ایجاد رابطه و حلقه میان یهود و شیعه ی ۱۲ امامی

ایجاد رابطه و حلقه میان یهود و شیعه ی ۱۲ امامی

به قلم: خالد هورامی

در میان مسلمین عده ای از افراد (همچون سلفی های درباری آل سعود و…) وجود دارند که در حد نظافتچی داخل بیمارستانها و یا در نهایت در حد یک پرستار علم کسب کرده اند و با سوء استفاده از جهل مردم در جایگاه جراحان متخصص قرار گرفته و با جان و زندگی دنیوی مسلمین بازی می کنند. بیشتر این افراد علمای سوء و الرویبضه ای هستند که با ادبیاتی شبهه اسلامی به جنگ اسلام و مسلمین مشغول شده اند .

محمد الغزالی در جریان بحث با یکی از سلفی های مدخلی آل سعود روایت می کند که : سمعت من هؤلاء یقول فی مجلس علم : إنّ للشیعة قرآنا آخر یزید و ینقص عن قرآننا المعروف فقلت له : أین هذا القرآن ؟ و لماذا لم یطّلع الإنس و الجن علی نسخة منه خلال هذا الدهر الطویل ؟ لماذا یساق هذا الافتراء… و لماذا هذا الكتاب علی الناس و علی الوحی .

از یکی از اینها در مجلسی علمی شنیدم كه می‌گفت : شیعیان یك قرآنی دارند كه نسبت به قرآنی كه ما داریم برخی از آیات را ندارد و برخی از آیاتی هم دارند كه ما نداریم . من به او گفتم : این قرآنی كه می‌گوئید ، كجاست ؟ چطور قرآنی این چنینی در طول چهارده قرن نزد شیعه است ولی نه انسانی و نه جنّی تا به حال بر این قرآن اطلاع پیدا نكرده است ؟ چرا این افتراء را در میان مردم پخش می‌كنی ؟ چرا چنین افترائی بر شیعه و بر وحی قرآن مطرح می‌كنی ؟[۱]

علاوه بر این طبقه، کسان دیگری هم هستند که علم آنها تنها درحد تدریس خط فکری خاص در مدارس و معلمی گری است و در تطبیق علم بر واقع تخصصی ندارند و باز اقدام به جراحی می کنند . این دسته از علمای کتابخانه ای شایستگی قضاوت در مورد کسانی که در حال تطبیق علم بوده و در مکانهای خاص و شرایط ویژه در حال جراحی جسم هستند را ندارند چه رسد به اینکه خود را متخصص و جراح بنمایانند.

این افراد در کنار دشمنان آگاه مسلمین مرتکب فجایعی شده اند که غیر قابل کتمان است . آنچه به موضع ما ربط دارد تنها ذکر این نکته است که عده ای بدون در نظر گرفتن تمایز میان غلات با شیعه ی امامی تلاش دارند میان یهود با شیعه ی امامی حلقه ی ارتباطی برقرار نمایند؛ در جبهه مقابل نیز فورا یهود و دیگر کفار جهانی  از این دروغ و سناریوی خونین استقبال نموده و سعی دارند جهت عمیق تر نمودن اختلاف و ایجاد جنگ میان شیعیان امامی با اهل سنت به این توطئه دامن بزنند .

جالب است بدانید در ماه مرداد ۹۶ شمسی روزنامه “معاریف” چاپ اسرائیل در مقاله ای از زبان “مارک هولمز” استراتژیست آمریکایی به وضوح بیان می کند:

” شیعیان و حوثی ها در راستای اهداف ما کار می کنند. آنها یکی از ابزارهای ما در خاورمیانه هستند. اگر آنها نبودند، ما نمی توانستیم جنگ فرقه ای به راه اندازیم و مملکت عربی را بخش بخش کنیم. به برکت دین آنان بود که فشار اسلام را از سر اروپا کم کردیم و همچنین به برکت همین مذهب توانستیم دین اسلام را تحریف کنیم و تاریخ اسلام را مشوه نشان دهیم.

وی ادامه داد: «به کمک این مذهب حسینیه ها را جایگزین مساجد کردیم. حسینیه هایی که در آن مراسمی جذاب برای برانگیختن حس انتقام برگزار می شود و نتیجه آن می شود کشتن اهل سنت. به کمک مذهب شیعه توانستیم مرقد ها و ضریح های خیالی را جایگزین کعبه کنیم و شیعیان را به جای رفتن به حج به سوی این اماکن سوق دهیم.»

مارک هولمز در ادامه چنین نوشت: «خیلی عجیب است با وجود چنین مذهبی، وقتی یک نفر یهودی یا مسیحی به پیامبر اسلام توهین می کند، مسلمانان به خیابان ها میریزند و به توهین او اعتراض می کنند اما وقتی یک شیعه در تلویزیون ظاهر می شود و به همسران پیامبرشان طعنه میزند و اصحابش را دشنام می دهد و قرآن را تحریف شده می داند، هیچ اعتراض و مخالفتی از سوی کسی نمی بینیم.»

وی افزود: «اساس شیعه را بر یک چیز بنا نهاده ایم و آن حقد و کینه از اهل سنت است. این کار را با جوشاندن احساسات آنها و از کار انداختن عقلشان صورت دادیم و با برگزاری مراسمی جذاب برای برانگیختن حس انتقام، آنها را وادار کرده ایم تا با مال و جانشان، به نیابت از ما بجنگند.»

او نوشت: «آنان را در انتظار ظهور شخصی وهمی به اسم مهدی رها کرده ایم. و تمام مراجع تقلید شیعه در ارتباط تنگاتنگ با خاخامان یهودی هستند و با همدیگر همکاری می کنند. چگونه دین شیعه ساخته دست ما نباشد در حالی که مؤسس آن یک شخص یهودی بود. ما توانستیم فکر و عقل آنان را به این شیوه جهت دهی کنیم. از بین بردن این برنامه بسیار سخت است چون در آن بر حس انتقام جویی و کینه تمرکز کرده ایم»

برادران و خواهران گرامی:  با مطالعه ی این توطئه و سناریو شما فکر نمی کنید که این اتهامات در اصل مال دسته هائی از اهل سنت است که با زبان انگلیسی یک استراتژیست آمریکائی و از کانال یهود در اسرائیل منتشر می شود؟ آیا ما هزاران بار این توهمات و دروغها را در شبکه های ماهواره ای و شبکه های مجازی منتسب به اهل سنت و حتی آتئیستها و سایر سکولاریستها ندیده ایم؟

 به نظر شما شرم آور نیست که پیروان رسول الله صلی الله علیه وسلم اینگونه ابزار دست دشمنان قانون شریعت الله قرار گرفته و مسخره ی تاریخ اسلام و مجامع بین المللی گردند؟


[۱] دفاع عن العقیدة و الشریعة ، ص ۲۵۳ ، ۲۶۴ طبع مصر عام ۱۹۷۵ الطبعة الرابعة

دیدگاهتان را بنویسید