مأموریت شبکه های ماهواره ای و مجازی نجدی نسبت به اهل سنت ایران

مأموریت شبکه های ماهواره ای و مجازی نجدی نسبت به اهل سنت ایران

به قلم : کیوان مریوانی  

عده ای از دارودسته ی منافقین که با ادبیاتی شبه اسلامی تبلیغ می کنند که ما به عنوان اهل سنت باید به تحرکات آشوب طلبان ایران بپیوندیم و… در حالی که می دانند این تحرکاتی که ما را به آن دعوت می کنند تماماً تحرکات سکولاریستی است و در مسیر رسیدن به جامعه ای سکولار است. یعنی اینها ما را به چیزی بهتر از فقه شیعه یا فقه یکی دیگر از مذاهب اهل سنت دعوت نمی کنند بلکه دقیقاً برای کفر و ارتداد دعوت می کنند، اما با ادبیاتی شبه اسلامی . به همین دلیل به هیچ وجه به صراحت به این سوالات شریعت گرایان پاسخ نخواهند داد که: بدیل و جایگزین شما چیست؟ نوع نظام و سیستم حکومتی مورد دلخواه شما کدام است؟ قانون اساسی آن بر اساس یکی از مذاهب اسلامی است که به نظر شما پالفته تر از تشیع کنونی است یا  یکی از مذاهب دین سکولاریسم؟

اجازه ندهید به شما بگویند فعلاً این برود بعد تصمیم خواهیم گرفت. چون مثل این است که بگویند فعلاً لباست را در بیار یا خانه ات را تخریب کن و بدیل و جایگزینی به شما ندهند. آیا هیچ احمقی دست به چنین حماقتی می زند که این شبکه های ماهواره ای و مجازی نجدی از اهل سنت انتظار چنین حماقتی را دارند؟

ماموریت سلفیت نجدی درباری آل سعود که مسلمین از دست وزبان آنها در امان نیستند این است که نتیجه و ثمره ی تمام فعالیتهای آنها به نفع کفار سکولار جهانی و طاغوتهای محلی باشد و در نهایت مثل حزب نور مصر و مریدان حفتر و علی باپیر و عبدالطاغوت کوردستان عراق و… در کنار سکولاریستها (مشرکین) هستند.

پس مواظب تبلیغات مسموم آنها باشید و با تمسک به منهج اهل سنت اجازه ندهیم با عقل و شعور ما بازی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید