ثمره ی مداهنه، سازش، تنازل و ذلیلی جریان منتسب به اخوان المسلمین در برابر سکولاریستها (مشرکین)

ثمره ی مداهنه، سازش، تنازل و ذلیلی جریان منتسب به اخوان المسلمین در برابر سکولاریستها (مشرکین)

ارائه دهنده : معتصم هورامی

رسول الله صلی الله علیه وسلم که حاکمیت و رهبریت مشرکین(سکولاریستها)ی قریش را نپذیرفته بود چه رسد به اینکه در پارلمان آنها که دارالندوة نام داشت مشارکت داشته باشد به صراحت با کافر خواندن مشرکین به آنها گفت : لکم دینکم و لی دین .

این مشرکین همیشه در آرزوی کوچکترین مدانه و سازش رسول الله صلی الله علیه وسلم بودند تا آنها نیز سازش کنند : وَدُّوا لَوْ تُدْهِنُ فَيُدْهِنُونَ (قلم/۹) اما رسول اللهص لی الله علیه وسلم هرگز از مبانی منهجی اسلام تنازل نکرد.

ما در کودتای سکولاریستهیا مرتد به رهبری سیسی و حمایتهای رژیم فاسد آل سعود و آمریکا بر علیه مورسی دیدیم که طرفداران مورسی می گفتند:  “جنگ ما جنگ ایمان و کفر نیست”، “کودتاچیان کافر نیستند”، “آنها برادران ما هستند که بر ما ستم کردند”، “آنها از ما هستند”!

این سخنان، گفته­های یکی از کودتاچیان مصری ، سکولار و نظامی یا یکی از طرفداران آنها نیست بلکه این سخنان جماعت اخوان است که روز جمعه در بیانیه­ای بر روی سایت رسمی این جماعت قرار گرفت!!!

بعد از جنگی سخت و دشوار که با تمام امکانات علیه مسلمانان و پس از قتل عام وحشتناک مسلمانان و تشویش اذهان عمومی توسط رسانه­ها و موج دستگیری­هابیش از ۱۰۰۰۰ نفر بازداشت شدند و همچنین حمله­های متداوم توسط کودتاچیان جنایتکار و پلیس وزارت داخلی زورگو و جنایتکار و دادگاه سکولار  فاسد و بعد از شهادت هزاران بی­گناه و زخمی شدن ده­ها هزار تن توسط سکولاریستها ناگهان جماعت اخوان ال….  همکاری و دوستی خود را با آنان در بیانیه روز جمعه که در آن گفته بود که معرکه در مصر معرکه ایمان و کفر نیست و کودتاچیان برادران ما هستند و از مایند اعلام کرد!

تمام معترضان دلایل خروج خود را در مصر برای یاری شریعت در مقابل سکولارها و دلیل اعتراضات خود را برای حاکمیت اسلام و دفاع از شریعت که دادگاه نظامی می­خواهد آن را به دلخواه خود تغییر دهد اعلام کرده­اند پس چگونه اخوان ال…. جرئت می­کند که این حقیقت را در بازار مناقصات و توافقات برای ایجاد پلی ارتباطی با کودتاچیان و سکولار ها و غرب انکار کند.

یک پیره زن که مادر یک شهید است حقیقت این تضاد را درک کرده و خطاب به سیسی و وزیر داخلی محمد ابراهیم می­گوید: “ای کافر ..” و همانا این جنگ در مصر مبارزه علیه اخوان ال … نیست بلکه این مبارزه با اسلام و جنگ حقیقی با مسلمانان است.

و ای جماعت اخوان آیا برای شما جایز است که پس از ریخته شدن خون­ها به یاران خود خیانت کنید با این ادعا که این مبارزات مبارزه با سکولار­ها و نظامی­های جنایتکار نیست و این اختلافی میان برادران است!

آیا این هزاران تن که جان خود را فدا کردند برای قوانین دین سکولاریسم و دمکراسی مبارزه می­کردند یا برای قانون شریعت الله؟! آیا اخوان راه و روش آنان را نمی­داند؟! چرا یک نفر جان خود را فدا می­کند مگر نه این که این در راه الله و علیه دشمنان الله است؟! در این هنگام که آنها هزاران تن از برادران ما را به شهادت رسانده­اند می­گویید که این جنایتکاران برادران ما هستند؟!

پس ایمان شما کجاست ای جماعت اخوان ال… که کودتاچیان سکولار جنایتکار دشمن دین خدا را که گفتار و رفتار و راه وروش آنها در دشمنی با دین خداوند است را برادران خود می­دانید که بر شما ستم کرده­اند؟! و آنها را با ارتش معاویه رضی الله عنه که امیر المومنین علی رضی الله عنه خطاب به آنان فرمود برادران ما هستند که بر ما ستم کردند همسان می­دانید در حالی که جنگ آنها درباره یک چیز بود و همه آنها بر شریعت اسلام بودند و در این راه مبارزه می­نمودند. پس ای جماعت اخوان ال…. آیا این علمانی­هایی که کودتا کرده­اند با آنها یکسانند؟!

 ای جماعت اخوان چه کسانی را می­خواهید با این سخنانتان بفریبید؟! شما با این نابخردی فقط نفس خود را می­فریبید. شما می­خواهید که با این چاپلوسی جهان سکولار غرب را از خود راضی کنید در حالی که آنها هرگز از شما راضی نخواهند شد. مگر ندیدید که چگونه شما را کنار زدند هر چند که در مسیر مصالح آنها حرکت می­نمودید. و این گفته­های شما فقط برای راضی کردن سکولارهای مرتد و کسانی است که کودتا کرده­اند و برای محکم کردن دوستیتان با آنها صورت گرفته است که این یک توهم است. دشمنان شما برای دشمنی با شما آموزش دیده­اند و آشکارا به دشمنی با شما می­پردازند و شما باید از این بیانیه­ای که صادر نمودید خجالت بکشید.

 همکاریهای آشکار ارتش سکولار و مرتد مصر با اسرائیل و قتل عام مسلمین بدون سلاح مصری مسلمین را بیدار نمود تا بدانند که مرتدین سکولار محلی از کفار اصلی بدترند . اما اخوان المفلسین سکولاریستهای مرتد را علنا برادر خود می نامند .  آیا هنوز وقت آن نرسیده است که به میزان خطر این موجودات منتسب به اخوان پی ببریم ؟ آیا انقلابیون شریعت گرا نباید برای دفع این مانعین فکری بیاندیشند ؟ آیا به این اندیشیده ایم که تا زمانی که جسم خود را قوی ننموده ایم هرگز توان مبارزه با دشمنان را نخواهیم داشت ؟ آیا اینها امامان به سوی سرگرم نمودن مسلمین، قتل، شکنجه، سکولاریسم، دموکراسی سکولاریستها و بازی های سکولاریستی و دوری از قانون شریعت و جهنم نیستند ؟

رهبران اخوان المفلسین چیزی غیر از خواست طرفدارانشان می خواهند. رهبران به طرفدارانشان می گویند که آنها به دنبال حکومت اسلامی و قانون شریعت هستند، اما در عمل به دنبال دموکراسی و سازش با کفار و مرتدین می باشند. این همان خیانت آشکار آنها در حق دین و قانون الله و مسلمین است .

دیدگاهتان را بنویسید