فقط هوشیـــاران عاقل هستند ( شناختي كلي بر پاره اي از ترفندهاي سكولاريستهاي مرتد )

فقط هوشیـــاران  عاقل هستند ( شناختي كلي بر پاره اي از ترفندهاي سكولاريستهاي مرتد ) 

نویسنده:عبد الله ابو عبدالهادی

وقتی که سایت بسار جالب بنیاد مبارزه با سکولاریزم وعلمانیت را دیدم بسیارخشنود شدم که نقیصه ای که در میان ما اشکار شده است را در صدد رفع کردن ان است اگر مساعدت های اینجانب را مقبول بدارند در این مورد (فتنه سکولاریزم در میان اتراک ایران ) همکاری هائی خواهم داشت  .

ولی به این پیشنهاد رسیدم که باید از همه لحاظ  ، فتنه هائی که بر سر جامعه ما آمده است را ، مورد بررسی  قرار دهیم . خالی از تامل نیست ، که هر حزبی اهدفی دارند و به آن دلخوش هستند  همانگونه که اسلام هدفی دارد و مؤمنين به آن خوشحال هستند ؛  الله میفرماید: (( الَّذِینَ فَرَّقُوا دِینَهُمْ وَکَانُوا شِیَعًا کُلُّ حِزْبٍ بِمَا لَدَیْهِمْ فَرِحُونَ (مومنون۳۲)

در حالی که الله ما را به وحدت ونگرش به زندگي واقعی ، که در سیره واقوال رسول الله صلي الله عليه وسلم وصالحین سلف این امت آمده است سفارش میکند ؛  وما را از وابستگی به احزاب کفر وحتی دوست گرفتن انها که هیچ گونه  مصدری در سرچشمه ي  اسلام ندارند، نهي  میکند : لَا تَجِدُ قَوْمًا یُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَالْیَوْمِ الْآَخِرِ یُوَادُّونَ مَنْ حَادَّ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَلَوْ کَانُوا آَبَاءَهُمْ أَوْ أَبْنَاءَهُمْ أَوْ إِخْوَانَهُمْ أَوْ عَشِیرَتَهُمْ أُولَئِکَ کَتَبَ فِی قُلُوبِهِمُ الْإِیمَانَ وَأَیَّدَهُمْ بِرُوحٍ مِنْهُ وَیُدْخِلُهُمْ جَنَّاتٍ تَجْرِی مِنْ تَحْتِهَا الْأَنْهَارُ خَالِدِینَ فِیهَا رَضِیَ اللَّهُ عَنْهُمْ وَرَضُوا عَنْهُ أُولَئِکَ حِزْبُ اللَّهِ أَلَا إِنَّ حِزْبَ اللَّهِ هُمُ الْمُفْلِحُونَ (۲۲)

چنانچه  الله کسانی را که با کفار موالات دارند ،  ولی دعوای ایمان به الله ویوم آخر را نيز دارند از دایره اسلام خارج می کند و لو اینکه آن اشخاص برادر خونی وی باشد  . افراد زیادی از جمله احزاب سکولار کردی که ادای تحریر  و آزادسازي کردستان را دهها سال است دارند ؛ امثال کومه له  ، حزب دمو کرات ودهها حزب  مرتد دیگر که در آغاز پیدایش آنها ، در صدر اعمال خود  ، مبارزه با دینداری را سرلوحه واستارت کار خود کردند ؟ آيا وجود اينگونه فتنه ها  و جناياتي كه  توسط سكولاريستهاي مرتد  و به نام ملت مسلمان كورد صورت مي گيرد جای سو ال ندارد ؟

ویا گرگ پرستان  سكولاريست ترک که با پرستش افسانه ها و بت نمودن يك یاغی  زنديق به نام بابک خرمدين  خواستار تحریر  و آزادسازي اتراک هستند، اما در ابتداي  شروع کارشان  نابودي  دیانت اسلامی خاصتا کلام خداوند  و محو نمودن  زبان عربی را  را میطلبند . چنانچه میخواستند در دوران  حكومت اتا ترک  مرتد اذان را از کلمات عربی به کلمات ترکی تغیر دهند ؟

آیا ايجاد اينهمه  تفرقه ها جهت رشد وتکاپوی علمی وفرهنگی است ؟ در حالی که در ارتشهای اسلامی سلف از تمام ایل وتبار در خدمت  آرامانی واحد بودند ، در حالي كه بدون انكار يا لطمه زدن به زبانها و فرهنگهاي متنوع در كمال برادري با همديگر به سر مي بردند ، حالا آيا  تشکیل یک کردستان ویا یک اذزبایجان سكولاريست جدا  و  نابودی آرمانهای اتحاد طلبانه دین  موضوع را حل میکند؟

بنگرید احزاب  سكولاريست مرتد کردی  چگونه با استناد به عملكرد احزاب به ظاهر اسلامگرای موجود در پارلمانهای سکولاریستها، سعي دارند اسلام و رهل سنت را  زیر سول ببرند ؟! و در جراید واخبار خود  همه ي اين انحرافات را تحت عنوان  ظلم حکومت اسلامی یاد میکنند ؛ جای خنده دارد یا جای تفکر از سیاست ضد دینی اين سكولاريستهاي مرتد  ؟؟

چتانچه تلویزون حزب کومه له را به طور اتفاقی بازکردم وگوینده تلویزیون را دیدم که می گفت:اسلام به زنان ظلم میکند وآنها را به تعدد زوجات در میاورد؟ اين احزاب سكولاريست مرتد چشم شان را بسته اند وفقط به شهوتشان توجه دارند ! مگر تمام دنيا نمي داند  كه  سكولاريستهاي مرتد در تمام كشورهاي تحت حاكميتشان تن فروشي  زنان را رسمي و قانوني كرده اند و از آنها تحت عنوان كارگران جنسي ياد مي كنند ؟! مگر آنها بنيانگذاران روابط جنسي نامحدود و بدون چهارچوبه در سرزمينهاي مسلمان نشين نيستند ؟ مگر همين جانوران نيستند كه به نسبيت اخلاق معتقد بوده و دم از روابط جنسي آزاد و عشق آزاد مي زنند ؟

در دنیا یا تعددی که اسلام خواسته باید اجرا شود یا تعددی که کفار و بخصوص کفار سکولار در حال پیاده کردن آن هستند.

در مورد احزاب به ظاهر اسلامگرای موجود در پارلمان سکولاریستها و خطاهای آنها به جای توضیح مثالی می آورم : در ادبيات  فولكلوريك عاميانه آمده است كه روزي يك گله از روي يك جوي آب مي پريدند كه ناگاه دنبه ي گوسفندي بالاتر رفته و عورت آن براي چند لحظه اي نمايان شد ؛ در اين هنگام تمام بزها شروع به خنديدن  و سروصدا نمودن كردند كه ما براي يك لحظه عورت گوسفند را ديديم !!! .

سكولاريستهاي مرتد در مسئله ي ناموس و غيرت و بي بندوباري جنسي و لختي گري و فساد اخلاقي شبيه همان بزهايي هستند كه ذكر آنها رفت  . حالا اين بي آبروهاي بي حيا كه زن را به صورت كالايي بي ارزش در آورده اند مي خواهند دم از دفاع از حقوق زن بزنند !! جداّ كه شرم آور است

بنده به عنوان یک ترک زبان، بارها شاهد همچنین خطواتی  و دروغپركني هاي مشابهي از جانب  اتراک سكولاريست مرتد بوده ام که با کلیک کردن تلویزیون ترکیه بر روی اقول اشخاصی سست عنصر مانند قرضاوی خواهان طعنه زدن بر اسلام هستند و علاقه او به زنان رقاصه را ( نیز  خود او میگوید ترانه های “فایزةاحمد” و شادیة و”أم کلثوم” و “فیروز”،(ترانه خوان های زن عرب) وزنان دیگر را دنبال می کند) به عنوان مدركي برعليه اسلام و شريعت استفاده مي كنند .

افرادی مثل فتح الله گولن که هیچ عکسی بدون کشیش وحاخام ندارد ویا یاشار نوری و .. را به عنوان اسلام برمیگزینند تا بتوانند اسلام  واقعي را با اينگونه منحرفين مورد هجوم قرار دهند .

به قول یکی ازبزرگان صدا وسیمای ایران ؛ هیچ رادیو تلویزیوني دلش برای مخاطب خودش نسوخته که برنامه های باب میل آنها را برایشان بگزاردبلكه  حتما طرح وبرنامه ای برای مجذوب کردن افکار عوام به سوی خود  دارند .

به قول شیخ ایمن الظواهری :نصف جنگ امروزه در رسانه ها است .

اگر به یاد داشته باشید طالبان از واکسیناسيون در منطقه تحت نفوذ خودش  ممانعت به عمل آورد ،  بعد چند مدتی دیديم که در رسانه های سکولار چنین آمده بود : ”  افراطیون طالبان واکسیناسیون را حرام میدانند و آن را قبیح میشمارند وبه کودکان هم ظلم میکنند .”

ولی حقیقت چنین بود که حکومت پاکستان با همکاری cia ( وزارت اطلاعات و امنيت آمريكا ) با پوشش طرحی به نام واکسیناسیون برای پیدا کردن رهبران جهادی به نمونه گیری از خونهای مردمی که در محل نفوذ طالبان زندگی میکنند استفاده میکرد که در اوایل توانسته بود از نمونه خون دختر شیخ اسامه بن لادن  رحمه الله محل زندگی خود شیخ اسامه را بیابد .

سوال اینجا است که این طرح در اغلب نفاط دنیا بیشتر از ۱۵ سال است که به پایان رسیده است، چرا حکومت پاکستان هم اکنون دلش برای مردمش سوخته است ؟ آن هم فقط برای مردمی که در حیطه حکمفرمائی طالبان زندگي مي كنند ؟ آن هم با پزشکان امریکائی انگلیسی؟ مگر  نظارت بر كار واكسيناسيون چقدر سخت است  كه حتما بايد توسط جاسوسان و ناظران آمريكائي و انگليسي  صورت پذيرد؟

فتنه و حزبه دیگری که مردم کمتر به آن توجه دارند نفوذ سکولاریزم  در ميان مردم توسط علایق آنها ست .  مانند:

رضا شاه ابتدا با درک علایق مردم خود را کمر بسته امام رضا معرفی کرد وحقا که مردم هم در آن زمان با وی هم صدا شدند، بدون در نظر گرفتن سابقه وتفکر وی ، تنها دلیل هم صدائی عوام با وی  همين یک جنبه وی بود .

اتا ترک(مصطفی کمال) : وی ابتدا همیشه با علماء دینی ارتباط داشت وآنها را دائما به مراسمات خود که فقط به گرفتن یک عکس با ژست دعا کردن خاتمه مي یافت  و با سخنانی مثل : امت اسلامی عثماتی ما جریجه دار شده است  و حرمت وعزت ما باید باز گردد ، مردم را دعوت و اغفال مي نمود .   وقتی که آخوندهای نادان فتوای همکاری با وی را دادند ، و وی که اصالتا یهودی زاده بود را به حکومت رساندند، خلافت اسلامی را تبدیل به  حكومت سکولاریستي  کرد ودر همان نقطه گفت :ما قانونمان را از تجربیات زندگی ومصلحت خود میگیرم نه از وحی منزل . برخی  قبل از اين  واقعه آگاه شده بودند  ولی افسوس که دیر شده بود وحکومت تکه تکه شده بود وفلسطین از اغوش حکومت عثمانی خارج وبه انگلستان رسیده بود ( ان شا الله بعدا مفصلا در این مورد بحث و مقاله خواهم نوشت (

حربه و فتنه ي ديگري كه اكثر مردم  نسبت به آن آگاهي و دقت كافي را ندارند استفاده از ارزشهای جامعه وسپس دور انداختن آن  از جانب دشمنان ملت است

رضا شاه ابتدا در عزا داری ها سینه میزد ولی بعد از جذب مردم با عزا داری مخالفت کرد. اتا ترک همچنین با حربه جهاد واحیاء امپراطوری اسلامی  از احساسات ساده ي مردم جهت بسيج مردم و رسيدن به اهدافش استفاده نمود و پس از تمام شدن كارش  با حاكم نمودن سكولاريسم ، بر عليه تمام انديشه هاي جهادي و تلاش جهت احياي  خلافت اسلامي به مبارزه برخاست . 

حزب دموکرات کردستان ابتدا با به کار گیری وحضور روحانیون مسلمان توانست مردم را به سوی خود جلب نماید ولی بعد از ریشه دواندن به مبارزه با احكام دین پرداخت . 

حکومت ال سلول (سعود) نیزبرای فریب تفکر اسلامیون با یدک کشیدن حرمین شریفین در صدد راهبرد اسلام خود است که در آن موالات با یهود، نصاری و آمریکا و ناتو و تقریبا موالات با تمام کفار بر علیه مومنین و نابودی نقش دین در جامعه وجهاد علیه کفار در مناطق ستم دیده با حربه ي موشکافانه ای وارد شده است و مي خواهد اسلامی بودن خود را  از طريق رسانه ها و تبليغات دروغين به مردم نشان دهد .

تلویزیون کفار امروزه طاغوت هستند ؛ می بینیم پدر مسلمان از کارش خسته فارغ شده وبه منزل می آید و عبادت روزانه خودش را برای تلویزیون انجام میدهدو می خوابد وتربیت کودکش را از یاد میبرد و كار تربيت را به آن میسپارد ( وتنها چیزی که برا ی کودکش انجام میدهد بردن وی به پارک وامثالهم است (

آیا به این مطلب نمی اندیشید:

فتوای جهاد علیه اتحاد جماهير سوسياليستي شوروي  را علنا در تمام شب وروز فریاد میزدند ووجوب هجرت وجهاد ویا نصرت مجاهدان را در افغانستان وچچن بیان میداشتند ولو این که پدر و مادر و حتی رئیس کشور اجازه ندهد .

واما بعد ناجایز بودن جهاد در افغانستان را صادر کردند چون آمریکا جایگزین شوروی شده بود وفقط فتوا به جهاد در سوریه را صادر کردند آنهم با اجازه امیر(ملک عبد الله)با دلایل منافع سیاسی برای ال سعود . !

افرادی که در افغانستان ضد شوروی میجنگیدند مجاهد واجب النصرت بودند و زمانی که جای شوروی با آمریکا عوض شد و آمريكا به اشغالگري پرداخت  شاهد تغیر تفکر مفتي يان  شدیم  افراد مبارز  تروریست شدند وافرادی که فتوای وجوب نصرت جهاد ضد امریکا را دادند به زندان افتادند .

ادامه دارد…………… انشاء الله

إِنَّ فِی ذَلِکَ لَذِکْرَى لِمَنْ کَانَ لَهُ قَلْبٌ أَوْ أَلْقَى السَّمْعَ وَهُوَ شَهِیدٌ

عبد الله ترکی

وان ساعت ۵صبح

دیدگاهتان را بنویسید