واقعه ی کشته شدن اسامه بن لادن از زبان همسرشان و تکذیب یاوه سرائی های آمریکا

واقعه ی کشته شدن اسامه بن لادن از زبان همسرشان و تکذیب یاوه سرائی های  آمریکا

ارائه دهنده : معتصم هورامی

 گزارشات حاکی از آن است که “امل عبد الفتاح” همسر اسامه بن لادن رهبر  سابق جماعت جهانی  القاعده روایاتی را که آمریکا در مورد شهادت شیخ اسامه رحمه الله منتشر نموده است را تکذیب و آنها را از اساس فاقد صحت خواند، وی اعلام کرد که آمریکا حقیقت این امر را از جهانیان  مخفی کرده است.

همسر اسامه بن لادن رحمه الله  گفت: بعد از آغاز هجوم و خروج سربازان از هلیکوپتر به سوی این منزل درگیری شدیدی با برادران داخل منزل در گرفت، وی اشاره کرد که این درگیری­ها بسیار بزرگ و سنگین بوده است، وی ادامه داد که در این درگیری نیروهای ارتش پاکستان و کماندوهای آمریکایی حضور داشتند. آنها این منزل را محاصره کرده و در این منطقه به صورتی وسیع پراکنده شدند، وی گفت که تعداد نیروهای ارسال شده به این منطقه بسیار زیاد بوده است.

وی اضافه کرد: این نیروها تلاش برای ورود به منزل را به سرعت آغاز نمودند و شیخ اسامه رحمه الله نیز از آغاز سلاحش را برداشته و با آنها از پنجره­ی موجود در اتاق درگیر شده بود که گلوله­ای از سمت جلو به سر ایشان اصابت کرد و وی را به شهادت رساند و روحش به سوی پروردگارش شتافت.

و ادامه داد: این رحمتی از سوی الله عز وجل برای شیخ رحمه الله  بود که درگیری و شهادتش از چند دقیقه تجاوز نکرد و حتی بعد از اصابت گلوله بدون تاخیر و به سرعت به شهادت رسید.

سپس آمریکایی­ها وارد منزل و اتاقی که شیخ رحمه الله در آن به شهادت رسیده بود شدند و جسد شیخ رحمه الله را به سرعت به هلیکوپتر منتقل کردند در این انتقال مجموعه­ای از افسران کوماندوی آمریکا جسد شیخ را همراهی می­کردند، هلیکوپتر به سرعت بلند شد، اما لحظاتی اندک پس از بلند شدن این هلیکوپتر مورد هدف آر پی جی یکی از برادران مجاهد قرار گرفت و منفجر شد و اثری از هلیکوپتر و افراد داخل آن باقی نماند جز لاشه­هایی پراکنده و بقایایی از اجزای هلیکوپتر.

و اضافه کرد که آمریکا جزئیات شهادت شیخ اسامه بن لادن ـ رحمه الله ـ را مخفی نگاه می­دارد تا با این روش قدرت خود را اظهار کرده و اعلام کند که به جسد شیخ اسامه به صورت کامل دست یافته است و با آن به تمام دنیا فخر فروشی نماید و پیروزیش را اثبات کند. بنابر این شایعه کرد که جسد شیخ را به وسط دریا انداخته است.

همسر شیخ اسامه همچنین توضیح داد: به همین دلیل است که آنها خبر شهادت شیخ اسامه را به این طریق مخفی کردند زیرا اوباما و کاخ سفید به صورت زنده شاهد این عملیات بودند تا این که حالتی از  شگفتی و ترس به دلیل منفجر شدن هلیکوپتر در چهره­ی آنها نمایان گشت، زیرا آنها جسد شیخ را به کاملی می­خواستند تا آن را  به جهانیان نشان دهند و بگویند که وی به دست ما کشته شده و به این واسطه خود را پیروز اعلام کنند. اما الله نقشه آنها را به هم زد و آنها را خار گردانید و کیدشان را به خودشان باز گرداند.

و ادامه داد که آنها مراسمی دروغین را به مناسبت کشتن ایشان در بالای دریا انجام دادند که در آن نشان دادند که جسد شیخ را به دریا می­اندازند و قطعا الله شیخ رحمه الله را در حیات و مرگش از کید دشمنانش حفظ نمود.

دیدگاهتان را بنویسید