز و امروزش چون پ.ک.ک و نوچه هایش در هر طرف شده اند. چه آن دسته از جوانان کورد مسلمان شریعت گرائی که جهت تحکیم شریعت الله به پا خواسته اند و چه جوانان فریب خورده ی مرتد سوریه ای یا ترکیه ای یا عراقی و ایرانی  در قالب فرقه پ.ک.ک ونوچه هایش که با زور اسلحه و پشتیبانی رژیم سکولار سوسیالیست بشار اسد خود را بر مردم تحمیل نموده و دنیای سکولار هم خود را به نفهمی و کوری زده است.  

در نهایت باید به تمام مسلمین کورد و غیر کورد در مورد جنایات و عهد شکنی و نفاق سکولاریستهای  مرتد  یادآوری  نمود که هم اکنون وضعیت حزب پ.ک.ک و نوچه هایش در کوردستان سوریه و سایر مناطق کورد نشین همچون وضعیت بنی قریظه در هنگام جنگ خندق است که به رسول الله صلی الله علیه وسلم خیانت و غدر نمود .

 ببینید که رسول الله صلی الله علیه وسلم چگونه با این عهد شکنان برخورد نمود . سعد بن معاذ رضی الله عنه در مورد آنها حکم اعدام عمومی را صادر نمود و بیشتر از ۷۰۰ نفر از آنها را اعدام نموده ، یعنی تمام مردهایی که می توانستند شمشیر دست بگیرند ، و زنانشان را رها و اموالشان را مصادره و به غنیمت گرفتند . رسول الله صلی الله علیه وسلم به سعد گفت : والله لقد حكمت فيهم بحكم ربك من فوق سبع سماوات .

کوردهای شریعت گرا به همراه دیگر جماعتهای شریعت گرا در قالب یکی از «۳ابزار» برتر جنگی نرم و گرم را بر علیه پ.ک.ک و نوچه هایش اعلان نموده و مردم مسلمان کورد را همچون یک برادر خطاب نموده و این جنگ را علیه پ.ک.ک و نوچه هایش و بازمانده های مرتدین سکولار(مشرک) در میان کوردها می داند و باذن الله آینده ی این سکولاریستهای از تاریخ جامانده بهتر از بنی قریظه نخواهد شد اگر توبه نکنند و به دامان ملت خود بر نگردند و دست از مزدوری برای دشمنان اسلامی و مسلمین و ملت ستمدیده ی خود نکشند .

پس با کمک و پشتیبانی الله، جنگی که مرتدین پ.ک.ک و نوچه هایشان برعلیه دین و عقیده و فرهنگ و آبرو ناموس و خاک و وطن کوردها آغاز نموده اند را خود کوردها با نابودی مرتدین تمامش خواهند کرد و بار دیگر به تمام دنیا نتیجه ی غدر و خیانت را نشان خواهند داد . 

 وإذا سألك عبادي عني فإني قريب أجيب دعوة الداعي إذا دعاني فليستجيبوا لي وليؤمنوا بي لعلهم يرشدون .

پس از تمام خواهران و برادرانی که از میدانهای جهاد دور هستند در ایام مبارک ماه رمضان می خواهیم که جهت پیروزی تمام مسلمین با تمام فرق و مذاهبی که دارند بر تمام کفار سکولار جهانی و سرنگونی مرتدین و مزدوران محلی دعا نمایند :

اللهم عجل بنصرك يا قوي يا متين

اللهم كن بعون اهلنا يارب العالمين

اللهم عليك بأمریکا وأعوانه فإنهم لا يعجزونك

اللهم انصر عبادك المجاهدين الموحدين المخلصين الذين يبتغون رفعة الدين..

اللهم آمين

دیدگاهتان را بنویسید