پیامی گویا به مریدان و طرفداران جاهل احزاب سکولار کوردی

پیامی گویا به مریدان و طرفداران جاهل احزاب سکولار کوردی

به قلم: جعفر مروت / مهاباد

همه ی دنیا می داند که کردستان عراق هنوز بعد از ۲۹ سال حاکمیت هنوز توان تامین کوچکترین مایحتاج زندگی مردم خود را ندارند و زندگی آن تماماً به ایران و ترکیه و حکومت مرکزی عراق وابسته است که دو حزب مافیائی بر آن حاکمیت یافته اند . این حاکمیت کارتونی با آنهمه دزدی که از منابع نفتی و معادن زیر زمینی مردم و منابع گمرکی می کند به همراه سایر احزاب سکولار کوردی با شعور کوردها نیز بازی می کنند.   

دیروز سه اتفاق سه پیام به سایر کوردها دادند :

پیام اول: بالا رفتن اعتراضات کوردها به مشکلات اقتصادی که حتی مامورین راهنمائی و رانندگی را نیز به خیابانها کشانده بود که باوجود اینکه حقوق چند ماه او را پرداخت نکرده‌اند حالا تصمیم به کاهش حقوق‌ها هم گرفته‌اند.

او می‌گوید:آنچه اینها با مردم کورد کرده‌اند در کره زمین دیده نمی‌شود….خدا قبول ندارد، دیگر بیزار شده‌ایم. برای به اینجا آمدن به خدا قسم پول قرض کرده‌ام.

پیام دوم : حکومت سکولار ترکیه به کوردهای مرتد و سکولار پ.ک.ک در کوردستان عراق حمله کرده است و طرفداران مرتدین پ.ک.ک در شیلادزی نیز راهپیمائی کردند اما نیروهای سکولار بارزانی آنها را سرکوب کردند.

پیام سوم : با تیراندازی نیروهای مرزبانی اقلیم کردستان عراق یک کولبر  هورامی حلبچه ای کشته شد.

در هر سه مورد به راحتی می‌توان نیت و اهداف بسیاری از گروه‌ها و رسانه‌های سکولار را پیدا کرد. حتی رسانه های وابسته به احزاب متفرق کومله ها و دمکرات ها و دهها حزب سکولار و مرتد کوردستان ایران نیز چیزی دیده نشد . یعنی چه؟  یعنی رفاه و امنیت و جان کُردها تا وقتی که به درد اهداف سیاسی آنها بخورد مهم است.

پس بدان : انسانها بر اساس عقاید خود تقسیم می شوند . در اسلام شخص یا :

  1. انعمت علیهم است (مومنین تابع بی چون و چرای قانون شریعت الله)
  2. یا مغضوبین است (کفار و مرتدین)
  3. یا ضالین است (دارودسته ی منافقین و سکولار زده ها)

و در میان کفار نیز انسانها بر اساس منافع حزبی و گروهی تقسیم می شوند . مگر آنهمه جنگ داخلی میان کوردهای مرتد به خاطر احزاب مختلف و عقاید مختلف را ندیدیم؟ مگر تمام کشته شده ها کورد نبودند؟

تا کی می خواهی خودت را فریب دهی؟  بیدار شو. تاریخ کوردها از سکولاریستهای مرتد به عنوان جانیان خائن و از طرفداران آنها به عنوان نفهم ترین انسانها یاد خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید