شرکت دارودسته ی جولانی از «شعار» تطبیق شریعت تا «عمل» نابودی اهداف و سرکوب اهل سنت

 شرکت دارودسته ی جولانی از «شعار» تطبیق شریعت تا «عمل» نابودی اهداف و سرکوب اهل سنت  

به قلم : ابوخالد کوردستانی

شرکت دارودسته ی جولانی که از آغاز با غدر و خیانت به امرای خود شکل گرفته است «عملاً» در مسیر اهداف کفاری چون آمریکا و ناتو(از کانال حکومت سکولار ترکیه) و سیاستهای قدرتهای منطقه ای در حرکت بوده است.

  • زمانی که در آستانه میان روسیه و آمریکا و ناتو تصمیمی گرفته می شود با آنهمه «شعار» های بی پایه و اساس مفتی های مفت گوی، این دارودسته ی جولانی است که «عملاً» این تصمیمات را تطبیق می دهد .
  • زمانی که ناتو (از کانال حکومت سکولار ترکیه) تصمیم می گیرد که ارتش خود را وارد ادلب و خاک سوریه کند این دارودسته ی جولانی است که آنها را اسکورت نموده و برای سربازان ناتو محافظ قرار می دهد
  • زمانی که ترکیه و حکومت بشار اسد تصمیم می گیرند که یک معبر تجاری در منطقه بین میزناز و معاره النعسان ادلب در مسیر حلب به حلب قدیم را بازگشایی کنند، این دارودسته ی جولانی است که این تصمیم را عملی می کند.

حالا زمانی که اهل سنت تحت کنترل آنها در برابر این همه خیانت مکرر دارودسته ی جولانی واکنشی مسالمت آمیز نشان می دهند از سوی این گروه چه می بینند؟

اهل سنت زمانی که در شهر داره العزه ریف حلب غربی دست به یک راهپیمائی می زنند دارودسته ی جولانی با گلوله و زیر گرفتن با ماشین از آنها استقبال می کنند.

این است ثمره ی جهالت به شریعت الله و جهاد فی سبیل ناتو و آمریکا.

این تطبیق شریعت ناتو و آمریکا و قدرتهای سکولار منطقه است نه تطبیق شریعت الله.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *