آشکار و علنی کردن روابط امارات با رژیم صهیونیستی زمینه ساز نزدیک‌ شدن به حوزه امنیتی پیرامون ایران

آشکار و علنی کردن روابط امارات با رژیم صهیونیستی زمینه ساز نزدیک‌ شدن به حوزه امنیتی پیرامون ایران 

به قلم : مسعود سنه ای

زمانی رژیم صهیونیستی روابط خود را امارات عبری متحده را از کانال ترامپ علنی می کند و وعده ی حمایت از این کشور مزدور و دست نشانده ی حاشیه ی خلیج فارس و تامین امنیت آن را می دهد که حتی از خودش نمی تواند در برابر حکومت بدیل اضطراری اسلامی ایران و متحدین آن حمایت کند و از ایران و متحدین آن وحشت دارد، حالا چگونه می تواند حامی کشور امارات مرکز شبکه های ماهواره ای کلمه و نور و وصال حق و غیره باشد؟

نکته ی مهمتر حمایت عبد الله بن الشيخ المحفوظ بن بيّه رئيس مجلس الإمارات للإفتاء الشرعي و مفتی عام امارات و نائب قبلی رئیس «الاتحاد العالمي للعلماء المسلمين» تحت نظارت قرضاوی از رسمیت یافتن چنین روابطی با رژیم صهیونیستی است.

این مفتی ۸۵ ساله ی درباری و رئیس شورای صدور فتوای شرعی امارات اعلام نمود «صلح» با اسرائیل از اختیارات ولی‌امر است! وبا صدور بیانیه‌ای ضمن تبریک این رخداد به حاکمان امارات از تلاش‌های حاکمان امارات برای برقراری «صلح»  در منطقه تقدیر کرده است!!

این بلعم باعورا زمانی از واژه ی «صلح» استفاده می کند که هیچ سابقه دشمنی و خصومت و یا تنشی میان امارات و رژیم صهیونیستیوجود نداشته است تا پایان آن را با آشتی و«صلح» اعلام کرد.

امارات عبری متحده که به عنوان یکی از مزدوران و دست نشاندگان آمریکا و ناتو در منطقه عمل کرده است در واقع مجری دستورات اربابان خود بوده است و این تقدیر مفتی درباری امارات در واقع تقدیر از ترامپ و ناتو است .  

 علاوه بر این و بر اساس آنچه در بیانیه ی مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و امارات مبنی برتلاش‌ها و تمرکز رژیم صهیونیستی بر توسعه روابط با سایر کشورها در جهان عرب آمده است، باید منتظر:

  • –         علنی شدن چهره ی سایر دست نشاندگان برای کم عقل ترین انسانها
  • و نزدیک شدن علنی رژیم صهیونیستی به حوزه ی امنیتی حکومت بدیل اضطراری اسلامی ایران

باشیم، چون اهل فهم و تعقل سالهاست که به مزدوری و روابط پنهان این دول دست نشانده و مفتی های درباری با آمریکا و رژیم صهیونیستی پی برده اند.  

دیدگاهتان را بنویسید