نجدیت در راستای منافع کفار سکولار جهانی و صهیونیسم

نجدیت در راستای منافع کفار سکولار جهانی و صهیونیسم

به قلم: ابوابرهیم هورامی

همه می دانیم از زمانی که نجدیت در زمان محمد بن عبدالوهاب و آل سعود شکل گرفته است تا کنون در ۴ طرف خود به مسلمان کشی و جنگ و درگیری لفظی و مسلحانه با مسلمین مشغول بوده است و تا کنون دیده نشده است که رژیم فاسد آل سعود گلوله ای به سمت یکی از کفار اصلی شلیک کرده باشد.

اگر دیده می شود که طاغوتهای حاکم بر کشورهائی چون آل سعود و امارات و مصر و غیره با هر گونه اندیشه ی بیداری اسلامی مخالفت می کنند و در برابر به پرورش علمای نجدی می پردازند باید بدانیم که این علمای پرورشی توجیه گران سیاستهای این طاغوتها بوده اند و به راحتی می توان پشت هر سیاست ضد اسلامی طاغوتها فتوائی از این علما را یافت.

در علنی نمودن روابط دیپلماتیک امارات با رژیم صهیونیستی ما نزدیک به ۳۰ سال پیش شاهد فتوای عبد العزیز بن باز مفتی سابق عربستان بودیم که راه را برای این سازش هموار نموده است.بن باز وی در مصاحبه ای با هفته نامه عربستانی ” المسلمون”، در پاسخ به این سوال که: دیدگاه اسلام در باره صلح با رژیم­های غاصبی مانند اسرائیل چیست؟ گفت: «تجوز الهدنة مع الاعداء مطلقة و موقتة، اذا رأی ولی الأمر المصلحة فی ذلک…»[۱] اگر حاکم (و پادشاه) صلح با دشمنان را به مصلحت مسلمانان بداند، می توان با آنان به صورت موقت یا دائم صلح کرد.

پاسخ این شیخ درباری همه چیز را در دستان طاغوت حاکم بر سرزمین وحی قرار می دهد . در کنار این علمای نجدی آل سعود و امارات و تمام تابعین آنها نهضتهای اسلامی بر علیه رژیم صهیونیستی چون حماس و جهاد اسلامی و حزب الله و …را تروریستی اعلام کردند و حتی تمام کتب متعلق به سید قطب رحمه الله را نیز جمع آوری نموده و آتش زدند و فتوا دادند که نباید با یهودی های اشغالگر جنگ کرد به همین دلیل و به نقل از سایت خبری الجزیره، ایوب قرا، وزیر ارتباطات رژیم صهیونیستی از عبدالعزیز آل الشیخ، مفتی عربستان که فتوای حرام بودن قتل یهود را صادر کرده بود، قدردانی کرد.

ایوب قرا می گوید: وی ازمفتی سعودی، آل الشیخ بخاطر فتوا به حرمت قتل یهود در تاریخ ۲۲آبان۹۶ تشکر کرد و حماس را ازگروهای تروریستی و به ضرر مردم فلسطین دانست وگفت می‌توان با ارتش اسرائیل برای نابودی حزب الله همکاری کرد برای همین از مفتی عربستان می‌خواهم به اسرائیل بیاید تا از او استقبال گرم و احترام نماییم.

عبدالعزیز آل شیخ مفتی نجدی آل سعود در جواب سوال برای کمک به مردم فلسطن از طریق حزب الله که ضد اسرائیل می جنگند؛ گفت:اگر کمک به حزب الله ضد اسرائیل از روی جهل باشد توبه نماید چراکه کمک به غیر مسلمان و مجوس جایز نیست و از نواقض اسلام است و بایداستغفار نماید!!

اگر طاغوتها و هزاران سرباز فریب خورده و جاهل به فتوای این علمای سوء نجدی عمل کردند بیشترین گناه بر گردن کیست؟

نکته ی جالب این است که مریدان این شیوخ نجدی به طعن می گویند چرا شما با رژیم صهیونیستی نمی جنگید؟ خب چرا بجنگیم بدبخت وقتی ملای تو اجازه ی صلح با یهود را داده و آن را به دروغ به شرع مطهر نسبت میدهد!

اما بدانید که فتواهای شیوخ نجد برای اهل سنت هیچ قیمت و ارزشی ندارند چون ترجمه ی سخنان آمریکا و رژیم صهیونیستی به زبان عربی و سایر زبانها هستند.


[۱] . بن باز، عبدالعزیز بن عبدالله، مجموع فتاوی و مقالات متنوعة، تحقیق: محمد بن سعد الشویعر، ریاض: دار أصداء المجتمع للنشر و التوزیع، چاپ سوم، ۱۴۲۸ق، ج ۱۸، ص ۴۳۹٫

دیدگاهتان را بنویسید